-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zmieniłabym datę wydarzenia z 02.03. na później, bo chyba nie będzie dało się udostępniać po tej dacie. Czyli jutro trzeba czyhać od rana... Dziś będę miała smycz, jakieś smaczki (u mnie psy "ślinią się" bułkę z pasztetem - nie wiemy co tak naprawdę Dropsik lubi)... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Z Katowic wyjeżdżam dziś 870 o 14.32... Niech ten głupol da sobie pomóc. Wydarzenie już wstawione na mój profil, grupę roku - jest nawet wstępna deklaracja chęci dołączenia się w sobotę do poszukiwań... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Bgra, zadzwoń do mnie, jadę z Wami jak dziś ciotki nie znajdą Dropsa. 796 920 231. 870 jedzie z Katowic, to się zgadamy i pojedziemy razem - jeśli będzie taka potrzeba (a mam nadzieję, że nie będzie)... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Jest już może wydarzenie na FB? Udostępnienie zdjęcia przeszlo bez echa... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dziś porozdawałam plakaty u mnie na uczelni, około 50 sztuk mi poszło. Znajone z Gliwic powiedziały że plakaty są widoczne - rano zwracały na nie uwagę. Dałam około 20 sztuk koledze z (niestety) Grzybowic, obiecał że rozwiesi u siebie i jak będzie miał czas to podjedzie do Maciejowa(?) Może warto zapytać się czy ten widziany pies miał obrożę? Z drugiej strony - Drops się mógł jej pozbyć, zgubić ją przedzierając sie przez jakieś chaszcze, więc nie jest to idealny wyznacznik obeniania na odległość, czy błakający się psiak to nasz ucieknier... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Restauracja Zodiak - to chyba już bliżej centrum, albo mi się coś pierniczy? Jeśli się nie da przycapić do jutra, jadę do Gliwic nawet SAMA! -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']To ok.40 km i kilka miast po drodze.[/QUOTE] To TYLKO 40 kilometrów. A zagęszczenie miast i założenie że będzie kierować się wzdłuż DTŚ wskazuje na to że do końca tygodnia może pojawić się w Katowicach. Gorzej jak kieruje się w stronę Pyskowic (na pólnocny zachód - przez las - od miejsca zaginięcia). Tam jest sporo terenów leśnych i chyba żadnych ciotek na Dogo stamtąd nie ma... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Jakby co, mam cały piątek wolny... mogę od rana pomóc w poszukiwaniach. Wyszukałam leśnictwa i nadleśnictwa tu macie adresy... [url]http://www.firmy.net/nadlesnictwo,gliwice.html[/url] Dziś mam 2 godzin wolnego miedzy zajęciami, dam plakat na plac Miarki, WNS, rektorat... Studenckie Radio Egida powiadomione, powiedzieli że puszczą info... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
U mnie druk po 10 groszy, ksero po 8, czy 7. ale tylko czarno-białe... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Weszłam na chwilę w przerwie pomiędzy zajęciami... i takie mam propozycje: 1 iksińską ignorować, naprawdę jeśli ktoś siedzi w De nie ma pojęcia o sytuacji zwierząt w Polsce. 2. Na plakacie dołożyć, że Drops był ranny. 3. To powyżej i informacje o zaczipowaniu i strachliwości psa wyboldować/dać kolorem czerwonym - rzuci się w oczy. Info o tym, że nie reaguje na swoje imię... 4. O 15.00 kończę zajęcia, mogę dołaczyć do poszukiwań, tylko muszę dojechać z Katowic. Jakby co, mój telefon to 796 920 231. Ale proszę dzwonić po godzinie 15.00, bo z zajęć się nie urwę... Jeśli macie wiadomości ,proszę o info jak dojechać z PKP Gliwice do Żarnik. Z góry dzięki. -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
rops, coś ty ciotkom za numer odwalił... Z Gliwic blisko do Tarnowskich Gór, oby go tam nie złapali bo będzie jak z Bono:( ehh... Miedary pieprzone... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie Dropsika... -
Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)
ewunian replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
