-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='danyww']Może tak? [URL]http://www.zkm-zawiercie.com.pl/wyswietl_linie/419[/URL] :lol:[/QUOTE] :cool2::cool2:
-
[quote name='ulana'] Zresztą nie wiem jak je na wsi utrzymać w białości [/QUOTE] :diabloti::diabloti: :diabloti: Tak :) :diabloti: [IMG]http://img.bazarek.pl/8576/2330/213198/2063416593485f820da5bb0.jpg[/IMG]
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ja używam strzykawki :) koniec pod fafla i wstrzykujemy;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
przeczytałam wieczorem na fejsie... szkoda suczki :( dobrze ze miała przy sobie kogos kto w ostatnich dniach sie zatroszczył o nia -
No powiem Ci, że podpatrzyłam sposób klimatyzacji prosto ze sznaucerowoszczeniakowatego kojca i dzis w nocy z butla spałam :evil_lol:
-
[quote name='wilczy zew']Tylko ja mam daleko i pociąg jedzie tylko do Zawiercia-do Malawaszki nie ma torów...[/QUOTE] Się odezwała ta co ma daleko :evil_lol:
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Najlepszą obrona jest atak... ponoć :razz: Jak czytałam to tak cudnie... no ale widac nie pisani oni dla Hippa :) -
[url]http://images51.fotosik.pl/20/f0e449537cef5e6a.jpg[/url] O jejku :cool3::cool3::cool3::cool3:
-
[quote name='eria']Mnie się tak spodobało wymyślone przez moją mamę imię April ,że mało brakowało a by tak została domowo nazwana ;) Ale imię Duma było długo długo przed pojawieniem się psa postanowione i jakoś musiało tak już być :)[/QUOTE] Mam rozumieć ze dostąpiłaś zaszczytu nazwania po hodowlanemu Dumki?:)
-
o jak fajnie :loveu:
-
[quote name='ulana'] Dwudziestopierwszowieczna ;) Lasy piękne dookoła i fajne ścieżki dla koni. No i leśny leśniczy. :) [/QUOTE] Lesniczy drewniany ? :lol: nie mogłam się powstrzymać:)
-
[quote name='malawaszka']razem z Sandrą dałybyście radę :cool3: Sandra już była niedaleczko więc Fix mógłby odwiedzić rodzinne tereny :lol:[/QUOTE] No byłam byłam:0 ale wtedy wielka misja była;) i tak o 23 bylimy w domu jakbysmy mieli jeszcze zachaczac Was po drodze to nie wiem o której byśmy dojechali :lol: [quote name='marako']Liczyłam, że Ty je będziesz robiła, nieźle Ci wychodzą. Miałabyś sporo modeli.[/QUOTE] Ja? Nieźle? Marako z kimś mnie mylisz;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']jak to mówią? w pizdu i wylądował? ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img153/1599/m4nq.jpg[/IMG][/QUOTE] cudowne podsumowanie ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Hahahahahaha, to by trzeba było zacytowac wszytskie zdjęcia :) CUDO!!!! [url]http://imageshack.us/a/img153/1599/m4nq.jpg[/url] Ohhh jakby Fix tak wody nie lubił hahahahahahaha :iloveyou: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']może i pisali, ale widać Prodziak nie czytał...[/QUOTE] Tak sie upewniam tylko :lol: -
łeeee to co to za murowana lesniczówka :lol:
-
jakaś taka mało drewniana ta leśniczówka :lol:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img713/1566/8bna.jpg[/url] to prodziak w wodzie? a nie pisaliście kiedys ze Tybcie i woda to tak nie bardzo?:) -
[url]http://images54.fotosik.pl/18/668243becead86be.jpg[/url] Ło Mamusiu Ona jest przerażająca :scared:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
No zdjęcie sobie przerobiłas tak ze jak na fb zobaczyłam to padłam :) -
no na dwóch zdjęciach widac łaciatka i łąciatka z drugiej strony :) w ych pokrzywach siedzi jakby wiedziała, ze nikt sie w pokrzywy nie wybierze :) Czubek jakis taki wylniały się zrobił, jemu to goraco musi byc w tym futrze :)
-
Sznupkowaty kudłacz z olkuskiej mordowni - MA DOM
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz skojarzyłam o którego pieska chodzi... Walcz !!!