-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
wyślę go do gościa ogłaszającego psy u nas w gminie. Może na WWW się załapie? Ciotki, zapraszam do kantorka na dług Budryska, (nie mój bazarek, ale może ktoś się skusi) u mnie w podpisie...
-
Prawdopodobnie pseudo- Michałów / okolice Pińczowa
ewunian replied to olga111's topic in Pseudohodowle
Po pierwsze - nazwa "chodofli" (ale czego ja chcę w tym przypadku jest niewykonalne). Po drugie - robienie screenów ogłoszeniom, od 01.01.12 bombardowanie US wiadomościami o niepłaconej składce, niezarejestrowanej działalności gospodarczej, dorabianiu na boku, czy jak to się jeszcze "grzecznie" nazywa... po trzecie - dlaczego pies z pseudohodowli a nie z hodowli? Różnica cenowa? Mało bajglopodobnych psów po schroniskach (i to w różnym wieku)? nie będę już więcej umoralniać... -
Byłam w domu, podeszłam do sąsiadów. Propozycja DS już nieaktualna, w kojcu 6-letni owczarek zabrany za Żołądkową i denaturat od pijaka, który się znęcał... Sami mówili, widząc foty, że pies piękny, ale zważając na wynikłe okoliczności muszą odmówić. Jednemu psu się udało, szkoda, że Rahimowi nie...
-
Jestem z wątku Nutka, niestety mogę tylko podnieść. Ps. Cioteczki, mogę prosić w imieniu sabusi o zaglądnięcie na wątek poniżej, może znacie kogoś z okolic Czernichowa? Prooooszę...
-
"Czystej rasy" jamniki, ale w aukcji zaznaczone jako bezpapierowe: [url]http://allegro.pl/jamnik-jamniki-sandomierz-prezent-mikolajkowy-i1964719574.html[/url] Kolejne jamniki: jeden z dziadków rodowodowy, ale szczyle to 100 % jamniki! [url]http://allegro.pl/jamnik-krotkowlosy-jamniki-na-prezent-i1958815912.html[/url] i w dodatku mamusia spokojna, bo jeden z jej rodziców miał papiery :P [url]http://allegro.pl/super-pieski-boston-terrier-idealny-prezent-i1954635482.html[/url] boston teriery - rasowe - po mamusi, tatuś NN ;) [url]http://allegro.pl/chihuahua-prezent-cudo-rozmiar-myszki-xxs-okazja-i1955682041.html[/url] no i "psy wielkości myszy", papiery zbędne, ale kasę trzeba trzepać więc wystawiamy w słitaśnych kubkach z Nescafe...
-
Kraków, ponieważ latał za sukami, postanowili go wykastrować...żyletką
ewunian replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jestem u psiaka... zajrzyjcie przy okazji do mojego podpisu... -
Baksa - avatar, uratowałam od wrzucenia z mostu do rzeki, niestety jego rodzeństwo miało mniej szczęścia. Byłam 12 letnią "gówniarą" i wracając ze szkoły zobaczyłam wsiowego pijaczynę z wiadrem na moście, jak co chwila rzucał z zamachem takie małe, piszczące "coś". Zdołałam uratować tylko jednego, i to totalnym przypadkiem, bo akurat jacyś ludzie przechodzili i zobaczyli mnie zaryczaną i gościa z 3-4 miesięcznym "jamnikiem który się na targu nie sprzedał". Jaki z niego wyrósł jamnik to nie powiem, bo rozmiarami takiego prawdziwego przekracza co najmniej dwukrotnie (coś jakby miniaturowy labrador). Tylko żal mi jego rodzeństwa. Ale udało mi się zlokalizować jego brata (został "kupiony" na targu za flaszkę, bo akurat państwo pieniędzy nie mieli, a też chcieli uratować jakąś bidę od pijaka) :P Nic nie zastąpi mi widoku dwóch braci, którzy zostali rozdzieleni w wieku 3 miesięcy i spotkali się po ośmiu latach, żyjąc na dwóch odległych końcach wsi.
