Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ulana']Raczej jestem ciut ogłupiała przez ten antybiotyk. Toż to trucizna sama :( Ale już napisałam dzisiaj. :)[/QUOTE] A no antybiotyk moze nie pomagac... chyba, ze pomieszasz z inną trucizną :evil_lol:
  2. [quote name='AnkaG']Globusa masz? :eviltong:[/QUOTE] drugi dzień :angryy: zesz kurde noooooooo
  3. [quote name='Margi']Było nie pić tyle.:evil_lol:[/QUOTE] teraz to i ja to wiem... :splat:
  4. [quote name='zerduszko']Jadxka ma srakę od nie wiem kiedy, bo "myślałem, ze wiesz". Ta wiem, jak jej od czerwca kuwet nie sprzątam. I Bolta umówić na kastracje, jakie badania może.[/QUOTE] Aaaaaaah... rozumiem :) Nie denerwuj sie;)
  5. I tam żaden smietnik :) tylk oczemu sie tak rozpisujecie jak ja jestem niedysponowana :evil_lol: chętnie bym z Wami pogadała :lol:
  6. [quote name='malawaszka']o matko jaka głupia jestem :splat: hahaha sto lat na dogo, zyliard postów i o takich rzeczach nei wiem :errrr:[/QUOTE] wstyd normalnie wstyd :lol:
  7. [quote name='wilczy zew']Jak bym mieszkala tak blisko,to na piechotę bym poszla. Dlaczego ja tak daleko mieszkam :placz:[/QUOTE] Ty daleko mieszkasz? Ja jakbym przyjechała.. to jakby mnie Honda nie zjadła... to bym im wlazła do kojca i tam się połozyła i przeleżała cały weekend :iloveyou: Fotki sa cudowne, one są cudowne ahhhhhh
  8. [url]http://imageshack.com/a/img845/2750/wfrc.jpg[/url] O jaki bałwan w tle :loveu: A Prodziak spi w takich pozycjach, ze mnie kręgosłup boli:lol: Tj jak Fix... Ale on jest większy wiec wg mojej głowy powinien byc mniej giętki :lol: i boli mnie jak cholera heheh :)
  9. [quote name='malawaszka']o wow! jak to cżłowiek nic nie wie jak się po forum nie rozgląda :splat: yyyy piszę tam posta... już drugi raz napisałam i nie ma go :crazyeye:[/QUOTE] Heheh bo zanim post się pojawi to musi zostać zaakceptowany przez moda :lol: wiec już nie pisz;) jak mod wejdzie i zrobi to zatwierdzi posta i zmieni tytuł;)
  10. [quote name='malawaszka'] Dziewczyny - będziemy mieć nową podopieczną... rozwiązał się worek z olbrzymami... właśnie wróciłam bo suczka jest niedaleko mnie (oczywiście najpierw było info, że to samiec :lol: ja nie wiem co ludzie mają z tym za problem...) - koszmar!! żyje w małym kojcu zasranym do granic możliwości, na brodzie frędzle z tych kup, wyłysienia na zadzie, na brzuchu, brzuch wielki, sierść licha... ja tu widzę od razu problemy hormonalne bo przecież to moja specjalność i przyciągam je jak magnes :shock: właścicielka to starsza, schorowana, samotna osoba po wylewie więc sił na zajmowanie się psem kompletnie nie ma - porusza się o kulach, a do tego wyjeżdża niedługo do sanatorium - Absurd prawdopodobnie pojedzie do domu w tym tygodniu więc od razu zabiorę tą suczkę; suczka jest starsza - u tej pani jest około 8 lat a już dorosłą ją znalazła jej córka; bardzo przyjazna, kochana, wesoła i w ogóle fajna - oby tylko zdrowie było ok... a w ogóle to jest dziś ohydnie - pada deszcz, wszędzie błoto i w domu mam już tak brudno, że głowa mała :placz:[/QUOTE] Sie naprawdę po takim wtępnie krwa nie spodziewałam tego co zobaczę... [url]http://img560.imageshack.us/img560/7149/uqwp.jpg[/url] krwa mać. ja przepraszam ale jak można w domu!!! jak się ma jednego psa nie w schronie setki do jasnej anielki dopóścic do tego zeby pies tak wyglądał :mdleje: I Ciesze się ze Absurd jedzie. I nie zazdroszcze wypadu do lasu... ehhhh Wasia uważaj na siebie proszę Cię :shake: I nie łaź po lesie po zmierzchu wariatko sama!!! Albo chociaż weź sobie Olbrzyma na stałe i z nim łaź to Cię wyprowadzi chociaż :splat:! Jak Lump M@da :lol:
  11. Hmmmm można poprosić na takim mądrym watku aby zmienili.... :diabloti: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/197741-Prośby-o-przeniesienie-wątków-i-zmianę-tematu[/URL]
