-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Czorcik to ten kot znaczy?? bo trochu sie pogubiłam :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
no to niech zdrowieje i wraca na kanapy :) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
hura hura hura :) -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
No Chrumkał :lol: Uroczy :) Tazz za to powarkiwał przez moment sobie na niego :splat: się śmiałam do Pani, ze biedne bo psy myslą, że warczy :lol: [url]http://images63.fotosik.pl/235/d014f28c875b2ab1gen.jpg[/url] cudny jest ;)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
My też zaciskamy! -
[quote name='AnkaG']Ooo ja tez koniecznie dla Kajci potrzebuję coś na główkę. PS Sandra wczoraj ze mną pogadała przez telefon i każe mi łykać prochy na mózg, kurcze może powinnam :)[/QUOTE] Oj wiesz, że dla Kai mi chodziło :lol: tylko zdurniałam czy imion nie popierdzieliłam i napisałam tak jak napisałam:)
-
I Tak na tej 500 stronie galerii zamilkło??
-
[quote name='malawaszka']a to czekam na info co to za cudo :) może Zgredkowi by lepiej pomogło niż karsivan[/QUOTE] I AnceG może też...
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-1-10-do-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-1-10-do-21-00[/URL] ogłoszenia, jeszcze ani jednego zlecenia -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jak lektura wciągająca to i siku sie z nia idzie;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ooooooooooooo coz to moje oczka widza :) KOcyk blękitny :loveu: też mam :) Vikusia widze widze :lol:
-
A dumka w tym porcie to do wody nie chciała?:)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']kindelek to czytnik e-booków ostatnio moja ulubiona forma czytania ksiazki najbardziej poręczna - bo czytam głownie w środkach komunikacji miejskiej ;) edit. własnie doczytałam ze trylogia Crossa będzie conajmniej miała pięc części się wzięła i autorka rozmyśliła z trylogii w miedzyczasie[/QUOTE] Aaaaaa jej ejstem taka niedouczona :lol: Moze jej sie spodobało :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']brakuje nam ok 4000 do 1go miejsca....[/QUOTE] minus 15 głosów bo właśnie oddałam je ... -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
3 x mówisz? Co to kindelek?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']juz kiedyś powstał Roman Bis ale dałam go na pożarcie prodziakowi ;)[/QUOTE] :eek2: [COLOR=#ffffff]..............[/COLOR] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
No tak zasadniczo ja juz strasznie długo czekam ;) Ziutka fajny banner ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x'] wycie do księżyca, kurde nei wiem czemu skojarzyło mi się z młodzieńczymi latami i % ;)[/QUOTE] Ejjjjj ale ja jestem w trakcie "młodzienczych lat" a co do % to nie zaprzeczam bo tak mnie boli, ze pomagam przeciwbólowym.... Ale jak wyłam to akurat bez %. Ale uwierz mi lub nie 7h bez przerwy szczekania psa sasiadów mocno ryje beret... 50 twarzy i ja czytałam w poprzednim tygodniu i jak Wasia mam zdanie. totalne wyłączenie to się po prostu czyta, zajmuje czas, mysli nie trzeba dumac i zastanawiac się;) Jak Zmierzch zasadniczo hmmmm- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wszechświat chyba :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']buuhahahaha naprawdę TO robisz???? a w jakich sytuacjach???? bo wiesz... właśnie skończyłam czytać Pięćdziesiąt Twarzy Greya i dwie pozostałe części i wszystko mi się kojarzy :sg168:[/QUOTE] Hahahahah :) jak sasiadów Owczarek daje czadu i nadziera pychola;) Jestem na tyle przekonująca ze zazwyczaj po moim "auuuuuuuuuuuuuuuuuuu" jest troche spokoju :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']zapraszam :grins: myślę, że z radością wpuszczą też Ciebie :lol:[/QUOTE] Myślisz? Ja nie wiem moze ja mam trochu nie teges ale wyc w budzie... ZAWSZE ;) Tak jak wyje przez okno w sypialni połaciowe :diabloti: hyhyh- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l7_zpsc8db2036.jpg[/url] Biedna Zmorka :loveu: [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l14_zpsfd47d0e3.jpg[/url] Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh -
[quote name='Fides79']ANia i tak już wystarczająco wyciera i froteruje podłogi ;) a brodę ubogą widziałam, na zdjęciach jakiś czas temu, ale jednak:evil_lol:[/QUOTE] tj m ichodziło, ze wyciera się w Felusiowe łapki i stąd moze te filce :evil_lol: No to skoro widziała to tutaj brody Felkowej podle nie pomawia;)