Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='AnkaG']To była szybka wizytka :)[/QUOTE] zwłaszcza ze ja sie nie ogarnełam heheheh:)
  2. ja w zeszłym roku tak miałam. Tazz dostał paste do dupy taka impreza uposledziła ciało a nie umysł... galerata po schodach się staczała, rzucał się lezałam na nim nigdy wiecej
  3. Tazz tez swirował jak dostawał tylko przez 3 dni... o 2 za krótko :shake: dla niego było
  4. [quote name='Marta_Ares'] Ares też nie jest na M :eviltong: [/QUOTE] Zauwazyłam :) Ale On był pierwszy wiec A a potem Mania na M :razz: to teraz A Ares B Młody szaleństwo do M dolecieć;)
  5. Tazzman przezył i sylwestra na hydroksyzynie(?) podawany miał 5 dni przed haąłsem. a jak były festiwale ognia... to relanium dostawał od poniedziałku do soboty i nie było tragedii a zawsze była... Ale jak się ją uda "schować" i sie uspokaja to raczej bez sensu faszerowac psa...
  6. raczej po prostu to na nia nie działa a nie nic nie działa :shake: hałas dłuższy ale do przewidzenia jak np w sylwestra ze wiesz, że będą strzelać? Czy dłuższy ale niespodziewany??
  7. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-cPn98FN2bQk/UmO1a1sCdrI/AAAAAAAAFAE/fuumERRgSBg/s640/DSC_0543.jpg[/url] żaba :loveu: A Dzeki bez adresówki biega? :(
  8. pod stół może.... a to miejsce gdzie kurdupel siedział?? pod stołem i okryc kocem?
  9. [quote name='wilczy zew']Wypychanie chyba jest praktyczniejsze niż moje urywanie uba.[/QUOTE] Zdecydowanie bardziej reprezentatywne :razz:
  10. [quote name='malawaszka']nie no - po tym jak to napisałam to się spięłam i skończyłam, no prawie, ale już nie mam siły tam grzebać w tych pudłach...[/QUOTE] Aaaaa myslałam, ze takie ejszcze do wykrozystania masz;)
  11. [quote name='malawaszka']ja pierwszy raz tak się guzdram, ale własnie zrobiłam jeszcze przegląd kartonów bazarkowych i :crazyeye: rany ile skarbów znalazłam jeszcze!!!! :mdleje: nigdy tego nie skończę :shock:[/QUOTE] to ilez jeszcze ich masz? :lol:
  12. a pamietacie rketa, szczura pokemona Felka :lol:
  13. [quote name='malawaszka']kurcze no... dziś nie dałam rady bo u wetów pół dnia spędziłam, potem trzeba było popracować... ale jutro... co prawda też jadę do weta - tym razem dla odmiany z kotem mojej siostry... ale przed albo po skończę te bazarki...[/QUOTE] wiem wiem :) czekam grzecznie ;) Ja miesiąc czasu kiedys otwierałam bazarek więc zasadniczo grzecznie czekam :)
  14. A ja to bym chciała dwie sznupkowe smyczki z otwieraczami :lol: :lol: i jeeszcze cooooos ;) edytowałam z 5 razy :splat:
  15. Ja tez gratuluje nowego przyjaciela :) No i pierwsze co mi się ciśnie na klawiaturę to brak imienia na "M" :) Słodziak :loveu: No i będzie elegancik ;)
  16. [quote name='Pysia']:evil_lol: Nie pisz wolniej bo się uśmiałam setnie :)[/QUOTE] chociaż Ty jedna :)
  17. no sama radość ;) cudna taka rozbiegana ;)
  18. Dobrze, ze już wiadomo co jest....
  19. [quote name='malawaszka']a co to jest "relek" :errrr:[/QUOTE] [quote name='zerduszko']To z tego samego języka co dennik :eviltong: [/QUOTE] [quote name='Pysia']Dokładnie. " Relek" ? :crazyeye:[/QUOTE] Musze zacząć pisać wolniej...
  20. [quote name='Pysia']To jak ona ma śpiewać jak będzie miała kalosza w ustach :crazyeye:[/QUOTE] hm zasadniczo kalosz w relku miał być....
  21. [quote name='Pink']Sprobuje tych od tenisa ale podobno psom nie powinno sie dawac, bo w nich jest wlepiony piasek kwarcowy, coby na korcie lepiej sie sprawowaly ale moze Oskar przestanie zrec i bedzie sie tylko nimi bawil. Ale pieknie jest u mnie, jeszcze zimnawo raniutko jest ale slonce swieci - no zyc nie umierac.[/QUOTE] a co ten piasek kwarcowy robi?? te psie piłki ala tenisowe sa do dupy. wywalanie kasy w bloto;)
  22. Uważam, ze pseudo na psach sie dorobi przy znikomym wysiłku zazwyczaj... a Hodowca się narobi :lol:
×
×
  • Create New...