Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Jestem na zaproszenie Hope2. Niesamowita przemiana chłopaka- podziwiam pracę opiekunów. Po pierwszym podrzucę jakiś grosik.
  2. A co na Twoje niecne plany wyadoptowania Cherry Mama?
  3. E tam, Zmorka się nie liczy - to misiek a nie owca!
  4. [quote name='wilczy zew']Pastuch chyba nie zapina spinki swemu psu :evil_lol:[/QUOTE] A skąd wiesz :evil_lol: ? Wyobraziłam sobie jak pracują z różowymi kokardkami :evil_lol: TT też pracują w Tybecie- i zawsze się zastanawiam jak sobie radzą- bo wiem ile roboty mam z moją, żeby jako tako wyglądała :razz: A poza tym Zirka to chyba za często z owieczkami nie ma do czynienia :lol:
  5. Uwielbiam Zirkę w wersji motylkowej- przeczącej grawitacji :lol: A jak ona jest bez spinki to nie ma problemu z widzeniem? Mojej jak kudły zlecą na pysk to potrafi wpaść na drzwi czy nogę od stołu :evil_lol: (dlatego rzadko zdarza się taka sytuacja ;))
  6. Zaglądam do Czarnuszka :lol: Ależ mi uśmiech wykwitł jak oglądałam jego szaleństwa i radość ze spaceru . Cudny jest :loveu:
  7. Nie ma to jak spanie w silnych ramionach :evil_lol: Śliczny jest :loveu:
  8. Wiadomo co u Bafika słychać?
  9. Zdjęcia w każdych ilościach mile widziane, a jeszcze z takim modelem ... :lol:
  10. [quote name='Lili8522']Zero... Głucha cisza...:shake:[/QUOTE] Dziwni są ci ludzie :shake: Ale przy takiej ilości ogłoszeń na pewno ktoś się w nim zakocha, to tylko kwestia czasu :lol:
  11. Słodziak, do schrupania :loveu: I żadnych telefonów o niego?
  12. Z przodu przód, z tyłu tył :evil_lol: Śliczna jest :loveu:
  13. A wiadomo jak jest wstępna decyzja Państwa?
  14. Śliczna mordka :loveu: Ma chłopak charakter :lol:
  15. Nie narzekaj- super fotki :lol: Patrząc na otoczenie to trochę pochodziłyście :evil_lol: Psiaki cudne :loveu:
  16. No i jak się Wam spacerek udał? Pogoda dopisała, więc prosimy o foty :lol:
  17. Dziękuję za zaproszenie. Śliczny Maluszek, szkoda że na początku swojego życia poznał ludzi od tej gorszej strony, ale teraz już będzie lepiej. Z kasą na razie krucho, ale będę pamiętać. Podeślijcie nr konta, jak tylko coś wpadnie to podrzucę.
  18. Zdjęcia napawają optymizmem :lol: Chociaż oczka jeszcze niepewne.
  19. Perełko [*]. Mamie musi być szczególnie ciężko. Ślę dużo dobrych myśli.
  20. Ale będą walentynki ;) Fajnie, że chciało się Tz -towi chcieć- i za to się ich kocha- mój tez mi robił takie niespodzianki :loveu: Czekam na zdjęcia Czarnuszka :lol:
  21. Wiadomo coś? Jak postępy na linii Bafik-alergia ?
×
×
  • Create New...