-
Fotki podrukowane, [B]za tydzień [/B]pojadę do domu i zapytam sąsiadów, czy taki im odpowiada, bo ostatnio jakiegoś wielkopsa szukali. Upewnię się tylko - Rahim może mieszkać na zewnątrz, w kojcu 15m2+ ogromny, 200m2 ogród? Niestety, w rodzinie, której chce go zaproponować psy do domu wstępu nie mają, jak są ogromne mrozy to brali poprzedniego ONka jedynie do przedsionka domu. Jaki jest jego stosunek do dzieci? Do państwa przyjeżdżają czasem wnuczki (3 i 5 klasa SP, 1 i 3 liceum). Czy jeśliby udałoby się namówić sąsiadów na tego psa, byłaby możliwość dowozu (za częściowym zwrotem kosztów)?
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kaukaz ma gęstszą sierść, w dodatku wygląd budzi respekt... Podeślesz wątek? Może jednak nie będą chcieli tylko onkowatych... -
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
ewunian replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
hektor, w Mysłowicach mogłabym równie dobrze prosić o oprowadzenie mnie po schronisku przez kierownika. To mnie najbardziej przeraża - tak zaniedbane i udręczone psy w schronisku działającym pod egidą i przyklaskiem TOZu -
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
ewunian replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Niestety, nie mam uprawnień. Nie należę do żadnej organizacji prozwierzęcej - jestem tylko "szarym obywatelem" mówiącym co mu się nie podoba. -
Dzisiejszym światem rządzi tylko jedna władza - pieniądz. I nikt tego nie zmieni. Za kasę da się załatwić wszystko, nawet ogłosić mioty z pseudo na stronie Związku Kynologicznego... Co widać po powyższym...
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
ewunian replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Macie jakieś duże, owczarkowate psy w przechowalni, które mogłyby mieszkać na podwórzu? Sąsiedzi szukają jakiegoś do pilnowania obejścia (więc nie chcą szczeniaka) - mogłabym im coś podesłać, ale nie obiecuję... -
To już przesada... głupota... chciwość ... bo inaczej tego określić nie mogę :(
-
a co powiecie na pseudo ogłaszające się na DOGOMANII? Już parę razy takie coś widziałam, np rottki za 400 zł...
-
jak masz fotki zapisane na imageshacku czy innych internetowych stronkach (fotosik itp.) to przy opcji "odpowiedz" musisz kliknąć na trzecią ikonkę od końca. I wpisać link do obrazka. Przepraszam za chaotyzm i niepedagogiczne podejście do sprawy :P ze mnie nauczycielka żadna...
-
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
ewunian replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Część w DT - niezastąpiona TeresaBorcz, niektóre już w DS - na ich miejscu ciągle nowe... To przechowalnia gminna. Więcej info na wątku, lub u forumowej Klaudus_ -
całe szczęście, od 01.01.12 ukróci się takie dorabianie na boku...
-
Może się pojawię na wystawie - niestety tylko w formie widza. Miejsce studiowania zobowiązuje:) Ps. Ile kosztuje wstęp jako "widz"? Bo na podanej ulotce czegoś takiego nie znalazłam...
-
kolejna allegrowa pseudo wyprzedaje "zasoby" przed 01.01. [url]http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22101891[/url] a [URL="http://allegro.pl/york-miniatura-czystej-rasy-prezent-choinka-i1929391156.html"]TU[/URL] "czystej rasy" york MINIATURKA - tatuś rasowy, mamusia porodowodowa. I więcej psów tego usera: [url]http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7831953[/url]
-
APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów
ewunian replied to Soko's topic in Okrucieństwo
[quote name='Soko']Ja niedługo zaktualizuję pierwszy post, mam tyle biedaków zakładkach, że aż nie wiem jak się do tego zabrać. ewunian, a jak można się z nimi skontaktować? Tak "po prostu"?[/QUOTE] soko [B]link do formularza[/B]: [url]http://www.rmf24.pl/goraca-linia/przeslij-fakt[/url]