-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']no ja też bardziej sznupa obstawiam, będzie cudo chłopak jak się go odpicuje[/QUOTE] JUz jest :0 Ja lubię takie zaroślaki :lol: -
[quote name='Tekla64'] Sandra a tos nie wiedziala ze cale zlo to przez kobiety???[/QUOTE] No jakoś tak się nie zorientowałam :niewiem: :lol:
-
[quote name='zerduszko']A gdzie duga, właściwie trzecia? :)[/QUOTE] A czy ja moge pownioskowac o czwarta tak właściwie :)?
-
Podniose go troszku, biedna psina... [QUOTE]no mniejsza z tym - poszukam jutro czy nie jest poszukiwany, chociaż czy szukac takiego własciciela, który psa tak wystroił w za ciasną obrożę? :-( [/QUOTE] I oto jest pytanie ehhh :(
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Hmmm mnie sie wydaje, ze chyba sznup... tak na siersc patrząc to taka Tazzowa hmmm ehhh ide do niego -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']czyli ich nie ? :D[/QUOTE] w sensie: czyli ich, nie czy czyli ich nie bo ja trochu zmeczona i nie łapie czy ich czynie ich a skoro inny przydomek to raczej nie ich tak myslę -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']a mi się wydawało, że Iskra jest ich... :)[/QUOTE] A co do tego to ja nie wiem:) EDIT nie zauwazyłam kurcze :) [quote name='deer_1987']Ale tu szybko leca strony :)[/QUOTE] Ano dzis tak jakoś wyszło;) To wina Tazzowych oczu:) A raczej ich braku:P -
[quote name='Tekla64']no nie na darmo sie mowi ze to Ewa balamucila Adasia , on w ogole nie wiedzial o co jej chodzilo hihihi[/QUOTE] Łoj normalnie runuł mój cały światopogląd :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']sorki ale kiedys [ja nie umiem szperac i wyszukiwac ale pamiec mam CZASEM calkiem nie zla] sie skarzylas ze nie wiesz jaka grzywke chcialabys i prosilas o zdjeca coby pokazac jak beda robic Tazza ze chcesz taka a taka [znaczy jaka ci sie podoba] ja to przynajmniej tak zapamietalam??? ale moze moja skleorza mnie zwodzi??? nie bede sie zapierac[/QUOTE] Tak tak owszem było;) Ale teraz z dziejszej rozmowy zrozumiałam, że grzywka była [B]źle[/B] zrobiona i stąd moje, ze nie wiedziałam ze źle była zrobiona i zdziwienie:) [quote name='klaudusia0219']nieee Irys ma takich samych rodziców jak Tazzz ! hihihi :D[/QUOTE] O no prosze nie wiedziałam:) [quote name='Tekla64']u mnie o:Gently Born Elegant Man m:Iskra Dyas Donna Juana z Bezrzecza[/QUOTE] Oooo Dona to siostrzyczka pól ale zawsze :) Super :) [quote name='klaudusia0219']hmmm.. rodzice dyas a hodowla inna ? :) same dyas'y tu widze :) hihi[/QUOTE] Mama Dyas pewnie zakupiona do innej hodowli a tatuś "wypożyczony":smile: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']a u mnie O: Gently Born Shakespeare M: Polska Dyas słodkie ETON :) hihih a Irys od Ali też jest po tych rodzicach tylko miot na 'I' :)[/QUOTE] No to macie braciszków:) poza miotowych :) -
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
Saththa replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']To się przyłączę do tego pytania ;)[/QUOTE] I ja też;) -
[quote name='klaudusia0219']wy mnie normalnie od nauki odciągacie :mad: chociaż gdybym nie musiała to bym się nie uczyla :D a zdjęcia będą ! :loveu: nawet powiem, że dzisiaj ...:) tylko sceneria do kitu, bo w domu :)[/QUOTE] Jak to do kitu, zobaczymy rekina w swoim środowisku naturalnym :D
-
