Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. I hmmm Musicie mi uwierzyc ze to Fix Fiksuje po kapieli :diabloti: Musiałam zrobic przez Picasse coś aby było lepiej widać :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7937Kopiowanie_zps4dc5dde1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7937Kopiowanie_zps4dc5dde1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7939Kopiowanie_zps3ffbd991.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7939Kopiowanie_zps3ffbd991.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7940Kopiowanie_zps25cd8688.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7940Kopiowanie_zps25cd8688.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7941Kopiowanie_zps98d61cf8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7941Kopiowanie_zps98d61cf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7942Kopiowanie_zps9ffca6f1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7942Kopiowanie_zps9ffca6f1.jpg[/IMG][/URL] Hyhyhyh Głupek ;)
  2. Dupki :diabloti: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7924Kopiowanie_zps7282879a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7924Kopiowanie_zps7282879a.jpg[/IMG][/URL] O i mamy włąsnie jedno jedyne zdjęcie Luzem Idefixa... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7928Kopiowanie_zps16a5480f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7928Kopiowanie_zps16a5480f.jpg[/IMG][/URL] Oczywiscie okazało się w dole... ze ejst fajna błotnista kałuża.... I mimo, ze i tak mielismy wykapac szczeniaki wieczorem... to wykąpalismy je po powrocie do domku bo Tazzio się oczywiście zwodował a ja byłam zajęta smiechcem i tłumaczeniem TZtowi aby go nie wołał (Tazza) bo i tak nie przyjdzie :lol: Więc... Mokry Tazzman :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7930Kopiowanie_zps2fe18eef.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7930Kopiowanie_zps2fe18eef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7931Kopiowanie_zps115d8c0b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7931Kopiowanie_zps115d8c0b.jpg[/IMG][/URL] :iloveyou: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7932Kopiowanie_zps8b040d3f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7932Kopiowanie_zps8b040d3f.jpg[/IMG][/URL]
  3. Czasem bardzo mnie wkurza ten mój aparat... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7917Kopiowanie_zpsee60ab11.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7917Kopiowanie_zpsee60ab11.jpg[/IMG][/URL] A czasem... po prostu mam ochote go wywalić... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7919Kopiowanie_zpsa65e46ac.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7919Kopiowanie_zpsa65e46ac.jpg[/IMG][/URL] Ehhhhh [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7918Kopiowanie_zps1bed3abe.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7918Kopiowanie_zps1bed3abe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7920Kopiowanie_zpsb296f710.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7920Kopiowanie_zpsb296f710.jpg[/IMG][/URL]
  4. Japończyk :D [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSC_2882Kopiowanie_zps3de5f607.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSC_2882Kopiowanie_zps3de5f607.jpg[/IMG][/URL] Dwie Mendy... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSC_2884Kopiowanie_zpsd4826346.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSC_2884Kopiowanie_zpsd4826346.jpg[/IMG][/URL] I Już na dworzu ;) Jest chyba tylko 1 zdjęcie jak Idefix jest bez smyczy... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7912Kopiowanie_zpsf8e74362.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7912Kopiowanie_zpsf8e74362.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7913Kopiowanie_zps0eee907b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7913Kopiowanie_zps0eee907b.jpg[/IMG][/URL]
