-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Jakaś słodka menda się na mnie wyleguje :lol: [IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/993038_702894896405079_1334890325_n.jpg[/IMG] -
przemywałaś Oczko? Tazzziowi sie takz awsze robi a po zakropieni uprzechodzi :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[CENTER]ZAPRASZAM NA DOMOWE SPA :smile: OTWARTE :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247383-SPA-%29-Oczyszczamy-Buzi%C4%99-%29-Dla-Sznupiastych-Malawaszkowych-Bid-do-07-10-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247383-SPA-%29-Oczyszczamy-Buzi%C4%99-%29-Dla-Sznupiastych-Malawaszkowych-Bid-do-07-10-2013[/URL] [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRoET_drqNEbxlocQOTb6EhhNR3F2kLyEvQaDQd7iGmpHOAH33L[/IMG] Nie szczędźmy sobie przyjemności ;) Dla Sznupów Radości ;) [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]ZAPRASZAM NA DOMOWE SPA :smile: OTWARTE :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247383-SPA-%29-Oczyszczamy-Buzi%C4%99-%29-Dla-Sznupiastych-Malawaszkowych-Bid-do-07-10-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247383-SPA-%29-Oczyszczamy-Buzi%C4%99-%29-Dla-Sznupiastych-Malawaszkowych-Bid-do-07-10-2013[/URL] [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRoET_drqNEbxlocQOTb6EhhNR3F2kLyEvQaDQd7iGmpHOAH33L[/IMG] Nie szczędźmy sobie przyjemności ;) Dla Sznupów Radości ;) [/CENTER] -
Biedna Ania... Ty biedna A F co w oczka?? Moze póki co przemywaj mu jakimś swietlikiem czy inna visinką
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']w ciązy jest wolno jej tak mówia ;) btw Sandra zapomniała wspomniec zebyście głosowały/li na Kosmę i Rudego dzisiaj pięć głosów głosowanie tradycyjne i 5 głosów przez fb raz raz do roboty ;) edit. linka do głosowania w moim podpisie[/QUOTE] ja juz głosowałam ;) [quote name='Fides79']noo uważajcie, bo jeszcze myszy na Was naśle ;) ja pamiętam że jak się przeprowadzałam i poprosiłam właścicieli kamienicy o zakup kuchenki której piekarnik będzie miał termoobieg, to taką dostałam bo się obawiali gryzoni hi hi hi :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] heheh [quote name='zerduszko']A o so chodzi z myszami?[/QUOTE] Ciężarnej się nie odmawia bo sie myszy zalegną :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']I tak się sfochowałam :obrazic: i na Sandrę też :obrazic:[/QUOTE] a za co????????????????????/ -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']A co to ma znaczyć? :mad: Foch stąd do Warszawy :obrazic:[/QUOTE] Pewnie to, ze bedzie grzeczne ułożone dziecko ;) to co się fochasz?:) I Halo Halo Pomagamy ;) Na watku sznupków w schronie tez już było :) A ja tak przykleję bo mi się podoba jak ładnie napisane jest ;) [QUOTE][quote name='3 x']to jak nikt nic nie pisze bo się poobrażaliście ;) to zróbcie coś dobrego dla psiaków ze schroniska w Sopocie zagłosujcie na nich w plebiscycie dziennika bałtyckiego wygrana jest promocja psa i właściciela ;) na bilbordach nie wiem po co komu swoje zdjecia na bilbordzie ;) wiec głosujcie na schroniskowe psiaki [URL="http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/karta/60,rudy-i-kosma-bo-przyjaciol-nigdy-sie-nie-rozdziela,3766,id,t,kid.html"]Kosma i Rudy - klik w głosowanie[/URL] można na nich oddac 5 głosów metodą tradycyjna i mozna jeszcze 5 głosów przez FB wtedy głos liczy się x 2 i można przez sms wtedy liczy się jako 5 (ale trzeba się wykosztować więc na to was nie namawiam) ale pozostałe dwie opcje sa jak najbardziej do zrealizowania z fb nawet ja sobie poradzilam, cośtam poklikalam poklikałam i się udało uwaga: osoby nieczujące się na siłach do głosowania ( bo do klikniecia wymagają podania wyniku odejmowania bądź dodawania w zakresie do 20stu ;) ) mogą zadania publikowac tutaj, wspólnie podamy wynik ;)[/QUOTE] [/QUOTE] Głosując przez FB mozna równiez zagłosować tradycyjnie :) więc mamy 15 głosów ;) Jak sie pojawi przy tradycyjnym o przepisaniu zdania- KONIECZNIE w cudzysłowie "darmowe konto" i po bólu :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']j brązowa zdecydowanie za poźno dała znac Saththa daj znac u siebie co ? chociaz chyba wszystkie szpunki i tak głosuja [/QUOTE] pewnie tak bo na sznupowym było ale moge dac;) Tj wkleje Ciębię b o tak ładnie napsiałaś :lol: [quote name='brazowa1']Brazowa dała pózno znac,bo sama nie wierzyła...Jak głosowali sami z naszego schroniskowego FB,mieliśmy 320 miejsce. Dopiero jak Dogo sie włączyło,skoczyliśmy bardzo wysoko.