Może ejszcze się trafią a nawet pewnie napewno :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[QUOTE]jambi [INDENT] jambi [INDENT] no toć właśnie przeciez nie będziesz robic sama [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/zeby.gif[/IMG] a efekt warto uwiecznić, obfocić, bo potem znowu się będą dopominac o foty [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/z_jezorem.gif[/IMG] [/INDENT] [/INDENT] [/QUOTE]Oczywiscie zdjęcia będa i to dużo i mnogo i wogle ogrom i pogrom :) [QUOTE]weszka [INDENT] Kiedyś pewien pan też postanowił zaprzyjaźnić się z Furlą rzucając się na nią z wyciągniętymi rękami, a że był jeszcze z lekka wstawiony to by te rączki stracił Na jego szczęście zatrzymała się kilka cm przed bo jej się smycz skończyła Ludzie nie mają dobrze w głowie jednak Moje suczydła tez się cieszą jak idą do weta. Bo na zapleczu mają ciastka a w ogóle to kiziają i jest miło więc czego się bać. No chyba że dochodzi do obcinania pazurów to troszkę im się mniej podoba wtedy. [/INDENT] [/QUOTE]Heheh ludzie to idioci A jak ciacha to super :D Ja u weta cwicze stanowczość w komendach u Tazza bo ciezko mi go tam ogarnać heh [QUOTE]eria [INDENT] [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1021.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/...g/DSCN1021.jpg[/URL] sama słodycz! Fajny macie ten wybieg ! :smile: A u weto-hodowcy-fryzjera dopilnuj coby mu grzywkę normalną zrobili , co oczy będzie widać !!! Bo tak jak u Irysa taka CTR'owa grzywa pasuje i mi się podoba, tak u Tazza ni w ząb taki niedorośnięty daszek jest hiihihi a oczu trza się domyślać :-D [/INDENT] [/QUOTE]Ale ale przecież nogdy nie mówiłyście nic o grzywce a grzywka pewnie bedzie taka jak na banerku wiec i oczy widac bedzie. Tazz ostatnio w pażdzierniku był robiony i w miedzy czasie TZ sie dorwał do jego grzywki... ja ostatnio poprawiłam troche bo odrosła ale no cóz... :shake: A oczka beda obiecuje :) [QUOTE]Tekla64 [INDENT] a wiecie ze ja nigdy nie mialam psa coy mial opory przed wetem??? ale ja furore robie jak jade szczepic!!! bo szczepie wsie na raz wiec do weta wchodzimy tez na raz wszystkie a wtedy ludzisk a sie naprawde gapia hihihi jak na wariatow przede wszystkim [/INDENT] [/QUOTE]Nooo bo ja wpadacie taka psią gromadą :) Mój Tamis jakieś 300 m od lecznicy stawał iniesc go trza było, wiec ja wole Tazza z tymi jego napadami radości :D [QUOTE]jambi [INDENT] sie zgadzam... bo w drugą strone tez im sie pierniczy ... nie dalej jak wczoraj wracam z psami ze spaceru, człapiemyu po schodach, z góry schodza jakies laski i zobaczyły moje psy - po kolei "o jejku patrz pies" - to na widok Mii, "o rany jeszcze jeden!" - to na widok Balbiny, ja stałam pół pietra niżej asekurując Arona, który ledwo ledwo wchodzi po tych schodach - i wtedy panienki go zobaczyły "Boże! trzeci!!!" - z przerażeniem w głosie wbiły sie niemal w ściane... Aron w tym momencie ciężko dysząc nie dał rady i zrabał się ze schodka a panienka z przerażeniem w głosie "on nie pogryzie?" :stupid: ... miałam ochote powiedziec jej, że tak, zaraz po tym jak go podniose rzuci jej sie do gardła... [/INDENT] [/QUOTE]Matko... :mdleje: [QUOTE]jambi [INDENT] [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]eria[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16601627#post16601627"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] A u weto-hodowcy-fryzjera dopilnuj coby mu grzywkę normalną zrobili , co oczy będzie widać !!! [/QUOTE] toż cały dzień jej o tym mówie!!! :megagrin: [/INDENT] [/QUOTE]Ok już zapamietałam OCZY!! :D [QUOTE]eria [INDENT] chyba im więcej takich głosów tym lepiej, bo ostatnio to spartolili sprawę! :-D [/INDENT] [/QUOTE]Ahaaa