  5. Głupota :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7906Kopiowanie_zpsf6e9de88.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7906Kopiowanie_zpsf6e9de88.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7907Kopiowanie_zps333c2cf2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7907Kopiowanie_zps333c2cf2.jpg[/IMG][/URL] Łapeczka :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7909Kopiowanie_zps12eb5795.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7909Kopiowanie_zps12eb5795.jpg[/IMG][/URL] Nochal :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7910Kopiowanie_zps43f28802.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7910Kopiowanie_zps43f28802.jpg[/IMG][/URL]
  6. I Tazzior Usmiechnięty ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7893Kopiowanie_zps2406ae23.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7893Kopiowanie_zps2406ae23.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7894Kopiowanie_zps4baef0f3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7894Kopiowanie_zps4baef0f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7896Kopiowanie_zps22983b46.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7896Kopiowanie_zps22983b46.jpg[/IMG][/URL] Maluszek :loveu: Jak chce potrafi byc rozczulający ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7897Kopiowanie_zps2c6aa049.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7897Kopiowanie_zps2c6aa049.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7899Kopiowanie_zps2b7632e6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7899Kopiowanie_zps2b7632e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7905Kopiowanie_zpsff5b51a0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7905Kopiowanie_zpsff5b51a0.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='ania0112']a ja mam filmik jak tila nosi piłeczke :) ale nie umiem wgrac bo youtub mi sie buntuje :placz: zrobie zdjecia;)[/QUOTE] No mi się na szczęście nie zbuntował :) Bo filmiki wgrał ;) A teraz lecimy ze zdjęciami... Bo mamy Niedzielę :D Gryzoń ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7886Kopiowanie_zps67ed3a81.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7886Kopiowanie_zps67ed3a81.jpg[/IMG][/URL] Synchron: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7888Kopiowanie_zps80c0f4c7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7888Kopiowanie_zps80c0f4c7.jpg[/IMG][/URL] Fix chyba też juz za długa grzywkę ma :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7891Kopiowanie_zps434c01f6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7891Kopiowanie_zps434c01f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/09/DSCN7892Kopiowanie_zps6928fe36.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7892Kopiowanie_zps6928fe36.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='WATACHA']Co Ty, kulturalna jesteś, ja na pewno bym się wyraziła troszkę brzydziej ;)[/QUOTE] :lol: Dzieki :) [quote name='ania0112']a co ty właściwie powiedziałaś? gówniarze? a co ci ci gówniarze szkodzili w tym dole? no chyba ze to ci co sikają.. zdjęc w taksówkach nie robiłam bo myslałam ze psy pojada do lasu na spacer ale niestety udało mi się zarazic mamę i obie w domu zostałysmy i chorujemy... ale zrobie... już wkrótce ;)[/QUOTE] No, ze gówniarze ;) I to Ci sami co w drugim sikali :lol: ogólnie jak widzę, że takowi schodzą toooo zapinam szczeniaki i idę sobie. Siedza chleją bluzgają, psy prowokują, brudzą i rozwalają szklane butelki :shake: To zrób koniecznie ;) - zdjęcia :) Ja mam 51 zdjęć... Hmmmmm
  9. Dobrze ze się skonczyło jak się skonczyło mimo wsyztsko. uważaj Monika na siebie... i z tym kręgosłupem to rzeczywiscie raczej dzwigac nie powinnaś... Ale łatwo mówić- wiem :shake: Pokarzesz Jarkowi jak podnosić... Na pewno da rade :)