  12. Hmmmm można poprosić na takim mądrym watku aby zmienili.... :diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/197741-Pro%C5%9Bby-o-przeniesienie-w%C4%85tk%C3%B3w-i-zmian%C4%99-tematu"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/197741-Pro%C5%9Bby-o-przeniesienie-w%C4%85tk%C3%B3w-i-zmian%C4%99-tematu[/URL]
  13. [quote name='ulana']A to różnie bywa. Niektóre są na żywca, inne nie. Ale już od dawna prowadzę taki "Sznupoksiąg domowy" (stąd tytuł galerii nawiasem mówiąc), w którym zapisuję różne zdarzenia z życia Zibcia i z życia z Zibciem. Takie drobiazgi, z których większość nie jest do netu, np. kiedy pokochał obwarzanki. :) Zauważyłam w ogóle, że życie z psem na co dzień pod jednym dachem, ze swoim psem - nie z zaprzyjaźnionym, nabiera wielu nowych wymiarów, dostrzega się rzeczy, o których wcześniej nie miało się pojęcia. To też często warte jest zanotowania. Ale fakt, że piszę jak mnie najdzie. Dość spontanicznie. [B]Lubię pisać po prostu... To mnie odpręża. :)[/B] Gorzej z tekstami 'obowiązkowymi' - np. już od trzech dni piszę notkę na spotkanie z rodzicami wojtkowego gimnazjum i jeszcze nie napisałam jednego zdania. Mam pustkę w głowie![/QUOTE] I ja się z tego bardzo ciesze :) A co do notatki... to może za bardzo się starasz :lol:
  14. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-IU4zROss8aI/Uu4jCJdT1CI/AAAAAAAAN1M/F365vqJkFf4/w702-h470-no/DSC_0253.JPG[/url] hahah tutaj widac ze to jeszcze mimo gabarytów dzieciak :lol: Cudne Fotki!! A te z mamusią w ogóle cudowne, urocze ahhhhhhhhhh Jestem oczarowana :)
  15. Ja się do weta nie wybieram :multi: [SIZE=1]Póki co oczywiście :wątpliwy[/SIZE]: Zerce... a Ty po co?
  16. Aleście naplotły :mdleje: :razz: Ja zasadniczo wole pół zacisk z łańcuszka... ale... kij z tym :evil_lol:
  17. heheheh to sie nazywa silna wolna :)
  18. [quote name='ulana']Sandra fajne obróżki licytujesz. Te mordy zwróciły moją uwagę jak przeglądałam pierwszy raz wszystko - ataku śmiechu dostałam. :) Szkoda, że na Zibcia za szeroka. Netoperki pokazywałam Wojtkowi, ale stwierdził, że Zibi to nie krwiopijca, hihi.[/QUOTE] No Mordy juz nie moje :lol: [quote name='wilczy zew']Wciagnelyście mnie,licyfuję poziomki....[/QUOTE] Powodzenia :) [quote name='marako']Mi się wiele marzy (bo chcę na wyprawkę dla szczeniorów też kupić - choć nie wiem, czy na teraz bardziej, czy na za jakiś czas, bo one rosną szybko). Ale trzymam w tajemnicy, żeby przez 20:00 zaliytować, może nikt nie zareaguje... Przy takiej ilości (chcę zamówić 12!) to nie mogę szaleć cenowo. Za dużo szczeniory jedzą (już doszły do kilograma wołowiny dziennie!), bankrutuję mimo "trzynastki".[/QUOTE] Uuuuua To bedzie zamówienie masakra :)
  19. [quote name='marako']Rzeczywiście, jak pisze Zerduszko może w małych rozmiarach obróżek są inne pierścienie, w moich dużych obrożach jeden pierścień jest nieco mniejszy i ustawiony węższym bokiem przechodzi.[/QUOTE] Aaaaaaaaaaaa już rozumiem :) i włąsnie przez to ustawienie jak źle Tazziowi podpiełam smycz pod obroze to jak szarpnął to sobie psozedł a ja zostałam z obroza podpięta do smyczy w ręku :evil_lol:
  20. Haaaaa Kiełbaska :) No dał radę z pomoca kiełbaski ale dał :loveu::) A nie rozumiem czemuwyciera się w firanke bo jakby był dalej brudny to na BIAŁEK firance będzie widać... i Pańcia znowu będzie martretowac biednego niealntyalergicznego pieska :evil_lol: Bardzo lubie Twoje teksty :) ale nie wiedziałam, ze je sobie tak spisujesz jak Cie najdzie i zostawiasz;) Myslałam, ze tak od razu... na żywca ;)
  21. [quote name='wilczy zew']Taks daje mocne zatrzaski,DS też,Mordziasta szarpiąc nie otworzyła. Kocyk ma odbarczony zatrzask-pierścienie do zapiecia smyczy z jednej i drugiej strony zatrzasku.[/QUOTE] Ciesze się;) ale nie :lol: [quote name='ania0112']o widzisz ulana a tu masz osobe która zatrzasków nie toleruje - a u mnie taka była od zawsze :) i będzie ;)[/QUOTE] No ja jakos tak im nie ufam :lol: [quote name='malawaszka']boszz jak ja Was nie lubię za to, że się tak jaracie znowu tymi obrożami :lol:[/QUOTE] nie rozumiem co Ci przeszkadza :lol:
×
×
  • Create New...