to ja nie wiedziałam ogólnie... Ostatnio był po fryzie bez brody hmmm ale zeby grzywka nie taka była to ja nie wiedziałam.. :roll: [QUOTE]westie_justa [INDENT] Daje głos! Aby oczy się pokazały:-D [/INDENT] [/QUOTE]Ok, ok pamiętam już :razz: [QUOTE]Fides79[INDENT] ha ha trzeba było dziweczęciu powiedzieć, że nie bo nie macie za wiele miejsca w lodówce :cool3::lol::diabloti: [/INDENT] [/QUOTE]Ooo dobre :evil_lol::evil_lol: [QUOTE]jambi [INDENT] no w sumie mogłam jeszcze zaproponować, żeby uprzejmie podsuneła mu ręke pod pysk co by sie chłopak nie męczył zbytnio... [/INDENT] [/QUOTE] Może by mu podłożyła :) I nie trza by było kolacji jeśc [QUOTE]klaudusia0219 [INDENT] a po jakich rodzicach jest Tazzik? :smile: aaaa... i już dawno się ja miałam spytać jakie on ma imie z rodowodu ,bo ja ciekawa :-D pamięć mam dobrą ..tylko krótką :smile: [/INDENT] [/QUOTE]O: Gently Born Elegant Man M: Atena Dyas Rodowodowo Eton :lol: -
[quote name='weszka'] Dziń-dybry Lilo i Lilo :multi: Nie będzie egazminu ze znajomości galeryji więc nie musisz czytać wszystkiego od deski do deski :diabloti:[/QUOTE] Tylko potem bedziesz się zastanawiać jak ja czemu Furli na zdjeciach czesto nie ma :d Albo różne dziwne kwiatki inne chociaż jak się Furla pojawiła to ja już na bierzaco byłam ale mi się zapomniało :lol:
-
[quote name='Bastylia']To ja kiedyś wyprowadziłm sąsiadki psa w typie wyrośniętego DONK'a, w kagańcu i na smyczy. (była chora więc poszłam na spacer) Szłam jeszcze z koleżanką. Pies sobie węszy spokojnie, widziałam już, że zbliża się Beagle i jest bez smyczy i kagańca. Zrobi coś czy nie - nie ważne, ważne, że "nasz" pies nie lubi innych psów na spacerze i się rzuca (tak, jest nie wychowany) niezależnie od ich płci. Już widzę, że nasz Donk się przyczaił i nic dookoła go nie interesuje tylko owy Beagle. Za Beaglem szła młoda dziewczyna, która miała w "łapie" smycz i chyba rozmyślała o nieb.migdałach. Ja już cała w nerwach bo kundel jej biega luźno, koleżanka też cała wkurzona, podlatuje Beagle i coś burczy, szczeka, ja ledwo utrzymuję 45kg psisko i krzyczę do "paniusi" "że psy to się na smyczy wyprowadza, weź go!", a ona "no właśnie!", ja mówię "NO WŁAŚNIE , zabieraj go i to już!". Generalnie nie wiem co to miało znaczyć z jej strony "no właśnie"... żaden konkretny argument na obronę... Bezmyślność ludzka nie zna granic...[/QUOTE] Może szła i myślała ale nie o niebieskich migdałach tylko, ze czegos nie zrobiła :D Twój argument: [QUOTE]że psy to się na smyczy wyprowadza, weź go[/QUOTE]Uzmysłowił jej o czym zapomniała i stąd reakcja: [QUOTE]no właśnie[/QUOTE] :D Przepraszam nie mogłam się powstrzymać ale teraz to ma trochę sensu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[QUOTE=makot'a;16601008]Fajnie to będzie na pewno, tyle ż e praktyki = wakacje poza domem = brak psów :([/QUOTE] No cóż na to już nie mam odpowiedźi ehhh ale ostatnio mi napisali, że od psów tak jak i od dzieci nalezy odpoczywać:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']ale ja chce takie jak u Tekli [img]http://manu.dogomania.pl/emot/jezyk1.gif[/img][/QUOTE] Ja nie umiem mu sama takiej grzywki zrobić:( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Heheh no jak na stole bedzie to mu nie zrobie bo go zostawiam u fryzjera i potem po niego wracam;) Ale przeciez były już zdjęcia oczków Tazzowych :D Nawet w banerku mam :D Przeciez nie wyparowały, ale dobrze, zresztą i tak miał miec sesje po ufryzowaniu :lol -
Łooo Matko :D Oślinił mu uch ohahhah
