-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
wszystkie foty z dwóch dni: dziś i wczoraj [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.344488362269490.91870.100001249880263&type=1[/url]
-
Dziś uchwyciłam jakiegoś baska, przyznać się, kogo to cudo: [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2638/zdjcie0275m.jpg[/IMG] Grupa 9: [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/924/zdjcie0365h.jpg[/IMG] Sorry za denną jakość...
-
Elitesse, czyli na tym zdjęciu widnieje Twój wychówek? [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/416782_344490452269281_100001249880263_1020808_1572451271_n.jpg[/IMG]
-
mam fotki z dziś, niestety tylko komórka i to dość słabej jakości... wrzucać? xD PS. MP, finały grup na FB, wrzucę linka za chwilę. PS 2 :) Bierzcie i ulepszajcie jakości: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.344488362269490.91870.100001249880263&type=1[/url]
-
Przyjmuję "zamówienia" fotek na jutrzejszy dzień :) Na pewno będę przy ringu dla labków i goldenów i jak aparat wytrzyma to MP po południu. Reszta niestety komórką, chyba, że baterie się zlitują i się nie rozładują tak szybko jak zwykle xD .
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o zagłosowanie na imię "Feniks" dla tego psiaka, uwolnionego z [B]zaspawanej [/B]klatki! Koszt jednego głosu to tylko 2 zł :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224236[/url] -
Maltipoo? Że niby maltańczyk+pudel:crazyeye:? A to nie są za blisko spokrewnione rasy? Chciałabym zobaczyć "związkowy" rodowód tej "rasy" i księgę wstępną:D mama: "As spod Szesnastki" "Aza z Piątego Piętra"? :cool3:
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
ewunian replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, czy orientujecie się, czy z waszego schroniska w ostatnich dniach zotsał adoptowany jakiś rottweiler lub rotweilleropodobny pies do Będzina? Dostałam info od koleżanki z roku, że jej sąsiad, głęboka patologia, sprawił sobie takiego dorosłego psa i chwalił się, że ze schroniska. U niego psy znikają w niejasnych okolicznościach jeden po drugim, z tego co mi mówiła, to już jest trzeci(!) pies od Bożego Narodzenia... -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ciotki za ten offtop... ale wielkopies ZASPAWANY w klatce od dwóch lat stoi we własnych fekaliach... [url]http://www.dogomania.pl/threads/224043[/url] -
Pilnie potrzebna psychiczna metamorfoza! Pies [COLOR=red]ZASPAWANY [/COLOR]przez dwa lata w ciasnej klatce... [url]http://www.dogomania.pl/threads/224043[/url]
-
Bielsko - Biała: [url]http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/zwierzeta.php[/url] [IMG]http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/zdj_zwierzeta/small/953.2012-02-29_009.jpg[/IMG] [B]19/94[/B] DINGO ma około 9 lat.Potężny przedstawiciel rasy malamut.Mimo olbrzymich gabarytów potulny jak baranek.Uwielbia mleko w proszku.
-
A w dodatku dzięki rozpoczętej właśnie przebudowie Rynku w centrum będzie piękny młyn przez najbliższe kilka tygodni... Mam nadzieję, że jednak studenci będą objęci ulgą :) PS. Będę focić w sobotę i niedzielę... Piątek mam niestety zajęcia.
-
a'propos tapicerki: [IMG]http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201202/1330463534_by_dzejo25_500.jpg[/IMG]
-
"bilet ulgowy" - na jakich zasadach? mogą go kupić dzieci i młodzież ucząca się (studenci) za okazaniem legitymacji, czy ludzie bliżej związani z ZK, ale nie wystawiający swoich psów na aktualnej wystawie? Bo jak to pierwsze, to płaciłabym tylko 8 zł, zamiast 15 i byłabym bardziej happy :)
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
ewunian replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Czy podczas pobytu w Olkuszu nie widziałyście dużego, labkowatego psa? Zaginął... Jak się okaże, że trafił do tej mordowni... Kopia z Zaginionych [quote name='Patii_83']Witam, W niedzielę wyszedł z domu i uciekł. Nigdy tego nam nie robił. Hektor to mieszaniec labladora z wodołazem. Ma czarne umaszczenie, które niestety nie jest już takie jak u młodego psa i pojawiają się u niego brązowe przebarwienia. Jak na staruszka ma swoje schorzenia. Niestety w ostatnim czasie zaczęły mu drżeć tylne łapy i właśnie w tym tygodniu miał mieć robione badania, prześwietlenia. Hektoro też ma za przednią prawą łapą narośl, która miała być usuwana. Ma też problemy alergicznie i toleruje jeden typ karmy. Jego alergia objawia się wylizywaniem przednich łap. Jeżeli ktoś widział, słyszał proszę o kontakt pod tele. 660 973 629 A o to nasz kochany staruszek: [URL]http://img821.imageshack.us/img821/4559/hektor1.jpg[/URL] [URL]http://img138.imageshack.us/img138/6514/hektor2.jpg[/URL][/QUOTE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
ewunian replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
sorry za wcięcie, kopia z Zaginionych - widzieliście może podczas pobytu w "schronisku" tego psa?: [quote name='Patii_83']Witam, W niedzielę wyszedł z domu i uciekł. Nigdy tego nam nie robił. Hektor to mieszaniec labladora z wodołazem. Ma czarne umaszczenie, które niestety nie jest już takie jak u młodego psa i pojawiają się u niego brązowe przebarwienia. Jak na staruszka ma swoje schorzenia. Niestety w ostatnim czasie zaczęły mu drżeć tylne łapy i właśnie w tym tygodniu miał mieć robione badania, prześwietlenia. Hektoro też ma za przednią prawą łapą narośl, która miała być usuwana. Ma też problemy alergicznie i toleruje jeden typ karmy. Jego alergia objawia się wylizywaniem przednich łap. Jeżeli ktoś widział, słyszał proszę o kontakt pod tele. 660 973 629 A o to nasz kochany staruszek: [url]http://img821.imageshack.us/img821/4559/hektor1.jpg[/url] [url]http://img138.imageshack.us/img138/6514/hektor2.jpg[/url][/QUOTE] -
[url]http://piekielni.pl/25113[/url] Psiak z Pomorza szuka domku...
-
Kiedy kupuje się bilety na wejściówki? Można tuż przed wystawą? Cholerka, jak chce zobaczyć rodowodowe psiaki na prawdziwej wystawie, to wszystko mi się wali... Będę w piątek na pewno, nie wiem czy w weekend będzie mi dane zostać w Kato...
-
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Jeśli zostałby złapany - SM z Andrychowa wywozi go do mojej rodzinnej wsi (taka mini przechowalnia), strona: [url]http://www.weterynarz.ovh.org/psy1.html[/url] gdzie zostają przez kilka dni (wtedy można je spokojnie wyciągnąć do adopcji, niestety po uprzednim pokryciu kosztów kilkudniowego pobytu - karma, leki). Potem psiaki lądują w Cieszynie (który ma całkiem dobrze prowadzony wątek na dogo, a psy nawet z kwarantanny są regularnie dodawane na stronę schroniska - dzięki temu moja znajoma odnalazła swojego psa, którego sąsiedzi wypuścili "w pola", bo myśleli że taki kanapowiec długo nie pociągnie w taką pogodę). -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Że też siedzę w Katowicach... Zadzwońcie do Straży Miejskiej w Andrychowie: 33 875 30 32 Teraz nie ma mnie w domu. -
Hanusiowy Domku, przybywaj ...