Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Ja mam tak samo z Fixem. Jak pada to jedyne co moge to go wynieść... ale siku zrobi jak pada mało. jak mocno to ni choelry :shake: A osttanio nic nie robil wracał do domu i kupe w domu robił :mdleje:
  2. okropieńtwo ;)
  3. hmmmm a może marchewka? Lubi? Na szkoleniu mi mówili ze "zapychaja a nie tuczą"......
  4. [quote name='malawaszka']hahaha tak samo pomyślałam, że bielizną się zajadali, ale oświeciło mnie, że przez samo H się pisze halka :D[/QUOTE] oj tam oj tam :) My wiem ale błędy się zdarzają :)
  5. U mnie Tazzman z miła chęcia jak pada, kałuże są, burza jest :razz: Idefixa za choelre z domu nie wyciagniesz... suchego szamponu nie uzywałam
  6. do piekarni? Znaczy to nie taka halka z koroneczki... :diabloti: zasadncizo to dobrze bo sie martwiłam że zaszkodzi :razz:
  7. to czekamy az sie opcja pojawi;) Ja poki co wierna photobucket owi ale mnie irytuje nieziemsko....
  8. Ładnie mieliście :) A sunka duża taka się wydaje:) Szczeniaki uśpili? Dwa 'Ktosie" super :loveu:
  9. Durna zamiast utrzymywać ze podłoga czysta to tajemnice wyjawia :lol: A Hippo zgubi szybko jak sie beda tak z Oskarem bawic;)
  10. Ale masz czysta podłogę!!!!! az sie wszystko odbija :mdleje: A Hippo wychudział ;)
  11. czarny nochal na czarnym tle ejst super;)
  12. [quote name='malawaszka']no całe szczęście, że nie wylazł z zagrody bo obalenie tego płotka nie byłoby dla niego trudne, a nie wiem jak długo był poza kojcem - jakiś czas na pewno bo wokół kojca było kilka miejsc trochę podkopanych - jakby chciałdo środka się dostać czy co... nie wiem co on robił, ale nie podkopywał się pod ogrodzenie tylko pod kojec :niewiem:[/QUOTE] bo się zorientował ze mu w tym kojcu super było i chciał wrócić :razz:
  13. [quote name='zerduszko']No ja miałam zamiar w ciemno. We wrześniu to wątpię, że byłby problem. W sumie, to chyba z 3 chciałam jechać :lol:[/QUOTE] tylko tutaj jest wagowa różnica ;) Koleżanka z pracy była teraz na weekend to mówi ze ludzi od cholery a wcale nie była w jakiej modnej miejscowosci;)
  14. Z dwoma psami to ja w ciemno nie pojadę :razz:
  15. [quote name='malawaszka']Kenzo vel Max vel Houdini :mdleje: wylazł z zamkniętego kojca![/QUOTE] a jak?:) [COLOR=#ffffff]............[/COLOR]
  16. no to super :)
  17. Podaj tylko linka do paszczakowa i tyle :razz:
  18. pewnie sie nie spodziewasz takie opinii na temat swoich zdjęć... ... ale... CUDNE!!!!! :iloveyou:
  19. [quote name='wilczy zew']to chodź!!![/QUOTE] Się odezwała no :razz:
×
×
  • Create New...