-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
jestem u Tequilli :) Mam nadzieję, że poszczęści się jej tak samo jak innemu bielszczaninowi co tuż przed Nowym Rokiem do domu Stałego pojechał :)
- 22 replies
-
- bielsko
- bielsko-biała
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Znaleziono berneńczyka w Jawiszowicach, może wiecie o jakimś zaginionym w Bielsku? To w sumie nie tak daleko... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237993[/url] -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237768[/url] Tu ktoś poszukuje psiaka dla starszej osoby z Bielska B. :) może jakiś schroniskowiec by się załapał? -
Taki kanał na YT to niezły pomysł... Chyba płacą nawet za reklamy tam umieszczane - a biłby rekordy popularności ;) Widziałam kiedyś, "podgląd" live kojca ze szczeniakami husky. Cóż - Kra byłaby pewnie postacią pierwszoplanową...
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
ewunian replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Super... Misio trafił w takim razie "z deszczu pod rynnę"? Ciekawe, gdzie Misiek teraz przebywa... Mieszkam niby daleko od miejsca gdzie przebywał... Sorry, ale dla mnie to niepojęte, by po złapaniu psa OD RAZU (w sensie do 48 godzin przeznaczonych na aklimatyzację w nowym miejscu/sytuacji) nie było jego aktualnych zdjęć na wątku. Zabrany z miejsca, które było jego DOMEM przez 1,5 roku lub dłużej. Jak jest w Kłaju czy nie daj boże, Olkuszu... Ostatnio wolę podczytywać wątki, niż się udzielać, ale chyba lepiej było te pół tysiąca - rozliczenie co jest wpisane w jeden z pierwszych postów wątku - przeznaczyć na dobry - sprawdzony! - hotel... Jak się okaże, że psu trafił się morbital... -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
też będę w tych "okolicach" godzinowych :) -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
W piątek wypadło mi załatwienie paru rzeczy w BB. Może uda mi się zaglądnąć do schroniska. -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Teoretycznie z Bielska nie jestem, ale podniosę, może ktoś się jeszcze zgłosi :) W PT też mam czas - brak zajęć na uczelni, ale musiałabym wrócić do Kato po rzeczy, przenocować na akademikach i z powrotem w sobotę na spacerek z psiskami się wybrać. A potem do chaty pod Andrychów jechać xD. Większa logistyka... Jeszcze pomyślę. Sobota mi pasuje, będę, nie wiem, jak autobusy ogarnę (a może dogomaniaczki mieszkające w BB powiedzą mi jak najlepiej dostać się spod dworca PKP (głównego) pod schron? Wiem, że kiedyś trzeba było na Lipnik, czy Lipniki jechać).... Daaamy radę xD -
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Zobaczę, może uda mi się dojechać, bo akurat w ten weekend w domu będę (koło Andrychowa). A i tak pierwsze muszę dojechać do Bielska, aby się przesiąść, więc zostawię w sobotę (dobrze zrozumiałam, że to ma być w sobotę? Niedziela zresztą różnicy nie robi :) ) rzeczy w skrytce na dworcu PKP i podejdę do schroniska... -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
ewunian replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Misiek zabrany z ulicy? Aż się micha od razu cieszy xD Właśnie tak sobie myślałam, kiedy da się złapać... Czekamy na relację i miziamy Misia pod bródką... -
na Allegro już ta obroża jest. Oczywiście, promowana "CM". [url]http://allegro.pl/obroza-kolnierz-dlawik-zaklinacz-psow-hit-i2724581010.html[/url]
-
Soko - post #4319 w tym wątku Link do FB: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.299503483495704.69386.108676085911779&type=1[/url]
-
A Amis z mojego linku? Niestety jestem aktualnie bezkomórkowa, mogę tylko przekazać linki..
