-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='ulana']Lubię takie zabawy językiem. Dziś nurkuję pod, a kiedyś nad. :) [B] No w sumie nurkuje sie[COLOR=#008000][I] nad[/I][/COLOR] dnem :razz:[/B] Drobiazg. Wyhodowałam sobie kamyczki w pęcherzyku żółciowym, a on zbuntował mi się ostatecznie i nieodwołalnie. Nie miał duszy geologa. ;)[/QUOTE] Samotnie Ci było toś sobie wyhodowała :lol:
-
nie bardzo rozumiem jak można zanurkować na coś :lol: na stół? to raczej wskok :evil_lol: Coś narozrabiała?:)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
i do tego pamieta wsyztskie z imienia. Masakra :mdleje:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wyeksploatowana, starsza sznaucerka mini - MAJA MA DOM :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
alez super informacja :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']A w ogóle to czemu ona Piździa? Kurcze już nie pamiętam jak ma na imię ha ha.[/QUOTE] Na L chyba... hmmm Lana.... hmmm m za bardzo do Luny podobne chyba hmmmm- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']cholerne nowotwory :([/QUOTE] wszedzie kurde :(
-
U mnie chłopaki też marchewkowe ;) A Lecytyna - tak ejst :)
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
bedzie jeszcze gorzej. bede wchodzic do pracy i bedzie ciemno... wychdozic i tez bedzie ciemno. ciemnośc normalnie :shake: -
O ja durna myślałam, ze moze zdjęcia... Przeziębi? Jestem potworem i umówiłam chłopaków za miesiąc do fryza :lol: na zero :evil_lol:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']jak nam dadza jakąs fotkę wnętrza Freda to z chęcią się z Toba podzielę tylko nie wiem czy się uda na trzustke trafic ;)[/QUOTE] heheh Ja mam USG Tazza :) miał robione pod koniec stycznia :roll: teraz chciałabym zobaczyc czy juz ok :lol: mimo, ze badania mówią, ze o k:) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Ooooooooooo Oskarek bez brody cudeńo :loveu: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nop to super :):) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
płaszczka superowo cudna :) Ja bym obejrzała u Tazza trzustkę chętnie ale trochu mi do Was za daleko :lol: -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
ja pierdziu :mdleje: to sie dobieramy naprawde.... -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
może na 1 cieczke czekali z wycięciem -
Wasiuuuu a to zdjęcie to z dzisiejsza gazeta było?? :lol::siara:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Mi leją i kupkają... no ale sprzatają te kupki....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']wilcza ale ja nie mogę wstawić tego zdjęcia bo mi Viki kabel zjadła a nowego nie mam jeszcze[/QUOTE] Oooooooa Wasia dostała dowód obecności Kocyka :lol: Wilcza gol go gol niech juz mu lepiej będzie ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
u mnie szaro buro.... Biednysie Wy :calus:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kurcze jestem pewna, ze czytałam =, że była ba nawet, ze myslałam... ale zebym nicz nie napisała zupełnie :razz: A niepoprawny tok rozumowania mam i ja ;)
-
[quote name='malawaszka']znowu obiecanki cacanki i Kocyka nie zobaczymy! WZ bo zacznę myśleć, że go nie masz! :icon_roc:[/QUOTE] to kogo ogoliła? :razz:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='danyww']Saththa obiecuję, że już nigdy, przenigdy nic nie powiem w złą godzinę!!! :shake: Wyobrażam sobie co przeżyłaś ..no szok.[/QUOTE] Dziekuje;) [quote name='Małgorzata Noga']Współczuję Ci tego stanu , chyba każda z nas coś takiego przeszła i wie jaki to stres :([/QUOTE] Się nie wczytuj znowu jakoś mocno zeby znowu nie było :lol: Jak żaliłam sie wczoraj mamie to wspominałysmy jak tamis mój zpierdzielał... ten to był powsi noga malutka szpara i spierdzielał ganiałam go zawsze p oosiedłu ;) A podczas spacerów potrafiło mu odwalić i przebiegał przez podwójna jezdnię, tory tramwajowe i znowu podwójną jezdnie ale ja chyba wtedy nie bardzo sobie zdawałam sprawę z tego ze jak go trafi coś to... :shake: duzo młodsza byłam i po prostu leciałam za nim.... przez te dwa pasy tory i dwa pasy... a wczoraj widziałam lecacego w powietrzu ze skowytem Fixa :mdleje: