-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Ja mam tak samo z Fixem. Jak pada to jedyne co moge to go wynieść... ale siku zrobi jak pada mało. jak mocno to ni choelry :shake: A osttanio nic nie robil wracał do domu i kupe w domu robił :mdleje: -
okropieńtwo ;)
- 21590 replies
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
hmmmm a może marchewka? Lubi? Na szkoleniu mi mówili ze "zapychaja a nie tuczą"...... -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']hahaha tak samo pomyślałam, że bielizną się zajadali, ale oświeciło mnie, że przez samo H się pisze halka :D[/QUOTE] oj tam oj tam :) My wiem ale błędy się zdarzają :) -
U mnie Tazzman z miła chęcia jak pada, kałuże są, burza jest :razz: Idefixa za choelre z domu nie wyciagniesz... suchego szamponu nie uzywałam
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
do piekarni? Znaczy to nie taka halka z koroneczki... :diabloti: zasadncizo to dobrze bo sie martwiłam że zaszkodzi :razz: -
to czekamy az sie opcja pojawi;) Ja poki co wierna photobucket owi ale mnie irytuje nieziemsko....
-
Ładnie mieliście :) A sunka duża taka się wydaje:) Szczeniaki uśpili? Dwa 'Ktosie" super :loveu:
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Durna zamiast utrzymywać ze podłoga czysta to tajemnice wyjawia :lol: A Hippo zgubi szybko jak sie beda tak z Oskarem bawic;) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Ale masz czysta podłogę!!!!! az sie wszystko odbija :mdleje: A Hippo wychudział ;) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
czarny nochal na czarnym tle ejst super;) -
[quote name='malawaszka']no całe szczęście, że nie wylazł z zagrody bo obalenie tego płotka nie byłoby dla niego trudne, a nie wiem jak długo był poza kojcem - jakiś czas na pewno bo wokół kojca było kilka miejsc trochę podkopanych - jakby chciałdo środka się dostać czy co... nie wiem co on robił, ale nie podkopywał się pod ogrodzenie tylko pod kojec :niewiem:[/QUOTE] bo się zorientował ze mu w tym kojcu super było i chciał wrócić :razz:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']No ja miałam zamiar w ciemno. We wrześniu to wątpię, że byłby problem. W sumie, to chyba z 3 chciałam jechać :lol:[/QUOTE] tylko tutaj jest wagowa różnica ;) Koleżanka z pracy była teraz na weekend to mówi ze ludzi od cholery a wcale nie była w jakiej modnej miejscowosci;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Z dwoma psami to ja w ciemno nie pojadę :razz: -
[quote name='malawaszka']Kenzo vel Max vel Houdini :mdleje: wylazł z zamkniętego kojca![/QUOTE] a jak?:) [COLOR=#ffffff]............[/COLOR]
-
no to super :)
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Podaj tylko linka do paszczakowa i tyle :razz: -
pewnie sie nie spodziewasz takie opinii na temat swoich zdjęć... ... ale... CUDNE!!!!! :iloveyou:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']to chodź!!![/QUOTE] Się odezwała no :razz: -
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ooooo właśnie właśnie ;)