-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-D3D_r5qFpAg/UvSotNXHQMI/AAAAAAAAzW8/9AAuVL637TQ/s720/Pera%252C%2520drops%2520i%2520sznupki%2520%25287%2529.JPG[/url] Same d u p y :lol:
- 21590 replies
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
OOOOj to musiał być widok! zazwyczaj widzimy go jako... dywanik :lol: Nastepnym razem poprosze zdjęcia :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']No oby i u Bolta tak zostało :razz: A pamiętasz, ze za tydzień będzie rok jaksmy brały chłopaków? :loveu:[/QUOTE] No u mnie w sobore za tydzien ;) Bo Fix 15 a nie jak Bolto 14 :) 11 lutego go 1 raz zobaczyłam :splat: -
Haloooooo!!! a Wy zyjecie kurde?????
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']a te obcinanie jaj naprawdę stępia charakter? hormony się ustatkowują ale charakter chyba niespecjalnie... Brokat wykastrowany , suk nie ruszy w molestujący sposób ale inne psy i sposoby to co innego:angryy: Zgredek od moni dalej lowelas i rasista, ludzie od silvera ze smutkiem stwierdzają, ze czort im się nie zmienił... [B]podobnie jak idefix.[/B].. jak twój bolt się trochę uspokoi to dlatego, ze dorasta... będzie dobrze - dalej będzie mistrzuniem agility :)[/QUOTE] No miałam pisac własnie :lol: [quote name='zerduszko']Charakter się pewnie nie zmieni, ale żeby się temperamentu nie pozbył i leniuch kanapowiec nie zrobił. W sumie nie mam doświadczenia, dwie suki przecież mam. A tymczasy, to jednak za krotko po były u nas. [/QUOTE] Hmmmm Idefix się nie zmienił nie ejst kanapowiec jest powalony zaczepiacz i Menda :razz: -
[url]http://img585.imageshack.us/img585/5050/qj79.jpg[/url] sie yfryzował i ozdobił na okolicznosc nowego domu ;) A Tina cudne zdjecia te z góry ;) kazde ejdno ;) Ale chyba chuda dupka co?
-
Albo 5 :multi: :razz: :scared:
-
to jak w końskim zaprzęgu :) Pierwszy idzie szybszy a jako ostatni najsilniejszy :razz:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']A nic :) Jaaa od poniedziałku jestem na urlopie :) Jade na tydzien do Dziwnówka :)[/QUOTE] Heheheheheh miłęgo urlopu ;) -
I ja uwazam ze i dobrze! Odrosnie cała czysta zdrowa i na pewno lepsza niz ta co by była teraz uratowana :) 3mam kciuki za Dziewczynke :) [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]wilczy zew[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21849009#post21849009"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Jak się che,to reką mozna zadać mocniejszy cios niz noga. [/QUOTE] Hyhyh no raczej :) Noga możesz dotknąć a ręka przypierdzielić :razz:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Sandra jak zdrówko?[/QUOTE] Dobrze a co?:) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Mnie sie taka jasno różowa podobała... i Pamiętam jak na Dumce czarnej taki jasnyróż pięknie wyglądał i miałam ochote kupić :lol: Kupiłam Tazzowi jasny niebieski... a rózowemu się oparłam... :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='AnkaG']No ale nie jedno zamówienie na pięć różnych adresów wysyłane w częściach. :)[/QUOTE] :lol: powyżej 50 zł to w avonie mozesz robić co chcesz... w sumie ponizej 50 złotych tez ale 10 zł za pakowanie i koszt wysyłki...
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:oops: nie zdzierżyłam :splat: wzięłam resztki :D[/QUOTE] które resztki?? nnie widziałam hmmmm- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
Perełko [*] Niech dobrze Wam tam będzie. -
[quote name='AnkaG']Mój syn działa w FM. Ale pamiętajcie - koszty wysyłki. To jak Avon - zamawiasz, przysyłają na twój adres. Więc dalej trzeba odsyłać. Produkty z FM są nietanie ale dobre. Super jest np. płyn do mycia fug i parę innych rzeczy.[/QUOTE] O przepraszam :) W avonie mozesz zamówić kuriera gdzie bądź albo do paczkomatu :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']chyba popsuł mi sie monitor była niedziela a ja nie widze zdjęc :([/QUOTE] Nie popsuł nie popsuł to ja sie popsułam :) -
Uuuuuuua ktos tu chce szczeniaczka :lol: :calus:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Zapomniałaś, ze trzeba guziczek w tele przyciskać :)[/QUOTE] raczej nie miałam siły go trzymac w reku :multi: [quote name='ania0112']no i masz... wz nam się druga zrobila jeżeli chodzi o obietnice....[/QUOTE] oj tam oj tam :) Raz nie zawsze :lol: -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
Ooooo Dziekuję dziękuję :) Idę oglądać Zdjecia u Ciebie :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']w czerwcu to pewnie jeszcze zima będzie :lol:[/QUOTE] nie kracz :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://img844.imageshack.us/img844/4668/r9il.jpg[/url] Oooooo płot :loveu: Ja Foty Absurda z lasu to wsyztskie zacytować bym mówiała. bardzo piękne.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No i dup :lol: nie mam zadnych zdjęć telefon pusty :lol: trzeba poczekać :) tradycję w diabły wzieli :razz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale jak to? Padła na czerwono data :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)