-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
KAJKO vel MANIEK -- ZOSTAJE U MNIE !!!!!
ewunian replied to Elżbietka_Cieszyn's topic in Już w nowym domu
Zawiadomcie jamnikowate ciotki :) -
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
ewunian replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Potrzebuję info, czy do schroniska nie trafiły przez ostatnie kilka dni (od 08.01.12) psy odłowione w gminach Wieprz lub Andrychów. Z góry dzięki. PS. uwielbiam mieszkać na wsi i mieć antypsich sąsiadów. EDIT: Koleżanka znalazła swoją sunię na stronie schroniska (tej ustronet.pl) Sunia nazwana S16 GANDZIA Gandzia, suka, średniej wielkości, gładkowłosa, w wieku około 2 lat. Znaleziona w drugiej połowie grudnia. to na 85% ona :) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
ewunian replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
chauwa aktualnie przebywa na DGM. Sorry, ale to już jest skrajna nieodpowiedzialność. Dawno powinna dostać warna(co najmniej).... -
Mogę pomóc weekendowo transportem (PKP) na odcinku Katowice - Bielsko, za zwrot kosztów biletu za psiaka (tylko za psa, sama po PKP się powożę). Jeśli przyjmujecie tą baaaardzo skromną ofertę, możecie dopisać mnie do listy.
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
jak już takie cuuuda się poniewierają, to musi być źle z ludźmi... -
[quote name='joaaa']http://tablica.pl/oferta/kot-syberyjski-rudy-9-miesieczny-IDCw1N.html :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chętnie bym w tym przypadku komuś solidny łomot spuściła, tak na odreagowanie przed zbliżającą się, nadzwyczaj stresogenną sesją studencką:mad:... i to na pewno nie byłyby "forumowe ździry wywierające naciski na portalu w celu usuwania ogłoszeń", bo sama do nich należę:) i się tym chwalę - na publicznym ogólnopolskim forum!
-
http://allegro.pl/bokser-boksery-i2044070284.html Zciągnijcie tu ludzi od bokserów....
-
A co z rasami "nieuznawanymi" w Polsce czy w FCI, np. "eurodogami" - mieszańcami huskych z wyżłami (bodajże weimarskimi)? Podobno mają jakiś swój "rodowód"... Kuzyn mamy je ma, co prawda używa je tylko do zawodów, nie rozmnaża ich (prócz jednej "wpadki" - powstałej zresztą nie z jego winy - do zapłodnienia doszło, kiedy sprowadzał ze Szwecji parkę, i żeby "przyoszczędzić" na powierzchni transportowej jakiś cieć włożył je do tego samego boxu). W środowisku maszerów - pomimo tego, że są to 'kundle", za dobre eurodogi płaci się krocie...
-
dlatego ja się cieszę, że pochodzę z takiego powiatu (nie gminy, chociaż do "granicy" mam całe 100 metrów), gdzie SM działa pod względem bezdomności psów całkiem sprawnie :) Nagłośnione akcje z ostatniego miesiąca: [url]http://wadowice24.pl/wydarzenia/raporty/3680-wasciciel-go-porzucil-ale-on-czeka[/url] psiak ma dom :) [url]http://wadowice24.pl/wydarzenia/raporty/3748-szok-jak-mona-tak-godzi-psa[/url] kolejny, odebrany interwencyjnie "właścicielom" [url]http://wadowice24.pl/wydarzenia/40-wiesci-z-miasta/3862-piec-szczeniakow-znalezli-w-szopie[/url] szczyle, wywalone tuż przed świętami, CZEKAJĄ na domki chociaż zdarzają się im i "wpadki" jak to [url]http://wadowice24.pl/wydarzenia/wiesci-z-miasta/3914-wyrzuci-szczeniaczka-na-smietnik[/url] gdzie nie zdążyli złapać gościa pozbywającego się "problemu"...
-
[quote name='vivica']:crazyeye: szampon za 600 zł + york za darmo http://tablica.pl/oferta/szampon-dla-yorkow-oddam-york-za-darmo-IDCk9W.html To już nawet szampony rodowód posiadają i są żywymi zwierzętami - w końcu w tej kategorii szampon został umieszczony :) ? Dziwnie się robi na świecie... http://tablica.pl/oferta/york-yorki-super-piesek-bardzo-ciemny-IDAGuR.html - z jednej strony pseudohodowla wyprzedająca zasoby.... z drugiej te wszystkie "dobroczynne" info w ogłoszeniu...
-
taaa? to dlaczego jest w kategorii "psy" a nie "akcesoria dla psów"?
-
Osoby z Kamionki k/Mikołowa, Katowic i okolic pilne - potrącony pies!
ewunian replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
to co? Zbiórka jutro o 10 na przystanku Kamionka Szkoła? -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
ewunian replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
jechałam dwukrotnie - rano i teraz. Rano nie zauważyłam żadnego samotnego psa o kolorze Stefcia (był tylko taki żółty niedaleko AWF). Teraz jak wracałam - nic nie było widać przez tą pogodę. Zero ludzi na chodnikach. W tą samą trasę wybieram się jeszcze dziś, koło 14. Pojadę wcześniejszym, wysiądę na Pola i się porozglądam, chociaż wątpię, czy do zupełnie obcej osoby podejdzie, nawet jakby ktoś go zobaczył... -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
ewunian replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
za 50 minut wychodzę z akademików, będę przez W. Pola przejeżdżać autobusem, będę się rozglądać... -
[url]http://allegro.pl/oddam-pieska-bernenski-pies-pasterski-i2037784925.html[/url] i labki z drugiej aukcji tego samego użytkownika "Cena dot. maskotki, z którą pieski nie mogą się rozstać"! - to co to ogłoszenie do cho... inki robi w "Żywych zwierzętach"?
-
[quote name='bejasty']Czy ktoś może mi sensownie wyjaśnić jaka jest różnica między chowem a hodowlą ?[/QUOTE] ja (mieszkanka "tradycyjnej" polskiej wsi) to rozumiem tak (przykład na świniach - sorry, biorę to co mam pod ręką - a raczej w chlewiku :) ) hodowla=rozmnażanie (np. hodowla świń to ich rozmnażanie celem wyodrębnienia pewnych cech: wyglądu, wielkości, masy mięśniowej itp. chów=utrzymywanie jednego lub kilku osobników bez ich rozmnażania (np. chów trzody chlewnej - utrzymywanie jednej lub kilku sztuk w celu odpowiedniego wzrostu [i przyrostu - wagi] aż do osobnika nadającego się na "położenie na talerz").
-
może "Stowarzyszenie Kundla Polskiego i Ras Kundlopodobnych"?:evil_lol: Pasowałoby :)
-
Osoby z Kamionki k/Mikołowa, Katowic i okolic pilne - potrącony pies!
ewunian replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
W piątek - mam czas, ale przed południem. To jest przystanek KZK GOP "Kamionka Szkoła", czy jakiś inny? -
[quote name='N_i_e_do_W_I_A_R_Y']No i sa juz stowarzyszenia,w ktorych zarejestrowani moga zgodnie z ustawa sprzedawac psy bez rodowodu.I ich ogloszenia dzialaja legalnie. Faktycznie,cos to dalo.Tych najgorszych sie wyeliminuje.A madrzejsi sie zarejestruja.[/QUOTE] ano ten z "legalnymi hodowlami bez rodowodu", o których pisałeś trochę ponad 12 godzin temu :) post 653
-
"Nie do wiary" wypociłeś w końcu ten artykuł?
-
chyba się tego frapującego artykułu nie doczekamy...
-
zapodasz linka? bo coś mi się nie chce wierzyć, że nasze kochane urzędy działałyby tak szybko...
-
Co jak co, ale takie "aukcje" niezgodne z ich własnym Regulaminem muszą usuwać. Ile razy szanowne grono usuwało ogłoszenia dogomaniackie o psach do adopcji z byle pretekstu?
-
Osoby z Kamionki k/Mikołowa, Katowic i okolic pilne - potrącony pies!
ewunian replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Niestety... czas mam tylko dziś i dopiero w weekend. Mogę jedynie gdzieś koło akademików powywieszać, lub na uczelni.