  10. A na drugim... Informuję ze te człowieki co nachodziły to sikają przy płocie :lol: i przypominam sobie, ze gadam a filmik kręcę :splat: [video=youtube_share;kcQEHL_czkg]http://youtu.be/kcQEHL_czkg[/video] [URL]http://youtu.be/kcQEHL_czkg[/URL] I idę obrabiać zdjęcia :lol:
  11. [quote name='ania0112']Przyszly rzeczy od taks... mufinki sa tak sliczne, ze znowu mnie żal ściska, ze mi zerce je ukradła;) za to inka juz polarowa obroze na dworze testuje i wyglada pieknie nawet na zarośniętym karku :)[/QUOTE] OOoooa sa gdzieś zdjęcia?:) Bo dopiero nadrabiam weekend ;) [quote name='zerduszko']Oj to się nie mogę doczekać jak do mnie dotrą :eviltong:[/QUOTE] Ja też nie... i nadal kurde ich nie ma :( __________________________________________________ ____________________________ Jako, ze w zeszłym tygodniu dałam ciała :razz: nie dosłownie :lol: To dziś mam cos ;) Najpierw dwa filmiki ;) Byliśmy z chłopakami w dole no ale był inny psiak i Fix był większość czasu na smyczy potem 5 minut biegał... i znowu ktoś przyszedł :mdleje: Mam filmik jak biegają ;) Na 1 gwiżdze i brzydko się wyrażam o nadchodzących ludziach :lol: [video=youtube_share;jzxAd3Hw12M]http://youtu.be/jzxAd3Hw12M[/video] [URL]http://youtu.be/jzxAd3Hw12M[/URL]
  12. [quote name='zerduszko']Bolt to jest chyba pedałek, wiecie... latają czasem takie razem i się dopieszczają :diabloti: Pomijając jego miłość do chłopaków (na razie nie skonsumowana), to naj go interesują suczki sterylizowane i Jagoda :evil_lol: Suki w cieczce nie robiły na nim żadnego wrażenia![/QUOTE] heheheh :D Moze on się boi konsekwencji ;) Woli bezpieczny sex ;)
  13. [quote name='zerduszko']Sandra, to jakby co to reklamacje będę składała do Ciebie :eviltong:[/QUOTE] Szpoko ;) Mi się wydaje, ze te wszystkie skutki kastracji tak nagłaśniane ze pies sie staje osowiały, kanapowiec i w ogóle to po trochu po prostu wina właścicieli. U mnie Tazzman po jakimś czasie się trochę uspokoił ale jak na moje to on bardziej dojrzał emocjonalnie... Ale to raczej kwestia wieku bo to nie było hop siup tylko pare miesięcy. Ale nadal nie ejst kanapowcem :) Zasadniczo to jest kałuzowcem! Teraz po prostu zaczał doceniac mnie bardziej niż suczki z cieczką <multi>
  14. [quote name='JankaBezZiemii']pokaż ich skróconych :)[/QUOTE] na darmo pisaninia :razz: Pokaż skróconych tak aby było widać, ok?:)
  15. [quote name='zerduszko']Ale nie znałaś go przed kastracja, szczególnie jako młodziaka, nie ma co porównywać.[/QUOTE] co fakt to fakt ;) Juz o Fixie się wypowiadałam :) To moze o Tazzmanku teraz?:lol: Tazz po kastracji też się nie zmienił :lol: Kastrowany był jak miał jakoś 11 miesięcy- jaki durny był... taki został :lol:
  16. O jaki słodki psiak :)
  17. [quote name='Margi']O dziadeczek pojechał do domku :multi::lol:.Super.[/QUOTE] Uff ktos mi powiedział kto to :razz: Bardzo się cieszę;)
  18. No i dobrze niech będzie wysoka :)
  19. Heheh :) Bo z kotami nigdy nie wie oj nie wie się :evil_lol:
  20. [quote name='ania0112']haha ja też myslałam, ze na czarno się przerobiłaś... ruda to jest cudak! :loveu:[/QUOTE] O to dobrze ze nie tylko ja :) Ruda sie troche jak Fix zachowuje... ja tez tylko sie wyłoże na podłodze to włazi na mnie :razz:
  21. [quote name='malawaszka']nieee :shake: brązowe są, tak wyszło na zdjęciach może, chociaż ja widzę brązowe, ale może ja widzę bo wiem jakie mam :niewiem: ale na czarno to już uhuhuu albo i jeszcze dłuzej nie farbuję - chyba w liceum, ewentualnie na studiach ostatni raz było :D[/QUOTE] Aaaa to widzisz to znaczy ze tylko takie czarne wyszły ;) To rozumiem już;)
  22. [quote name='malawaszka']no ja ja a któż miałby leżać u mnie na podłodze i zaklinać Piździę? :evil_lol: [/QUOTE] Cholera wie :lol: Przepraszam, ze tak pytam... ale Cię nie poznałam :lol: [COLOR=#e6e6fa][SIZE=1]iiiii bardziej mi się podobałaś w jaśniejszych włosach jeśli moge sobie pozwolić na taką uwagę :oops: w tych czarnych jakos tak... nie tak :lol: :scared:[/SIZE][/COLOR]
  23. OOo ale tak fajnie jej postrzepiłas te grzywkę ;)
×
×
  • Create New...