I pomyśleć że w schronisku tyle się dziewczyna wyczekała, a tu miesiąc i już znalazł się ktoś oczarowany jej urokiem... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ewunian replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Z tego co zdążyłam się dokopać (internet skarbnica wiedzy o wszystkim :P) - tak jak myślałam, szczeniaki, które były u bielskiej jamniczki - były jej potomkami. Fundacja "Jamniki niczyje" zaopiekowała się szczylami, są w DT. Jamniczka nadal w schronisku. Chyba użytkowniczka edytka850 zajęła się tą rodzinką :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ewunian replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
W schronisku Bielsku Białej jest jamniczka, już "do adopcji" - oddana (nie wiem z jakiego powodu). Suczka megapozytywnie nastawiona do ludzi, nakolankowa, głośna -jak to jamnik :). Już się nią interesują osoby odwiedzające schronisko. Siedzi w szczeniakarni - tam najcieplej o tej porze roku, wczoraj były z nią jeszcze szczeniaki - dość podobne do niej, ale nie spekuluję czy to jej własne. Jest na stronie schroniska. -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A nie możnaby było ich po prostu okłamać, że sterylka się nie udała i suka "zdechła"? I tak by pewnie wzruszyli ramionami i przeszli nad tym do porządku dziennego. Jak już jest uwolniona ta suka to szkoda dawać ją z powrotem do tego syfu, nawet jeśli kolejnych pokoleń już nie powoła na świat... [quote name='edyseja']Buda nie może stać pusta, a na końcu łańcucha musi "coś dyndać"?[/QUOTE] Jakie to polskie... -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Chociaż ruszyło to do przodu... Przynajmniej mniej nieszczęść na świecie. I tak szczeniaki zapewne skończyłyby albo w worku w rzece, albo z skręconymi karkami, jak to najczęściej u takich... A mają jakieś racjonalne powody, czy jedynym argumentem jest "nie, bo nie i już"? -
w schronisku w Bielsku-Białej przebywa (jeszcze na kwarantannie) pies mocno w typie labradora. Jutro mija mu tydzień kwarantanny... [IMG]http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/zdj_zwierzeta/small/1859.2013-02-12_010.jpg[/IMG] 12.02.2013r.Pies znaleziony w Bielsku-Białej przy ulicy Sarni Stok.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
ewunian replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[IMG]http://www.schronisko.bielsko.biala....-01-11_009.jpg[/IMG]W schronisku w Bielsku Białej jest sunia w typie sznaucera... już w boksach ogólnych... [IMG]http://www.schronisko.bielsko.biala....-01-11_009.jpg[/IMG][IMG]http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/zdj_zwierzeta/small/1813.2013-01-11_009.jpg[/IMG] -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cioteczki dziękujemy za wpłaty!!! :loveu: Lecznica wystawi nam fakturę za leczenie Lei dopiero końcem miesiąca, mam nadzieję, że uda się pokryć ten koszt! [B]Natomiast obdzwoniłyśmy dziś z Lili 3 hotele/DT w okolicy, wszędzie zajęte i nikt nie jest w stanie pomóc :placz:[/B][/QUOTE] A do "Akity" w Kozach dzwoniłyście? Nie wiem, czy przyjmą psa wymagającego opieki, takiego jak Lea, ale znajomy zostawia tam swoje psy i jest bardzo zadowolony z usług...
-
A chciałem być jamnikiem... KARBON znalazł DOM!
ewunian replied to choba's topic in Już w nowym domu
Zapiszę sobie podpalaną wersję mojego (*) Baksa. Mam delikatny sentyment do parów w wersji maxi :) Oby szybko znalazł domek. -
Moja suczka ma rodowód z SWKiPR - jestem załamana!
ewunian replied to Amberówna's topic in Wyżeł weimarski
A umowa? Przecież tam pisze adres. No chyba że była to tak zwana umowa "na piękne oczy", minimum formalności lub ich brak... -
W schronisku w Bielsku Białej jest taki beagle: [IMG]http://www.schronisko.bielsko.biala.pl/zdj_zwierzeta/small/1794.2013-01-22_002.jpg[/IMG] 8/40 22.01.2013r.Pies znaleziony w Buczkowicach. Z tego co wiem, ma kwarantannę do wtorku/środy. Potem chyba idzie na boksy ogólne...