Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Czorcik to ten kot znaczy?? bo trochu sie pogubiłam :)
  2. no to niech zdrowieje i wraca na kanapy :)
  3. No Chrumkał :lol: Uroczy :) Tazz za to powarkiwał przez moment sobie na niego :splat: się śmiałam do Pani, ze biedne bo psy myslą, że warczy :lol: [url]http://images63.fotosik.pl/235/d014f28c875b2ab1gen.jpg[/url] cudny jest ;)
  4. [quote name='AnkaG']Ooo ja tez koniecznie dla Kajci potrzebuję coś na główkę. PS Sandra wczoraj ze mną pogadała przez telefon i każe mi łykać prochy na mózg, kurcze może powinnam :)[/QUOTE] Oj wiesz, że dla Kai mi chodziło :lol: tylko zdurniałam czy imion nie popierdzieliłam i napisałam tak jak napisałam:)
  5. I Tak na tej 500 stronie galerii zamilkło??
  6. [quote name='malawaszka']a to czekam na info co to za cudo :) może Zgredkowi by lepiej pomogło niż karsivan[/QUOTE] I AnceG może też...
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-1-10-do-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-1-10-do-21-00[/URL] ogłoszenia, jeszcze ani jednego zlecenia
  8. ooooooooooooo coz to moje oczka widza :) KOcyk blękitny :loveu: też mam :) Vikusia widze widze :lol:
  9. A dumka w tym porcie to do wody nie chciała?:)
  10. [quote name='3 x']kindelek to czytnik e-booków ostatnio moja ulubiona forma czytania ksiazki najbardziej poręczna - bo czytam głownie w środkach komunikacji miejskiej ;) edit. własnie doczytałam ze trylogia Crossa będzie conajmniej miała pięc części się wzięła i autorka rozmyśliła z trylogii w miedzyczasie[/QUOTE] Aaaaaa jej ejstem taka niedouczona :lol: Moze jej sie spodobało :cool3:
  11. [quote name='sleepingbyday']brakuje nam ok 4000 do 1go miejsca....[/QUOTE] minus 15 głosów bo właśnie oddałam je ...
  12. [quote name='3 x']juz kiedyś powstał Roman Bis ale dałam go na pożarcie prodziakowi ;)[/QUOTE] :eek2: [COLOR=#ffffff]..............[/COLOR]
  13. No tak zasadniczo ja juz strasznie długo czekam ;) Ziutka fajny banner ;)
  14. [quote name='3 x'] wycie do księżyca, kurde nei wiem czemu skojarzyło mi się z młodzieńczymi latami i % ;)[/QUOTE] Ejjjjj ale ja jestem w trakcie "młodzienczych lat" a co do % to nie zaprzeczam bo tak mnie boli, ze pomagam przeciwbólowym.... Ale jak wyłam to akurat bez %. Ale uwierz mi lub nie 7h bez przerwy szczekania psa sasiadów mocno ryje beret... 50 twarzy i ja czytałam w poprzednim tygodniu i jak Wasia mam zdanie. totalne wyłączenie to się po prostu czyta, zajmuje czas, mysli nie trzeba dumac i zastanawiac się;) Jak Zmierzch zasadniczo hmmmm
  15. [quote name='malawaszka']buuhahahaha naprawdę TO robisz???? a w jakich sytuacjach???? bo wiesz... właśnie skończyłam czytać Pięćdziesiąt Twarzy Greya i dwie pozostałe części i wszystko mi się kojarzy :sg168:[/QUOTE] Hahahahah :) jak sasiadów Owczarek daje czadu i nadziera pychola;) Jestem na tyle przekonująca ze zazwyczaj po moim "auuuuuuuuuuuuuuuuuuu" jest troche spokoju :lol:
  16. [quote name='malawaszka']zapraszam :grins: myślę, że z radością wpuszczą też Ciebie :lol:[/QUOTE] Myślisz? Ja nie wiem moze ja mam trochu nie teges ale wyc w budzie... ZAWSZE ;) Tak jak wyje przez okno w sypialni połaciowe :diabloti: hyhyh
  17. [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l7_zpsc8db2036.jpg[/url] Biedna Zmorka :loveu: [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l14_zpsfd47d0e3.jpg[/url] Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  18. [quote name='Fides79']ANia i tak już wystarczająco wyciera i froteruje podłogi ;) a brodę ubogą widziałam, na zdjęciach jakiś czas temu, ale jednak:evil_lol:[/QUOTE] tj m ichodziło, ze wyciera się w Felusiowe łapki i stąd moze te filce :evil_lol: No to skoro widziała to tutaj brody Felkowej podle nie pomawia;)
×
×
  • Create New...