Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='wilczy zew'] Kto Ci dał psa jak mieszkanie wynajmujesz??[/QUOTE] Wasia zaręczała :multi: [quote name='ania0112']:evil_lol: chyba jej w tym schronie nie sprawdzili jak brała fixa;)[/QUOTE] Ani troszku hmmm [quote name='malawaszka'] no - ręczyłam własnom piersiom :D [/QUOTE] Właśnie :lol: [quote name='malawaszka']Absurd pakuje manatki i jutro jedzieeeee :multi:[/QUOTE] Noooo i dobrze :) Papappaa Absurdzie :)
  2. marako Wasia mi Cię podesłała :) wysłałam zaproszenie
  3. aaaaa jak Cie moge znaleźć na FB???? wrzucanie filów na youtube jest bardzo proste... Wchodzisz, rejestrujesz sie, klikasz prześlij film potem wybierasz film i czekasz az się wgra, i masz go już... BUdlozka w domu oglądac bede;)
  4. Aaaaaa chociaż na te kocia łapę to na swoim? Czy w wynajmowanym? Ja wynajmuje np... i co ja zrobie jaks ie wyprowadzic trzeba bedzie a nastepni sie nie zgodza na psa... Co mi zrobyłyscie? Wasia Czy J przyjmie tez te moje w razie wu??
  5. [quote name='Pysia']Nie no ;) Jak jest siad to siad ;) Problem z darciem jest na dworze bo tam mama z nią gada najwięcej i ją wzmocniła tym. Ale przez całe swoje życie miałam psy które nie szczekały to ktoś to odrobić musi :evil_lol:[/QUOTE] heheh to nie jest tak źle :0 Tazz czasem si ekłóci koneic końców jak uderze w odpowiedni ton to i usiądzie ale mimo wsio potrafi zcasem dogadac :lol:
  6. O nie... Ty do psa Siad a on Hau.. Ty mu lezec a on Hau hau... masakraaaaaa I dyskutuje gówniarstwo jedno... I Ty TAZZMAN SIAD. A Tazzman z mruknięciem "no dobla" siada... uuuuuua :B-fly:
  7. Tez nie mam furtki... ani windy... ani ogrodzenia... Hmmm Tj ogrodzony jest karcerek do którego wejdziesz ale tylko przez garaż :lol: A Tazzmana nie podniosę... a w domku zajmujemy 1 i 2 piętro ;)
  8. jestem na tyle zdesperowana... że moga sikać :multi:
  9. [quote name='ania0112']nie no ja to rozumiem ale gulasz poszedł na mróz koło 20 a ona przez kolejne godziny nie chciała się położyć tylko fiksowała... a tomek tylko krzyczał "nakarm psa bo jest głodny" :lol:[/QUOTE] Urocza współczująca psinka... Ona chciała potowarzyszyć Gulaszowi :lol:
  10. Tazzman czasem tak sie fiksuje na buletlki plastikowe... i na chusteczki... tylk oon stoi... i jećzy ahhahah
  11. [quote name='zerduszko']To oprócz nowego laptopa jeszcze chłopa wymienię :eviltong:[/QUOTE] Akurat Chłop to wydaje mi się, ze działa... :scared:
  12. [quote name='ania0112']No ale takie prawdziwe jutro a nie wz-towe ;)[/QUOTE] eeeeeeeeeeeeeej!
  13. [quote name='ania0112']nie no jak muli to kup nowy - koniecznie :evil_lol:[/QUOTE] Nooo po co inwestować coś co juz nie działa dobrze :lol:
  14. Zerce... szybko Ci minie te 10 miesięcy ;) I kurde rzeczywiscie zapomniałam... jutro!
  15. [quote name='malawaszka']co racja to racja - jak spotkaliśmy kilka dni temu w lesie jakiegoś obcego chłopa to ja się spietrałam, a Absurd zadudnił grrrrr to od razu mi się lepiej zrobiło na duszy :lol:[/QUOTE] No własnie własnie :D
  16. [quote name='wilczy zew']TZ do domu cię holował? :-)[/QUOTE] NIeeeeee :) sama poszłam :) I Nawet spaghetti odgrzewałam po powrocie... tj tak mówił TZ :angel: [quote name='malawaszka']u Zerdusza to nie desperacja tylko głód :lol: ach zazdroszczę tego wytańczenia! jak mi potrzeba!!!! aa[/QUOTE] No Zerce to jescze trochę "pocierpi".... To trzeba sie wybrac... ja ostatnio na takich regularnych tancach 2 lata temu byłam :eek2:
  17. Ooooooooooooooo włąsnie o to mi chodziło :) o siłłowe... ale mając siłowe to masz tez moralne trochu... chyba hmmmmmmm :lol:
  18. [quote name='ania0112']a Sandra to chyba chciała olbrzyma co to drogę dla wasi będzie znał i ją poprowadzi gdy ta spanikuje... Inke oferuje :) tomek kiedyś klatki schodowe pomylił i gdy chcial wejść do obcej to Inka nie chciała za nim wejśc tylko piszczała... tak długo az skumał ze to nie nasza klatka ;)[/QUOTE] Tak włąsnie ale zeby razie wu... był moralnym wsparciem przy dzikach :lol:
  19. [quote name='ania0112']a spałaś wtedy w sobote po powrocie do domu a przed finałem bazarowym? bo jak napisałaś ze idziesz spac zeby alko uleciał to od razu się zastanawiam czy dasz rade licytować ;) a do której imprezowałas?[/QUOTE] Spałam :lol: jakieś dwie godziny :) Ale wtedy to grzeczna byłam bo to oficjalny obiad był ;) grzecznie ze 3-4 kieliszki wina tylko wypiłam :) a pooooootem do 5 rano ;) i juz mniej grzecznie :evil_lol:
  20. [quote name='malawaszka']no czy Absurd pojedzie to okaze się po wizycie - no ale ja się nastawiam na to, że pojedzie - MUSI! tak wezme sobie olbrzyma :lol: już w środę :D a i mam już przecież - Bryza się póki co nigdzie nie wybiera ;) [/QUOTE] Aleeeeeee z Bryzelda nie łązisz chwilowo lasami :)
  21. [quote name='zerduszko']Wzięłabym nawet ten ból głowy, ach ;)[/QUOTE] hahah dwudniowy? Desperacja?:) [quote name='wilczy zew']To sie kac nazywa :evil_lol: Może kefirek? :lol:[/QUOTE] Nie dzięki ;) zadnych mlecznych rzeczy :lol: Fakt faktem... cierpie jak już dawno nie aleeeeeeeeeeee dziewczyny....... jak się wybawiłam, jak sie wytanczyłam wyhasałam :multi: przy okazji spiłam i wszystko mnie boli bo dawno tak nie tańczyłam... i mam zakwasy WSZĘDZIE ale naprawde warto było :)
  22. [quote name='Margi']Połknij piguła przeciwbólowego.[/QUOTE] heheheh nie działa :lol: Się załatwiłam koncertowo... dobrze ze nie musiałam iść dziś do pracy :lol:
  23. [quote name='ulana']Kwas z ogórków może?... ;)[/QUOTE] ni mam :lol: poza tym nie lubię :razz: jutro juz będzie dobrze :razz:
×
×
  • Create New...