-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ahedok']tak, ale z czasem wspomnienia się zacierają, a ja mam na świeżo :D[/QUOTE] Hehehja tez ma na świezo ;) Wciąż się ucze i mam styczność "z nauczycielami":) -
[QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]jambi[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16688463#post16688463"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] no, dzieki za rady... ale jest jeden mały problem ... :hmmmm: ... ja nie cierpie zakupów... i bardzo sie przywiązuje do rzeczy.... [/QUOTE] Trzeba zszyć;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
O nauczycielach każdy cos wie. Każdy chodził do szkoły:) I na pewno każdy natrafił na nauczyciela bez powołania. -
[quote name='ahedok']będę zgadywać: czemu zawsze właściciele miniatur najbardziej czepiają się kolców? :D[/QUOTE] A ja stwierdzę, że tak u Klaudii jak i u Ciebie się kolców "czepiłam" a miniatury nie ma :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Kinga- dziekuje -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']łomatko bosko... pół kilo dziennie???? :mdleje:[/QUOTE] dokładnie 475g dziennie ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/DSC_0017.jpg[/url] kurcze a mi to sie wydaję czy tutaj jakoś szczeniakowo wyszłą? ogólnie super foty :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tekla, jambi dziękuję [quote name='jambi'] wiesz, nauczyciele to mają przerabane na starcie, kiedys sie mówiło ponoć "obys cudze dzieci uczył" - taka forma klątwy :niewiem:[/QUOTE] Ja się wcale nie dziwie zwłaszcza już w dzisiejszych czasach ehh -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Sandra, wyrazy współczucia :( [*] A miałam najpierw tylko napisać, że super wybiegowe fotki.[/QUOTE] Dziekuję. Ciesze się, ze się fotki podobają : ) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
I Jakie wielkie oczka... :( taka przerażona była czy taka normalnie ma oczka takie wielkie? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']A co ten Twój Tazz je? :lol: Mój rekord to 3 kupy do jednego worka: średniaka i moich dwóch dziewuszek. Pora lunchu, nie :diabloti:[/QUOTE] Ariona prawie 0,5kg dziennie. I no cóż nie mam zdolności manualnych może aż tak dobrze rozwiniętych aby dac sobie radę... :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Heh panie nauczycielki nie które są fajne :) A niektórzy się wogole do tego zawdu nie nadają. [B] Lucky[/B] nie wiem kiedy zdjęcia beda. Ale myslę, że nie prędzej niż w czwartek albo w piatek... W Piatek mam pogrzeb. wczoraj zmarła moja babcia ehh odechciało mi się wszystkiego :( -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]zerduszko[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16686018#post16686018"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Takie czyścioszki niby, a nie dość, że petami rzucają, to jeszcze palą w miejscach publicznych :eviltong: A co do zbierania kup w worki foliowe, to ja już wolę gwna na trawnikach ;-) [/QUOTE] Ja zbieram w woreczk ifoliowe. trudno nic nie poradzę, że w worki ekologicznie papierowe z tekturową "szufelką" w środku za chiny ludowe nie zbiore kupy Tazza. Mam próbowałam ni cholery :shake: I teraz można by rozwarzać co jest gorsze czy koopy wszedzie czy zbieranie ich w woreczki foliowe. I tak źle i tak nie dobrze. [COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.joemonster.org/art/16774/Mocna_ale_przekonujaca_kampania[/url][/U][/FONT][/COLOR][URL="http://www.joemonster.org/art/16774/Mocna_ale_przekonujaca_kampania"][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][/U][/FONT][/COLOR][/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']miałam być już w środę, ale ...no właśnie :( ja miałam jechać sama z psiuniem w jedną mańkę pociągiem, a w drugą z tatą. Ale mama wróciła do domu :mad: i było 'nie ma mowy ! za młoda jesteś, z psem sobie nie poradzisz i inne ! coś ci się stanie ' myślałam, że ją tam zaraz :angryy::angryy::angryy:!!!! tata normalnie., ale nie musiała się przyczpić :shake: :shake:[/QUOTE] Poczekaj :evil_lol: zobaczysz jak sama będziesz miała córkę :D Tez bedziesz tak mówić :D -
