-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yoana
-
Cholerka, ale myślę że lepiej gdyby Bafiś wrócił szybciej niż wtedy, gdy ich pokocha całym serduszkiem. Miejmy nadzieję, że to jednak reakcja na coś innego.
-
No to czekam na wieści z jutrzejszego spotkania. Mam nadzieję, że nic niespodziewanego nie wypadnie.
-
W Cz-wie też, ale śniegu mało.
-
I co słychać u Bafiego? Jak znosi mrozy i śnieg?
-
[quote name='Baski_Kropka']On miziaki przytulaki uwielbia... tylko takie ciucianie źle na niego wpływa, bardzo sie boję lęku separacyjnego :P mam nadzieje, że to się naprostuje wszystko :D [B]Yoana, macie jakiś swój wątek?[/B] :P[/QUOTE] Nie, za mało systematyczna jestem :evil_lol: Łażę po cudzych, jak czas pozwala :lol: A z lękiem sobie poradzisz, poczuje się Chłopak pewniej i tak naprawdę u siebie to i lęki miną.
-
Przyjdzie jeszcze moment, gdy będziesz mogła miziać Czarnuszka do woli :lol: Kibicuję i trzymam kciuki, żeby ten czas nadszedł jak najszybciej. Chłopak zaufa, poczuje się pewnie, i wtedy ... hulaj dusza :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Yoana replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']pielęgnuje się poprzez zaniedbanie :diabloti: taki żarcik :oops:[/QUOTE] hi,hi,hi Może to jakiś pomysł- moją przerobię na pulika :evil_lol: kołtuni się łatwo ... -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Yoana replied to arima's topic in Foto Blogi
No to gratulacje! Mała tak jak każdy kudłacz wygląda na większą, moje 9 kg futra było już oceniane na 20 kg :evil_lol: A futro pulików jakoś specjalnie się pielęgnuje, żeby zdredziało? -
No pewnie! Z postów i zdjęć Cię namierzymy :evil_lol: i wywalczymy kanapę :mad: Albo zrobimy bazar cegiełkowy na sprzęt dla Dextera :lol:
-
[quote name='Baski_Kropka']Witamy Despireepl ;) Mam nadzieje, że mu dobrze... :D Ale postępy robi ogromne więc chyba czuje się z nami pewnie i bezpiecznie :D No i mamy największe dobra... żarcie i [B]zakazaną kanapę[/B] :D[/QUOTE] Jak to [B]zakazaną[/B] kanapę? :evil_lol: Bo dogociotki Cię do TOZu zgłoszą :lol: Kanapa się psu należy !
-
Może coś dobrego z tego wyniknie :lol: Trzymam kciuki :kciuki:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Yoana replied to arima's topic in Foto Blogi
Ależ ona już urosła , teraz przypomina już psa :evil_lol: Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom. -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Yoana replied to arima's topic in Foto Blogi
Fajnie, że mogą się wyszaleć :lol: Emka ma swój wątek na dogo? -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Yoana replied to arima's topic in Foto Blogi
Zirka nie daj się zagryźć ! Do boju :evil_lol: -
Cudnie, że kolejna bieda ma swój DOM. :lol: Duża ilość fotek mile widziana :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Yoana replied to arima's topic in Foto Blogi
Moja nie tyka takich okropnych rzeczy jak jajka :evil_lol: a mleko i jego przetwory są bleee :lol: Ale dobra jajcóweczka dla mnie na uspokojenie nerwów przy tych kanonadach które się u nas odbywają - czemu nie :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Yoana replied to arima's topic in Foto Blogi
A ona tak sama z siebie to przyjmowała czy z "przymusem bezpośrednim "? Moją chyba musiałabym obezwładnić, żeby jej wlać coś do pychola.