[/QUOTE] no i widzisz więcej wiary :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1'] Cholera spadliśmy na 4te miejsce :( [/QUOTE] już na 3 miejscu już są;) 3029 głosów ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='brazowa1']Dziękuję z całego serca, Saththa:) a wiesz,że można jeszcze,prócz tego głosowania przez FB oddac dodatkowo 5 "metodą tradycyjną? :) i bardzo o to poprosze. Głosowac można codziennie do końca września. Im więcej tym lepiej dla naszych psów. Pozwalam sobie prosic tutaj, ponieważ rodzony brat Kosmy znalazł dom na sznaucerkach-Kacperek.[/QUOTE] No przeciez , ze nie widziałam :lol: zagłosowałam, 15 głosów psozło ;) na 3 miejscu już są;) 3029 głosów ;) -
[quote name='zerduszko']Tazz mamisynek :lol:[/QUOTE] ehhhhh weźźźźźź :cool3: Ostatnio wieczorem przesunął sobie legowisko pod legowisko Idefixa. w nocy przez sen Fix połozył na posłaniu Tazza łapke czytam ogonek a Tazz lezał i warczał... TZ wstał przełozył Fixa... i Tazz poszedł spadł :evil_lol:.
-
[quote name='malawaszka'] jak sobie wyobraziłam co taki śrut by jej zrobił w głowie podczas rezonansu... to nie mogłabym jej spokojnie oddać na to badanie nie mając pewności, że go tam nie ma... :oops: [/QUOTE] O ja Cię :mdleje: Wiecie.... Wasze to chociaz dziewczynki i małe... u mnie Tazz jojczy jak mu młody legowisko zajmie i siedzi i paca w mój materac w nocy zebym młodego przeniosła...
-
Żyrafa cudna ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Chciałam zrobić zlot we wrześniu nad morzem, to nikt nie chciał jechać ;)[/QUOTE] nie mogłam ale nie pamietam czemu :lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']dzięki :) [/QUOTE] brazowa1 na sznupach w schonisku prosiła :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']No żarcik taki, że się bejbika szczeniakiem nazywa :eviltong: A to widziała [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137607-Liza-z-ruchliwej-ulicy-wprost-do-WSPANIAŁEGO-domu-STAŁEGO!?p=21141221#post21141221[/URL] Dzięki za gratki, sory Sandra za śmietnik :cool3:[/QUOTE] Nie ma za co przepraszac :) A i pewnie, ze widziałam.... ale tak sobie jakoś wytłumaczyłam, ze moze czekasz na jakiś konkretny miot :splat: [quote name='Margi']A gdybyście były na Zlocie Sznaucerowym to miałybyście potwierdzenie tej nowiny.:evil_lol:[/QUOTE] gdyby był bliżej.... -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ja głosowałam :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
ja widziałam tego szczeniaczka... ale jakoś to wziełam jako żart ewentualnie SZCZENIACZKA! -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='brazowa1']Jeden z "Waszych", jest u nas. Jako dwupak z terierem. Dlatego przychodze żebrac o głosy dla nich. Zerknijcie proszę w mój podpis i oddajcie głosy na Kosme i Rudego. Maja szanse na profesjonalna kampanię reklamową. Niech wygraja psy schroniskowe! kto pomoże? tylko klik,2 minuty z życia[/QUOTE] przez fb 5 głosów x 2 razem 10 ode mnie.... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Tysz kopciłam pewnie :evil_lol: To tylko Margi załapała? ;) Dzięki.[/QUOTE] tylko przestałas szybciej niz ja po 11 latach ?:lol: najwyrazniej Margi ma radar :lol: [quote name='AnkaG']Może reszta koleżanek też pomyśli o dzidziusiu. :cool3::diabloti: Ja nie, ja już nie w wieku reprodukcyjnym,. Aktualnie czekam na dzidzię u siostrzenicy :)[/QUOTE] ja się wypisuję :diabloti: jak sie odrazu tłumaczysz heheeh