-
Przesyłam info ze "szkoły dla psów" znajdującej się w mojej rodzinnej miejscowości. "Witam serdecznie Mam do oddania za darmo pięknego 3 letniego spanielka.Z powodu pracy,która łączy się z moja wielogodzinna nieobecnością, nie mogę się nim zajmować i podjęłam trudną decyzje o oddaniu pieska w dobre ręce. Amis to zadbany kanapowiec, który uwielbia tez biegać po podwórku oraz chodzić na długie spacery.Jest zadbany, szczepiony,ma czip i wyrobiony paszport. Nie niszczy nic w domu i jest nauczony prosić o wyjście. Lubi towarzystwo i bardzo szybko się przywiązuje do nowych osób.Nie lubi kiedy się go dotyka za łapy i stresuje się nawet na komende "podaj łapę". 1,5 roku temu auto przejechało mu po łapce i od tego czasu nie lubi kiedy się go tam dotyka. Po wypadku nie ma śladu ,łapka jest sprawna jednak pozostał lęk. Szukam dla niego kogoś kto kocha psiaki. Posyłam zdjęcia Serdecznie Pozdrawiam John Klaudyna 697531504" [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.299503483495704.69386.108676085911779&type=1[/url]
-
Loti - spokojny i kochany mix sheltie znalazł już domek :)
ewunian replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Agnieszka Co. odpowiem tu na PW, bo skrzynka zapchana: W czwartek niestety mam cały dzień zajęty - zajęcia na uczelni. Ale chętnie pomogę kiedy indziej (ta sobota) na trasie Bielsko -Katowice (a może i Żywiec Katowice). Uda mi się dojechać do Żywca, jest bezpośrednie połączenie z Katowic. Niestety tylko podróż w motłochu PKP, nie mam prawka... ale to sobota by była, mniej ludzi na pewno... -
może warto powiadomić ludzi od owczarków? zwłaszcza, ze gość bezczelnie podaje imiona i przydomki rodowodowe - być może fałszywe, podszywa się... ale jak te biedne psy naprawdę do niego trafiły? Ja pierd*lę co za prostak...
-
Ale o co chodzi, dziewczyny? Pieski czytają wiadomości, chcą być na bieżąco z niektórymi informacjami, aby nas chronić przed terroryzmem xD [IMG]http://img1.demotywatoryfb.pl/uploads/201210/1349175177_6caq60_600.jpg[/IMG]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
ewunian replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
6 głosów... czy da się to nadrobić w pół godziny? Rozsyłajcie, komu się da... -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
ewunian replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Poszukam w domu, może znajdę jakieś fanty na bazarek dla nowej fundacji, czy osprzęt dla jej podopiecznych :) a tymczasem (przepraszam z góry, usunę, jeśli będą jakieś obiekcje...) Kochani błagam o głosy na mamę dogomaniaczki missieek - ma pod opieką kilkadziesiąt psów uratowanych z pseudoschroniska - mordowni w Olkuszu, wszystko nieodpłatnie na własnym utrzymaniu, koszty niewyobrażalne... proszę pomóżcie - wystarczy kliknąć: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080[/url] Głosowanie wewnętrzne Dogomanii do jutra. Dziękuję za pomoc :) -
Kochani błagam o głosy na mamę dogomaniaczki missieek - ma pod opieką kilkadziesiąt psów uratowanych z mordowni w Olkuszu, wszystko nieodpłatnie na własnym utrzymaniu, koszty niewyobrażalne... proszę pomóżcie - wystarczy kliknąć: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080[/url] Pamiętajcie, że [U]im mniej psów w Olkuszu u Palki, tym mniej psich dramatów w Bielsku[/U]... Wszyscy tegomiesięczni kandydaci byli już kiedyś zwycięzcami w ankiecie Krakvetu, jednak to missieek i jej mama mają najdłuższą przerwę w Krakvetowej pomocy. Głosowanie wewnętrzne Dogomanii do jutra. Dziękuję za pomoc :)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
ewunian replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A może po prostu dojdziemy z PB jakoś do porozumienia i odstąpią choć 1/4 "nagrody"? Kilka razy tak widziałam, że kiedy wygrywał ktoś z Dogo (ostatni przypadek to chyba było zwycięstwo Pipi) to dzielił się z kimś wygraną... -
[IMG]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201209/1347573736_e1qwog_600.jpg[/IMG] Po 20 latach życia muszę stwierdzić, że to najprawdziwsza prawda...
-
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Kochani błagam o głosy na mamę dogomaniaczki missieek - ma pod opieką kilkadziesiąt psów uratowanych z mordowni w Olkuszu, wszystko nieodpłatnie na własnym utrzymaniu, koszty niewyobrażalne... proszę pomóżcie - wystarczy kliknąć: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080[/url] Pamiętajcie, że im mniej psów w Olkuszu, tym mniej psich dramatów w Bielsku...