Z racji, ze właśnie odnowiłam im jedno bazarkowe ogłosznie bo wygasło to podniose suczki!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']a ja nie moge zrozumiec jak mozna isc cala rodzina na spacer w niedziele , brac dzieci, pieski , babcie - chodzic po lesie , cieszyc sie przyroda a po drodze wywalac pety , papiery itd. zwlaszcza ze chodza po prywatnym terenie , niech no ja sie tylko tam wprowadze to bramke postawie, kamery i halogeny na ruch dzialajace i do lasu naokolo beda chodzic :) to im sie odechce:) beda dzieciaki po ulicy spacerowac ... aaa i adoptuje sobie ze 4 sznaucerki - ich jazgot odstraszy kazdego smieciarza[/QUOTE] J tez nie moge zrozumiec takiego zachwonia ale to jest niestety norma... wszędzie syf na plazach w lasach na polanach w parkach wszedzie! Chyba mało osób wyznaje zasadę "chcesz zmienić świat- zacznij do siebie" ja staram się nieśmiecic sprzatam po psie itp. Fakt czasem zdarzy mi się rzucić peta gdzies jak się wkurwiam, ze zadnego smietnika w zasięgu wzroku. Juz pomijam fakt wracania z psia kupą przez kawałek osiedla w ręku bo smietników nie ma i wrzucam do swojego kosza, który musi być wiecznie na zewnatrz a już nie mówie jak mi przez to wzrosła ilość śmieci :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Doginka']Jak zmienić nazwę? - Wchodzisz w swój pierwszy napisany post, klikasz edytuj i w oknie edycji masz tytuł - zmieniasz go i już;-)[/QUOTE] Widze ze już zmieniony:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']a ja witam po nieobecności 2-dniowej i stwierdzam, że bardzo jestem rada z powodu tego iż jest coraz więcej zdjęć ! :multi::multi::multi: Tazzik nie ma co gadać prześliczny :) wybiegów wam zazdroszcze :) a my też mamy nową wiosenną obroże (tylko żółtą :eviltong:):diabloti: edit: i też popieram z tym sznaucerem :)[/QUOTE] Spoko jak przyjedziecie to przeciez nie bedziecie ciagle na tym trymowaniu to Was porwę na ten wybieg :D -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']ja tez nie mialam przyjemnosci , ale szawagier teraz spedza tam cale dnie bo buduje dom i widzial ostatnio , a ja wczoraj widzialam sarenke - mykała szybciutko wąwozem , strumyk jest super i czysciutki nawet tyle ze oczywiscie w lecie teraz kupa szkla , butelek i smieci - strach w butach wejsc a co dopiero psa wpuscic ... jak ja nie cierpie ludzi za takie chamstwo !! sasiad ktory mieszka obok naszej dzialki sprzata ten las regularnie , moj tesc tez , przynajmniej kawalek przylegajacy do dzialki a ludzie potrafia przyjsc na spacer do lasu i poprzerzucac przez ogrodzenie smieci na dzialke nasza , albo jakie dzieciaki robia imprezki na łonie natury a my po weekendzie zbieramy puszki , butelki i pety :( juz nie wiem co gorsze - dziki czy ludzie ...[/QUOTE] Ludzie heh po to wszystko p ozłosliwosci robią. Z zawiści... mają se oni działke nad jeziorem...? To niech maja też wysypisko. Znam z autopsji ehhh z tym, że moja mama jako jedna z 2óch osób ma ogódek przyblokowy heh szkoda gadać wsyztsko już w nim było od petów poprzez kości zupy pampersy butelki paczki p ofajkach kartony az po śmieci w worku rozwalone ehh- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Doginka']Ooooooo, zabawa balansem bieli była:lol: [/QUOTE] Aha :D Skoro tak mówią razz: to ja jestem w szoku :lol:
-
[url]https://lh4.googleusercontent.com/_10_uYB91Tx0/TaNGcG-4u5I/AAAAAAAAJSA/YOeiObuw8gA/s640/DSC_051016162.JPG[/url] Kurcze ja tak apropo naszej rozmowy kiedys o różnicach między czranymi a pieprzakami i kurcze rzeczywiście (wygladowo) jako s inaczej... Mniejsze zdecydowanie owłosienie widzę... I Kurcze zazdroszcze bo my sobie nie radzimy:) z ilościa podszerstka na łapach:)
-
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
Saththa replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
Oooo ja tutaj nastawiona na jednego piesa a tutaj juz dwa ) Trza zmienić banerek :D A Twoje ludzkie dziecię :) (przepraszam ale imienia nie doczytałam :oops:) Matko aka duża już w porównaniu ze strona 11 bodajże :) Pozdrawiamy:) -
[quote name='M&T']a mój ostatnio zaczął się wyciszać i aż tak nie szaleje jak kiedyś :) Kudłaty dorasta :loveu: Ale myślę, że to też wpływ dogoterapii i mojej pracy nad jego szczekaniem. W każdym razie jest dobrze :lol:[/QUOTE] Wpadnij do szczecina prosze i popracuj z moim sąsiadem ONem bo go zabije wrrr szczeka non toper... W zyciu sie nie podjrzewałam o takie zapedy ale szczekanie o 7.30 mnie nie cieszy ehhh :mdleje: Pozdrawiamy:)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
Saththa replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']no wlasnie, pamietam jak bylam dzieckiem takim wiekszym to posypywalysmy z siostra ciasto francuskie kakaem - zawijałysmy i piekłysmy rogaliki , albo z [B]szynka i serem zoltym[/B] - właściwie wszystko mozna do niego upchac :)[/QUOTE] Jezuuuu Kocham Cie :loveu: wiedziałam, ze o czyms zapomniałam :) Musze kupic zrobic i umrzeć z rozkoszy :D -
[quote name='klaudusia0219']no jestem, jestem :D komputer znowu w napraiwe :shake: ale jestem !! i jutro będą fotki :)[/QUOTE] No to 3mam za słowo;)