-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='wilczy zew'] Kto Ci dał psa jak mieszkanie wynajmujesz??[/QUOTE] Wasia zaręczała :multi: [quote name='ania0112']:evil_lol: chyba jej w tym schronie nie sprawdzili jak brała fixa;)[/QUOTE] Ani troszku hmmm [quote name='malawaszka'] no - ręczyłam własnom piersiom :D [/QUOTE] Właśnie :lol: [quote name='malawaszka']Absurd pakuje manatki i jutro jedzieeeee :multi:[/QUOTE] Noooo i dobrze :) Papappaa Absurdzie :)
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
marako Wasia mi Cię podesłała :) wysłałam zaproszenie -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
aaaaa jak Cie moge znaleźć na FB???? wrzucanie filów na youtube jest bardzo proste... Wchodzisz, rejestrujesz sie, klikasz prześlij film potem wybierasz film i czekasz az się wgra, i masz go już... BUdlozka w domu oglądac bede;) -
Aaaaaa chociaż na te kocia łapę to na swoim? Czy w wynajmowanym? Ja wynajmuje np... i co ja zrobie jaks ie wyprowadzic trzeba bedzie a nastepni sie nie zgodza na psa... Co mi zrobyłyscie? Wasia Czy J przyjmie tez te moje w razie wu??
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Nie no ;) Jak jest siad to siad ;) Problem z darciem jest na dworze bo tam mama z nią gada najwięcej i ją wzmocniła tym. Ale przez całe swoje życie miałam psy które nie szczekały to ktoś to odrobić musi :evil_lol:[/QUOTE] heheh to nie jest tak źle :0 Tazz czasem si ekłóci koneic końców jak uderze w odpowiedni ton to i usiądzie ale mimo wsio potrafi zcasem dogadac :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
O nie... Ty do psa Siad a on Hau.. Ty mu lezec a on Hau hau... masakraaaaaa I dyskutuje gówniarstwo jedno... I Ty TAZZMAN SIAD. A Tazzman z mruknięciem "no dobla" siada... uuuuuua :B-fly: -
Tez nie mam furtki... ani windy... ani ogrodzenia... Hmmm Tj ogrodzony jest karcerek do którego wejdziesz ale tylko przez garaż :lol: A Tazzmana nie podniosę... a w domku zajmujemy 1 i 2 piętro ;)
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
jestem na tyle zdesperowana... że moga sikać :multi: -
[quote name='zerduszko']Ostatnio nie działa :diabloti:[/QUOTE] Zbiera siły... :evil_lol:
-
[quote name='zerduszko']To oprócz nowego laptopa jeszcze chłopa wymienię :eviltong:[/QUOTE] Akurat Chłop to wydaje mi się, ze działa... :scared:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']No ale takie prawdziwe jutro a nie wz-towe ;)[/QUOTE] eeeeeeeeeeeeeej! -
[quote name='ania0112']nie no jak muli to kup nowy - koniecznie :evil_lol:[/QUOTE] Nooo po co inwestować coś co juz nie działa dobrze :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zerce... szybko Ci minie te 10 miesięcy ;) I kurde rzeczywiscie zapomniałam... jutro! -
[quote name='malawaszka']co racja to racja - jak spotkaliśmy kilka dni temu w lesie jakiegoś obcego chłopa to ja się spietrałam, a Absurd zadudnił grrrrr to od razu mi się lepiej zrobiło na duszy :lol:[/QUOTE] No własnie własnie :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']TZ do domu cię holował? :-)[/QUOTE] NIeeeeee :) sama poszłam :) I Nawet spaghetti odgrzewałam po powrocie... tj tak mówił TZ :angel: [quote name='malawaszka']u Zerdusza to nie desperacja tylko głód :lol: ach zazdroszczę tego wytańczenia! jak mi potrzeba!!!! aa[/QUOTE] No Zerce to jescze trochę "pocierpi".... To trzeba sie wybrac... ja ostatnio na takich regularnych tancach 2 lata temu byłam :eek2: -
Ooooooooooooooo włąsnie o to mi chodziło :) o siłłowe... ale mając siłowe to masz tez moralne trochu... chyba hmmmmmmm :lol:
-
[quote name='ania0112']a Sandra to chyba chciała olbrzyma co to drogę dla wasi będzie znał i ją poprowadzi gdy ta spanikuje... Inke oferuje :) tomek kiedyś klatki schodowe pomylił i gdy chcial wejść do obcej to Inka nie chciała za nim wejśc tylko piszczała... tak długo az skumał ze to nie nasza klatka ;)[/QUOTE] Tak włąsnie ale zeby razie wu... był moralnym wsparciem przy dzikach :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']a spałaś wtedy w sobote po powrocie do domu a przed finałem bazarowym? bo jak napisałaś ze idziesz spac zeby alko uleciał to od razu się zastanawiam czy dasz rade licytować ;) a do której imprezowałas?[/QUOTE] Spałam :lol: jakieś dwie godziny :) Ale wtedy to grzeczna byłam bo to oficjalny obiad był ;) grzecznie ze 3-4 kieliszki wina tylko wypiłam :) a pooooootem do 5 rano ;) i juz mniej grzecznie :evil_lol: -
[quote name='malawaszka']no czy Absurd pojedzie to okaze się po wizycie - no ale ja się nastawiam na to, że pojedzie - MUSI! tak wezme sobie olbrzyma :lol: już w środę :D a i mam już przecież - Bryza się póki co nigdzie nie wybiera ;) [/QUOTE] Aleeeeeee z Bryzelda nie łązisz chwilowo lasami :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Wzięłabym nawet ten ból głowy, ach ;)[/QUOTE] hahah dwudniowy? Desperacja?:) [quote name='wilczy zew']To sie kac nazywa :evil_lol: Może kefirek? :lol:[/QUOTE] Nie dzięki ;) zadnych mlecznych rzeczy :lol: Fakt faktem... cierpie jak już dawno nie aleeeeeeeeeeee dziewczyny....... jak się wybawiłam, jak sie wytanczyłam wyhasałam :multi: przy okazji spiłam i wszystko mnie boli bo dawno tak nie tańczyłam... i mam zakwasy WSZĘDZIE ale naprawde warto było :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Połknij piguła przeciwbólowego.[/QUOTE] heheheh nie działa :lol: Się załatwiłam koncertowo... dobrze ze nie musiałam iść dziś do pracy :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Kwas z ogórków może?... ;)[/QUOTE] ni mam :lol: poza tym nie lubię :razz: jutro juz będzie dobrze :razz: