-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
Osoby z Kamionki k/Mikołowa, Katowic i okolic pilne - potrącony pies!
ewunian replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Ech... tak siedzieć bezczynnie w akademikach, a gdzieś po krzakach pies może umiera... Że akurat dziś tacie był samochód potrzebny! -
Osoby z Kamionki k/Mikołowa, Katowic i okolic pilne - potrącony pies!
ewunian replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Jestem aktualnie na Ligocie (ul. Studencka). gdybym miała samochód, to podjechałabym, pomogła szukać... a tak kicha. -
Zastrzelcie mnie!!! "Beagle" za 100 zł. Czy mi się wydaje, czy u SZCZENIAKÓW widać [B]żebra[/B]?! [URL]http://allegro.pl/beagle-szczenieta-i2008133785.html[/URL] "Rasowa" z książeczką zdrowia, 3 letnia, miała 2 razy szczeniaki (ku$wa, udusić na odległość) sprzedaż z "powodów osobistych": [url]http://allegro.pl/basset-hound-dorosla-suka-i2008104090.html[/url]
-
jak macie jakieś projekty ulotek dla wetów, policji, SM, czy zwykłych ludzi, to poproszę :) maila mam w profilu...
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ewunian replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oduś... (*) ty bydlaku... zapłacisz za cierpienie małej - w takich chwilach wierzę w reinkarnację... Może jednak warto zapytać o nr tatuaża w siedzibie związku? Może pomimo braku papierów u hodowcy ona została zarejestrowana? -
no i stanowisko Allegro dot. zmian - po co mamy coś zmieniać? : [url]http://allegro.pl/phorum/read.php?f=298&i=1298887&t=1298887[/url] donGienius Pozwolę się jeszcze wtrącić. Przepisy, które jutro zastaniemy nie dotyczą indywidualnej sprzedaży. My jednak nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy zwierzaki są sprzedawane przez schroniska, hodowców, właściciela okoconych kotków itp. Dlatego działania podjęlibyśmy jedynie w przypadku oficjalnego zgłoszenia - o czym wspominałem wcześniej. Pozdrawiam, Michał Gieniusz Zespół Allegro
-
a allegro i tak wisi jutrzejsze wejście ustawy: [url]http://allegro.pl/phorum/read.php?f=298&i=1298887&t=1298887[/url] - popatrzcie na wpisy donGienus Pozwolę się jeszcze wtrącić. Przepisy, które jutro zastaniemy nie dotyczą indywidualnej sprzedaży. My jednak nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy zwierzaki są sprzedawane przez schroniska, hodowców, właściciela okoconych kotków itp. Dlatego działania podjęlibyśmy jedynie w przypadku oficjalnego zgłoszenia - o czym wspominałem wcześniej. Pozdrawiam, Michał Gieniusz Zespół Allegro no, co.... kasa z prowizji za wystawienie aukcji to też pieniądz...
-
jeśli się kiedyś "odblokuję", to na pewno dokupię sobie kilka godzin kursu doszkalającego...
-
to co, za 5,5 godziny na dogo spinanie tyłów i zgłaszanie do allegro, alegratki i innych stron ogłoszeniowych aukcji niezgodnych z obowiązującym polskim prawem? :)
-
Jaką kategorię wybieracie przy zgłaszaniu aukcji? Bo ja nie znalazłam "niezgodne z polskim prawem" gość ma jeszcze 6 godzin + masakryczna interpunkcja i ortografia: [URL]http://allegro.pl/york-krycie-reproduktor-najtaniej-i2018240625.html[/URL] ZGŁOSZONA Allegro. H[B]a[/B]sky bez rodowodu, do sprzedania [url]http://allegro.pl/psy-haski-hasky-i2025305417.html[/url] Takich jak wyżej wstawione husky są na Allegro pęczki... powystawiane za 200 - 250 zł, aukcja na 10-12 dni, po rodowodowych rodzicach. Planuję jutro siąść na 4-ech literach i je pozgłaszać...
