-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
Jaki jest status schroniska w Oświęcimiu? Mogą przyjmować psy? Czemu psy z Oświęcimia są przywożone do Bielska? [url]http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/zwierzeta_znalezione.php[/url] [IMG]http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/zdj_zwierzeta/small/1827.2013-02-01_007.jpg[/IMG] 11/52 01.02.2013r.Pies przywieziony z Oświęcimia.
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam do Tinusi, która domek znaleźć musi. Panna domu szuka swego oraz serca otwartego. Kto pokocha klapłe uszko, podaruje miękkie łóżko, pełną miskę i spacerki dla tej wrażliwej panienki? :) -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Jeśli zdrowie pozwoli, będę jutro w schronisku... -
Moja suczka ma rodowód z SWKiPR - jestem załamana!
ewunian replied to Amberówna's topic in Wyżeł weimarski
Zabronić, owszem, można... Ale jak to wyegzekwować? Przecież tyle się czyta na portalach sprzedażowych, że jakieś psy są po "rodowodowych rodzicach" - często są nawet podane imiona tychże. Kojarzę tylko (dość głośną i na Dogo) sprawę babki co miała pseudohodowlę grzywaczy chińskich, a należała do ZK. Jednak nie pamiętam, czy zostały wobec niej wszczęte jakieś poważniejsze działania. Bo sorry - jeśli chodzi o wykluczenie ze Związku, to wg mnie takiemu pseudohodowcy to nawet na rękę będzie... Mniej papierologii. -
Moja suczka ma rodowód z SWKiPR - jestem załamana!
ewunian replied to Amberówna's topic in Wyżeł weimarski
Wiesz, zawsze w domu u mnie były tylko kundelki, nie wnikałam w szczegóły rodowodowe, wystawy, itp. Ale jeśli ta hodowla, z której pochodzi Axel jeszcze istnieje, to powiadomiłabym właściciela... -
Moja suczka ma rodowód z SWKiPR - jestem załamana!
ewunian replied to Amberówna's topic in Wyżeł weimarski
U nich - w sensie zrzeszonych w tych dziwnych stowarzyszeniach - to wszystko możliwe, może to nawet nie być "rodowód" Twojego psa, tylko już kolejnego, grudniowego miotu innej suki... Ja bym do nich zadzwoniła i ładnie się zapytała, czy bogu długo zajęło stworzenie matki szczeniaka, skoro przodkowie są NN xD. No i czy babka twojego psa od strony matki pochodzi z ich hodowli? Jeśli tak, to dlaczego wpisana nie jest? Kurde... Wpisałam imię ojca w google i pojawiło mi się dość sporo wyników... nawet jego oceny na wystawach (tylko że z 5 lat temu)... Nie rozumiem tych ludzi. Z psem jeździli, wystawiali go itp, potem, przy suce, ich zapał osłabł? Chyba że od 2008 r. pies zmienił właściciela, co jest prawdopodobne... -
Dziękuję dziewczyny, jest już lepiej chociaż bardzo trudno mi się z tym pogodzić... Według relacji z domu, drugi psiak,który był przy śmierci Baksa, od dnia jego odejścia "zmężniał", wyciszył się itp... Z psiego "nastolatka" stał się dorosłym, zrównoważonym psem... I pomyśleć, że niektórzy sądzą, iż psy nie przechodzą żałoby... Czekajcie Tam na mnie... "Moi" Panowie w Czerni...
-
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2013 roku...
ewunian replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie dostałam telefon z domu, że "mój" psiak, którego otrzymałam w prezencie na 10 urodziny i był ze mną przez ponad 12 lat... przekroczył tuż po godzinie 13.00 Tęczowy Most... Najprawdopodobniej ostry napad padaczki... Siedzę i ryczę - jestem daleko od domu rodzinnego, w akademiku zakaz trzymania zwierząt powyżej jakiejśtam granicy wagowej... Nie było mnie przy nim, gdy odchodził, czuję się tak rozbita w środku, zawiodłam go... Baksiu, czekaj na mnie po drugiej stronie z Daisy, Dianą, Węgielkiem i resztą zwierzęcych przyjaciół, wierzę że tam już nic nie boli. Przepraszam... -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam, przesyłam ciepłe myśli... -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
też wpadam :) -
Zwrócą, ku..., taaa jak rasowego boksera Bono, krętacze. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232169[/url]
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238827[/url] Wyżełka w typie czeskiego foussek, w schronisku na Śląsku.
-
Wyżełka(Czeski Fousek)Masza vel Emilka - w dużej potrzebie
ewunian replied to anikout's topic in Już w nowym domu
jestem u ślicznoty, wrzucam na wyżły. -
Kundelek PILNIE potrzebny dom, inne psy go atakują w schronisku!!!
ewunian replied to Beardedo's topic in Już w nowym domu
wątek Węgielka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238549[/url] -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Blisko granicy województw Małopolskiego i Śląskiego znaleziono biszkoptową labradorkę... konkretnie Gmina Wieprz. Najprawdopodobniej łańcuchowa:angryy:, miała resztki krowiego łańcucha... jak się właściciel nie zgłosi to wiele osób może się podszyć - suka ma cieczkę, jest łatwym kąskiem dla pseudo, niemal podana "na tacy"! Moją gminę "obsługuje" schron w Cieszynie. [url]http://www.facebook.com/media/set/?s...5911779&type=1[/url] -
Blisko granicy województw Małopolskiego i Śląskiego znaleziono biszkoptową labradorkę... konkretnie Gmina Wieprz. Najprawdopodobniej łańcuchowa:angryy:... jak się właściciel nie zgłosi to wiele osób może się podszyć - suka ma cieczkę, jest łatwym kąskiem dla pseudo, niemal podana "na tacy"! [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.331047393674646.77274.108676085911779&type=1[/url]
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Postaram się być wcześniej, bo myślałam, że Tinkę zabieracie dopiero po? Rzeczy mam bardzo niewiele - 3-4 bluzki... może coś jeszcze wyszukam, w co wątpię... -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
czyli pierwsze bierzecie Tinę? Ja będę tuż po 10 w schronie i naprawdę się cieszę, że jej już tam nie zobaczę :) -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Jeszcze tylko poczekać do jutra... -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Lili - ona ma te 6-7 kilo? Może warto ją wkleić na "wątek śląskich mikropsów"... są jeszcze chyba "kudłacze w potrzebie". Tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220703-Mikropsy-OKRĘG-ŚLĄSKI[/url] mikropsiaki. W sobotę postaram się być w BB. -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Też dotarłam... pooglądam z rzeczy co mam w akademiku, może trochę ubrań uda się komuś przekazać na bazar dla Tiny.