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']he he he... to mozecie robic za reklamę dla Gabinetu Weteryaryjnego [img]http://manu.dogomania.pl/emot/zeby.gif[/img] ktoś spojrzy z boku i pomyśli "nooo, to musza być świetni lekarze, zobacz jak sie pies cieszy!" :)[/QUOTE] Heheh racja:) Mojej koleżanki ON tez sie kiedy tak ciezył na wizyte u weta.. dopuki go nie ciachneli :lol: ale Tazzio już ciachnięty i nadal sie cieszy :D Jak jestesmy w poczekalni to msuze cały czas być skupiona bo jak Pan wyjdzie albo Pani wejdzie to wyladuje na podłodze:) Jeszcze corka też się kreci zawsze w ta i spowrotem a ja tak za nia troszku :lol: -
[quote name='Korenia'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]makot'a[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16599234#post16599234"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Właśnie, ten lipiec...i jeszcze praktyki :angryy: [/QUOTE] Też chyba będę mieć praktyki ;([/QUOTE] Łooo ja swoje prtaktyki wspominam z łezką w oczku:) Będzie dobrze:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']czyli, że Tazziowaty w odwiedziny do mamusi jedzie? :) a Sharki Kaludusi to samo pochodzenie?[/QUOTE] Tak Tazziowaty jeżdzi i jest atrakcją bo ja zazwyczaj do budynku wjezdzam na butach bo to bydle się tak cieszy ze do domku wróćił :D Stanowimy atrakcję jak ktoś akurat jest u weta :D A Sharki i Tazz jakoś tak spokrewnieni są ale nie pamietam jak bardzo :D -
[quote name='jambi'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16596333#post16596333"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Łooo człowieka nie ma przy kompie parę godzin aWy tutaj 3 strony natrzaskały :smile: tj ta jest 3 chyba Kocina kolorowa super i czarna też to sa jedyne dwa kolory jakie mogłabym mieć:smile: Ale nigdy kota mieć nie będe bo TZ nie lubi... Chyba, ze nie bede miała TZta :-D [B][COLOR=blue]no zawsze jest to jakaś opcja :diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen]Zawsze to jakaś opcja, nie?:) TZta na kota albo psa zamienić skoro narzeka :evil_lol:[/COLOR][/B] Twoje czarne dziewczynki to zarośniete mam wrazenie bardziej niż Tazzio :smile: Ale głowa zarośnięta u Arona :smile: Jak u Tazza, ze znów porównam [COLOR=blue][B]przeceniasz nas ... nikt nie jest bardziej zarośnięty niż Tazzio :evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=seagreen][B]No tak w tej chwili nie ale Irys ahedok był noiewątpliwie :diabloti:[/B][/COLOR] Ja tez nie widze potrzeby obcinania na zimę nawet sobie to swego czasu przekalkulowałam - fryzjer 100 zł - antybiotyki bo by sie menda na pewno przeziebiła z 60 zł pewnie lekko - okrycie wierzchnie pewnie ze 100 zł.. A wiec mam 250 złotych w i kieszeni :lol: [B][COLOR=blue]fryzjera nie licze, okrycie wierzchnie to dopiero w tym roku a kosztowało raptem 50 zł (z przesyłką 60) kupione u taks na dogo [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ale antybiotyki dla Arona to mnie kiedys kosztowały ponad 200 zł... jak mi sie zachciało chopaka opitolić w zimie... zapalenie płuc - od tamtej pory właśnie zimowemu strzyżeniu powiedziałam stanowcze "NIE"![/COLOR][/B] [COLOR=seagreen][B]Łoooo to by już mi wiecej wsyzło skoro antybiotyki 200 i 50 kubrak i 100 fryzjer to juz 350! [/B][/COLOR] Widok z pracowniczego okna super :smile: [COLOR=blue][B]no przydaje sie jakbym zapomniała zegarka [COLOR=seagreen] Oooo Pacłam [/COLOR][/B][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE] [/QUOTE] uffff dałam radę :D Milego dnia życzę;)