-
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
kurde, a przedwczoraj byłam w Bielsku... -
Może złe miejsce na pytanie, ale mój kolega ma wątpliwości... Uciekł mu z posesji pies (dzień ucieczki - piątek). Porozwieszał ogłoszenia, podzwonił po wetach okolicznych, hyclach, schroniskach, itp. "standardowa" procedura. Oczywiście kolega przez weekend cały czas w terenie z plakatami. W [U]środę [/U]dzwoni do niego jeden z powiadomionych weterynarzy, który dodatkowo "opiekuje się" odłowionymi w gminie zwierzętami (punkt przetrzymań). No, "Piesek u nas był. Od soboty do poniedziałku. Potem do schronu pojechał". Cóż - kolega wsiadł w samochód i jazda do schronu po psa. To że wet wiedząc o poszukiwanym psie, nic nie powiedział, tylko bez mrugnięcia okiem posłał psa dalej, to jedno (czyżby chodziło o kasę za odłów?)... Moje pytanie - czy w punktach przetrzymań odłowionych zwierząt obowiązuje kwarantanna, czy jej przeprowadzenie to tylko dobra wola prowadzącego? Jak to będzie się miało do nowej ustawy?
-
Jak ja się cieszę, że zdążyłam zrobić prawko przed zmianą zasad. A i tak nie jeżdżę, bo przyblokowałam się przez jakiegoś d*pka w beemce, przez którego w rowie wylądowałam jakiś miesiąc po wyrobieniu... (no i aktualne koszta benzyny nie na studencką kieszeń)... Pozdrawiam ludzi zdających w Bielsku Białej! Ps. "Biała Dama" jeszcze egzaminuje?
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ewunian replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Widziałam dzisiejszy teleexpres... ku$wa, wiadomo, który to "chrześcijanin" tak pięknie postąpił? Bo odczytano już tatoo? -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']ja sobie tak cichutko podczytuje wątek od początku a dziś Lucjan vel Rewizor spowodował że rdzince przy stole szczęki opadły bo zobaczyłam go i zaczęłam wrzeszczeć "o Rewizorek jak on cudnie wygląda", odwracam się do rodzinki a ci patrza na mnie jak na wariatkę, a ja sie cieszyłam jak dziecko :diabloti: Wygląda cuuuudnie, jak nie ten sam psiak[/QUOTE] Majowa, miałyśmy podobne reakcje... moje "Jezusicku Malutki! Przecież to Rewizor!" musiała słyszeć z połowa wsi... A rodzinka nie dość, że uważa mnie za wariatkę w stosunku do psów, to jeszcze teraz chyba obmyśla jakiś zakład zamknięty... no, trochę poświrowałam ze szczęścia po zobaczeniu Rewizorka... ale żeby od razu mnie za wariatkę uważać?:) -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
ewunian replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Rewizorku, Lucusiu... ależ ty medialny się robisz :)... -
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
ewunian replied to Dea's topic in Już w nowym domu
zły wątek ... -
Wystarczy aby kilka (a nawet jedna) osób zgłosiło... ile razy były przez Allegro zamykane "aukcje" adopcyjne, tak bez powodu?
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pewnie jeszcze przed świętami, kto będzie chciał robić sobie problemy "jakimiś kundlami", które trzeba karmić... -
3,5 tygodniowe szczeniaki ratlerka, do odbioru po 23.12! ja pier*olę... [url]http://allegro.pl/piekne-szczeniaczki-ratlerki-prezent-na-gwiazdke-i2003220442.html[/url]
-
w olkuskiej umieralni są co najmniej dwa husky... [url]http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-%C5%BBywe-trupy-b%C5%82agaj%C4%85-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-!?p=18224188&viewfull=1#post18224188[/url]
-
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
ewunian replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
nie jestem przedstawicielką żadnej fundacji, ale mi też pozwolono zrobić zdjęcia (może ze wzgl. na baaaardzo młody wygląd? Nie wiem...), tak że po zapytaniu chyba pozwolą... -
jestem tu z wątku ogólnego tej pseudo... Dziewczyny, tknęło mnie coś innego. Na portalu piekielni.pl toczę boje z gościem, który chciał oddać psa - sukę ("burego" jak określił mieszańca doga niemieckiego, ale wiecie jak to z kolorami u laików) do schronu w Legionowie, ale mu nie przyjęli. To oddał pierwszej lepszej osobie, która go chciała, tak na dobre oko. U tej osoby było dużo psów. Może znalazłby się dawny właściciel Hani? Wejdźcie i gości chociaż porządnie uświadomcie... ja zostałam zjeechana jak tylko napomknęłam o umowie adopcyjnej... LINK: [url]http://piekielni.pl/21051[/url] Mój nick taki jak na dogo.
-
A może szkodniki chcecie wysłać na dłuższe wakacje? Kantor wymiany walut Dogo już działa i wam to troszeczkę umożliwi (przynajmniej fikcyjnie) :) W moim podpisie, na długi Budryska... od 1 do 500 euro.