Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. to okropne wiem. Dawaj smierdziele powinno przejsc skoro nie "psychiczne" jak u Fixa :lol:
  2. koło 3 w nocy jeszcze nie zrobiony rto o której sie połozyłas??
  3. Idefix jest szorstki jak cholera :lol: A Tazzio waciaczek :lol:
  4. ja miałam zawał ze 4 razy... bo 4 razy dobiegał do tej "szybkiej" drogi a stan przed zawałowy cały czas bo mógł jakis samochód wjechac w uliczke :mdleje: a teraz spi menda. a wczesniej sie przymilał na kolana pchał, w uszko nochala wkładał, główke układał w zagłębieniu miedzy ramieniem a szyją. Jak wsio kocham zamorduje... ehhhhh a Tazzman mi zasnał na katalogach avonowych :razz:
  5. [quote name='wilczy zew']Jeszcze nie skończona,muszę ją uprać i rozczesać,i ostrzyc do końca psa.[/QUOTE] Kocyka nie skończona :) to czekamy ;)
  6. [quote name='Małgorzata Noga']Ah ta słodka Emisia zaczęła mi kupy zjadać :mad:wczoraj dwa razy zęby szczotkowane i broda :placz: naczytałam się o Idefiksie i teraz mam to samo :( ręce i cycki opadają[/QUOTE] swoje czy cudze?? Dostaje jakieś śmierdziuchy do jedzenia?
  7. Ooooo tio Niufek był:) Cudnie ;)
  8. Pokaż ;) :):):)
  9. [quote name='malawaszka']o matkooo co za gnojek!!!! dupsko wyklikać :mad:[/QUOTE] Przeprać a nie klikac kurde [quote name='Margi']Nie morduj,ale dupsko zlej.:shake:[/QUOTE] Zamorduje ibęde miała spokój :) [quote name='wilczy zew']Popieram Malawaszkę!! Na przyszłość jak podbiegnie do Ciebie to każmu usiaść lub położyć sie i dopiero go capnij.[/QUOTE] O Patrz kurde w ogóle zapomniałam, ze sie tak robi. Tak się zdenerwowałam ze masakra... Sobie wybieg zrobił gówniarz jeden :mdleje: a ja go widziałam już pod tymi autami co to obok po ulicy przejeżdżają minimum 60 km/h Na szczescie biegał po takiej wewnętrznej drodze i nic akurat w nią nie wjechało :mdleje:
  10. [quote name='danyww']Oj, a ja taka spóźniona jestem :oops: Wymiziaj Tazzika ode mnie z okazji urodzin :loveu: ..i dużo mu zdrówka życzę ..i żeby za bardzo nie spoważniał :loveu: [B]bo za nudno byś miała :eviltong:[/B][/QUOTE] Obawiam się, ze kurcze w złą godzinę powiedziałaś... Idefix mi spierdzielił dziś :shake: Podejrzewam, że TZta szukał bo TZ był i nie wszedł na górę a wypusciłam Fixa na siku i cofnełam do domu i wziełam Tazzia a ta mała wesz się przeslizgneła pod Tazzmanem (menda mała) i dawaj na ulice :mdleje: Ja pierdziele nooooooooo Pięknie się nagrodził oszczekał psy za ogrodzeniem od śasiadów, sasiada, pobiegał sobie naokoło, oszczekał dwóch przechodzących facetów, ni cholery nie dał się złapać na komende do mnie wracał ale tak, ze nie byłam w stanie go sięgnąć. Ja mieszkam obok bardzo ruchliwej ulicy. Udało m isie go chwycić za łapę jjak przebiegał w podskokach obok mnie ale się wysmyrgnął pierdzielnął łbem w chodnik :eek2: i pognał dalej. W miedzy czasie wziełam Tazzia wymysliłam, ze moze do niego przybiegnie i go chwycę :shake: ale skonczyło sie tym, że miałam biegającego Fixa i szczekającego Tazza :shake: Wbiegł do domu za mną i Tazzem jak szłam go (Tazza) w domu zostawić. Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:shake: Czy ja go mogę zamordować?? :angryy:
  11. Hura hura hura!!! :multi:
  12. Heheh naprawdę: "wrrrr znowu te zdjęcia" :lol:
  13. [quote name='zerduszko']No musiałam nas sabotować, bo jak mamy wrócić do biegania, to niefajnie po przerwie od razu na trudniejsze tory. Nie chciałam jej tego robić, bo to delikatna sunia jest :) A druga suczka, która ukończyła te dwa biegi i byli na drugim miejscu też jest przygarnięta :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy?p=20582220#post20582220"]Pola[/URL][/QUOTE] :) Zrozumiałam zrozumiałam :)
  14. Ooooooooa sabotaz normalnie uskuteczniasz! Ale samą siebie sabotować to no wiesz :lol: dziwne :lol:
  15. [url]http://images53.fotosik.pl/97/c2df2a13da0ceda4.jpg[/url] O jaaaaaaaaaaaa :iloveyou: Maszyna :loveu: [url]http://images51.fotosik.pl/97/3ed82695b63279d8.jpg[/url] jakoś nie moge tego umiejscowić.... [url]http://images51.fotosik.pl/97/cb9eef6b076497fe.jpg[/url] Fajne zdjęcie ;) Czorcik bardzo urodziwy jest ;) A Ala się nawdycha świeżego powietrza fajnie ;)
  16. Oj nie wmówicie mi, ze nie ma różnicy miedzy Tazzem ze 2 lata temu jeszcze nawet rok a teraz ;) Jak chce to potrafi :lol:
  17. Tazzman dziś kończy 4 lata :) Dorośleje Menda Dorośleje :iloveyou: [IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q86/1381478_708050629222839_1727741414_n.jpg[/IMG]
  18. [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l48_zpsd9bc664e.jpg[/url] sasiadka tez szalona ;)
  19. ja się tam nie martwiłam :)
  20. Hmmmm slina psa jest odkażająca owszem ale dla psa... :watpliwy: Chociaż gorzej jak ugryzie człowiek więcej bakterii ma... ale przy tych beztlenowcach bym się nie upierała :)
  21. No to gratulacje i dowiedziałam się co to A3 :) A jak lekarz pozwala to dlaczego nie. Ciąza to nie choroba przecież ;)
  22. hmmmm mnie ejdyne co z porównania wyszło to to ze Dumka krótsza jest :) a Ana krótsza siersc miała :lol: Dumka sie rozrosnie ejszcze ;)
  23. [quote name='Margi']Nie wiem czy Czorcik znaczy,ale to osobisty kot Moni.[/QUOTE] no wąłsnie o osobistego mi chodziło :razz: nie napisałam;)
×
×
  • Create New...