-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
[quote name='Agucha'] A powiedz Kochana - nie jesteś w stanie zrobić bazarku na nasze maluchy? Ja czasowo leżę i kwiczę, ale na podrzucanie czy prowadzenie bazaru może bym jeszcze wyskrobała chwilkę. Niestety z odbiorem i wysyłką fantów - nie podołam. HALLO - CZY JEST TU KTOŚ KTO MÓGŁBY/CHCIAŁBY ZROBIĆ BAZAREK NA MIKRO-BANK-ŚLĄSKI??? ------------------------------------------------------------------------------ Niestety - nigdy nie robiłam bazarków, chociaż na dogo jestem już dość trochę - za duże dla mnie wyzwanie. Można coś zrobić ładnie, a można też i ładnie sknocić... Jedynie opcja przekazu rzeczy komuś wchodzi w grę, a i to szybko musi się sklarować, bo rodzinka już nade mną sarka, że rzeczy w pokoju powalane (pal licho, że w torbach- "ordnung muss sein")...
-
[quote name='matahari81']tak - szkola psie ego i owszem bylysmy na pickniku i byl z nami pinek:)[/QUOTE] ehhhh.... a ja musiałam być w rozjazdach... Szkoła jest jakieś 200 metrów ode mnie :P No i szkoda, że nie wiedziałam iż ktoś z dogo będzie - jak już wspomniałam mam całkiem sporą górę rzeczy do zbazarkowania :P
-
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
ewunian replied to Dea's topic in Już w nowym domu
nieaktualne :P -
a, tam, pospamuję i tu, mam nadzieję, że się nie obrazicie... Wróciłam ze studiów do domu rodzinnego, przytachałam trochę nowych rzeczy - więc robię porządki w szafach, aby upchnąć nowości... Do rzeczy - mam do przekazania trochę ubrań, książek, czy bibelotów typu figurki a'la porcelana/gips. Na razie kurzy się to pokoju, a rodzinka postawiła ultimatum - albo to sama zutylizujesz, albo powędruje 5.07 razem ze śmieciami na przemiał. Mieszkam w połowie trasy Wadowice-Bielsko Biała (Andrychów) - dowóz możliwy tylko do tych miast, ew. pociąg do Katowic, ale to większe wyzwanie logistyczne :P. Nie mam możliwości wysyłki pocztowej. mój tel. 796 920 231
-
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
a, tam, pospamuję i tu, z góry ptrzepraszam... Wróciłam ze studiów do domu rodzinnego, przytachałam trochę nowych rzeczy - więc robię porządki w szafach, aby upchnąć nowości... Do rzeczy - mam do przekazania trochę ubrań, książek, czy bibelotów typu figurki a'la porcelana/gips. Na razie kurzy się to pokoju, a rodzinka postawiła ultimatum - albo to sama zutylizujesz, albo powędruje 5.07 razem ze śmieciami na przemiał. Mieszkam w połowie trasy Wadowice-Bielsko Biała (Andrychów) - dowóz możliwy tylko do tych miast, ew. pociąg do Katowic, ale to większe wyzwanie logistyczne :P. Nie mam możliwości wysyłki pocztowej. mój tel. 796 920 231 -
a, tam, pospamuję i tu... Wróciłam ze studiów do domu rodzinnego, przytachałam trochę nowych rzeczy - więc robię porządki w szafach, aby upchnąć nowości... Do rzeczy - mam do przekazania trochę ubrań, książek, czy bibelotów typu figurki a'la porcelana/gips. Na razie kurzy się to pokoju, a rodzinka postawiła ultimatum - albo to sama zutylizujesz, albo powędruje 5.07 razem ze śmieciami na przemiał. Mieszkam w połowie trasy Wadowice-Bielsko Biała (Andrychów) - dowóz możliwy tylko do tych miast, ew. pociąg do Katowic, ale to większe wyzwanie logistyczne :P. Nie mam możliwości wysyłki pocztowej. mój tel. 796 920 231
-
a, tam, pospamuję i tu... Wróciłam ze studiów do domu rodzinnego, przytachałam trochę nowych rzeczy - więc robię porządki w szafach, aby upchnąć nowości... Do rzeczy - mam do przekazania trochę ubrań, książek, czy bibelotów typu figurki a'la porcelana/gips. Na razie kurzy się to pokoju, a rodzinka postawiła ultimatum - albo to sama zutylizujesz, albo powędruje 5.07 razem ze śmieciami na przemiał. Mieszkam w połowie trasy Wadowice-Bielsko Biała (Andrychów) - dowóz możliwy tylko do tych miast, ew. pociąg do Katowic, ale to większe wyzwanie logistyczne :P. Nie mam możliwości wysyłki pocztowej. mój tel. 796 920 231
-
a, tam, pospamuję i tu... Wróciłam ze studiów do domu rodzinnego, przytachałam trochę nowych rzeczy - więc robię porządki w szafach, aby upchnąć nowości... Do rzeczy - mam do przekazania trochę ubrań, książek, czy bibelotów typu figurki a'la porcelana/gips. Na razie kurzy się to pokoju, a rodzinka postawiła ultimatum - albo to sama zutylizujesz, albo powędruje 5.07 razem ze śmieciami na przemiał. Mieszkam w połowie trasy Wadowice-Bielsko Biała (Andrychów) - dowóz możliwy tylko do tych miast, ew. pociąg do Katowic, ale to większe wyzwanie logistyczne :P. Nie mam możliwości wysyłki pocztowej. mój tel. 796 920 231
-
A widzieliście to: [url]http://demotywatory.pl/3845454/Szanuj-zwierzeta[/url]
-
Beskidzka wystawa jest trochę pomijana przez wystawców... Blisko mnie, chciałabym pojechać jako widz, ale niestety nie mam podwózki... Chyba, że ktoś zwinąłby do samochodu mnie w Bielsku?
-
Nie, no kurde.... szacun dla naszych pupili :) Miesiąc z okładem minął, a tu ni tyci fotki czegoś uszkodzonego, pogdyzionego, czy rozkopanego...
-
Hej! Przecież widać, że dwa różne psy nam pokazali na powyższych fotach! Wystarczy tylko na szerokość pręgi na głowie popatrzyć i porównać... Ojjj, nieładnie tak cioteczki oszukiwać... A tak na serio - wspaniała metamorfoza.
-
a ja muszę przyznać, że ani na allegro, ani na tablicy nie ma żadnego psa "na prezent". Zawsze były ogłoszenia "Yorki, haskie, spaniele, jamniki do wyboru, do koloru - idealne prezenty na komunie/pod choinkę/pod zajączka/na urodziny/imieniny" A teraz pustka. Chyba że tak się zakamuflowali...
-
Dziś na JM: :) [IMG]http://www.joemonster.org/i/e/minypsow2034.jpg[/IMG]
-
Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy
ewunian replied to karolina1981's topic in Już w nowym domu
Kajko... ty przynajmniej spokojna... chyba jako jedyna z dogo nie wiedziała, co się tu działo przez ostatnie kilka dni... więcej na Administracji A tak w ogóle to się ujawnię, bo już od daaaawna podczytuję wątek, a jakoś okazji nie było :) -
szczerze? Nawet ja, totalny laik wystawowy zwróciłam uwagę - w sensie negatywnym - na "panią w szpilkach z owczarkiem"... Myślałam, że na wystawach nie tylko bierze się pod uwagę prezencję samego psa, ale i pary, jaką tworzą z wystawiającym.