Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. TYlo tak te zdjecia zeby był CAŁY Kocyk... a nie szelki i kawałek czarnego... :evil_lol:
  2. [quote name='malawaszka']boszz ja już nie wiem który raz oglądam ten bazarek i chyba padne jak czegoś nie zamówię :lol: te co mi się najbardziej podobają to już osiągnęły ceny nieosiągalne dla mnie :splat:[/QUOTE] ja jak narazie tylko raz u taks zamówiłam :lol: teraz jest drugi... ale wtedy był komplet jeden a teraz... 5 obroży... TZ mnie zamorduje :diabloti: Bo bazarek w złym momencie... wczoraj mi wypłata wpłyneła :razz: [quote name='marako']Mam tak samo. A w dodatku chciałam zamówić na wyprawkę dla szczeniąt, ładnych parę sztuk, a ceny już wysoookie na to, co mi się podoba. Ale rzutem na taśmę zaryzykuję coś w sobotę.[/QUOTE] Uuuu tutaj to dopiero hurt będzie :lol: [quote name='ania0112']noo ten bazarek wyjątkowo śliczny, jak na poprzednim udało mi się oprzeć pokusie tak teraz :oops2: spłucze się z kasiory doszczętnie jeszcze będe pilnować sandrze a ona mi utrudnia zadanie bo na wampirki się rzuciła... chociaz i tak najbardziej podoba mi się zawierucha wokół papryczek jedna drugiej licytuje a trzecie próbuje im wszystko zepsuc :lol:[/QUOTE] Oj przepraszam :oops: A z tym ipapryczkami widziałam ze sobie nawzajem licytuja... zupełnie nie wiem czemu- przelicytowałyby sie nawzajem po 1 zł i kazda by miała te docelowo swoją :razz: [quote name='3 x']a ja sie się ciesze, że mnie to nie kręci ;) jak was teraz czytam to aż z ciekawości zajrze jakie to są ceny tyle ze porównania nie mam bo moje chłopaki mają po jednej skórzanej i tyle (Fred miał kieyś inną skórzaną ale wzieła się pogryzła sama chyba bo przeciez nikt Prodziaka na tym nie złapał ;) ) w zapasie mamy jeszcze skórzana po Michasiu, jakiś łańcuszek i ze dwie cienkie po Potworce nam zostały bo ona w szelkach docelowo chodziła a na obrozy tylko identyfikatory się jej dyndały ;) dajcie linka do bazarku będę wam kibicować :)[/QUOTE] Ja przez dłuzszy moment tez nie miałam bo Tazzman w łańcuszku łazikował :lol: ale Fiox na łancuszku to by se głowe oderwał... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250478-taksowe-obroże-na-Szydłowiec-i-Kielce-do-1-02[/URL]
  3. [quote name='malawaszka']boszz ja już nie wiem który raz oglądam ten bazarek i chyba padne jak czegoś nie zamówię :lol: te co mi się najbardziej podobają to już osiągnęły ceny nieosiągalne dla mnie :splat:[/QUOTE] ja jak narazie tylko raz u taks zamówiłam :lol: teraz jest drugi... ale wtedy był komplet jeden a teraz... 5 obroży... TZ mnie zamorduje :diabloti: Bo bazarek w złym momencie... wczoraj mi wypłata wpłyneła :razz: [quote name='marako']Mam tak samo. A w dodatku chciałam zamówić na wyprawkę dla szczeniąt, ładnych parę sztuk, a ceny już wysoookie na to, co mi się podoba. Ale rzutem na taśmę zaryzykuję coś w sobotę.[/QUOTE] Uuuu tutaj to dopiero hurt będzie :lol: [quote name='ania0112']noo ten bazarek wyjątkowo śliczny, jak na poprzednim udało mi się oprzeć pokusie tak teraz :oops2: spłucze się z kasiory doszczętnie jeszcze będe pilnować sandrze a ona mi utrudnia zadanie bo na wampirki się rzuciła... chociaz i tak najbardziej podoba mi się zawierucha wokół papryczek jedna drugiej licytuje a trzecie próbuje im wszystko zepsuc :lol:[/QUOTE] Oj przepraszam :oops: A z tym ipapryczkami widziałam ze sobie nawzajem licytuja... zupełnie nie wiem czemu- przelicytowałyby sie nawzajem po 1 zł i kazda by miała te docelowo swoją :razz: [quote name='3 x']a ja sie się ciesze, że mnie to nie kręci ;) jak was teraz czytam to aż z ciekawości zajrze jakie to są ceny tyle ze porównania nie mam bo moje chłopaki mają po jednej skórzanej i tyle (Fred miał kieyś inną skórzaną ale wzieła się pogryzła sama chyba bo przeciez nikt Prodziaka na tym nie złapał ;) ) w zapasie mamy jeszcze skórzana po Michasiu, jakiś łańcuszek i ze dwie cienkie po Potworce nam zostały bo ona w szelkach docelowo chodziła a na obrozy tylko identyfikatory się jej dyndały ;) dajcie linka do bazarku będę wam kibicować :)[/QUOTE] Ja przez dłuzszy moment tez nie miałam bo Tazzman w łańcuszku łazikował :lol: ale Fiox na łancuszku to by se głowe oderwał... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250478-taksowe-obro%C5%BCe-na-Szyd%C5%82owiec-i-Kielce-do-1-02"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250478-taksowe-obro%C5%BCe-na-Szyd%C5%82owiec-i-Kielce-do-1-02[/URL]
  4. [url]http://img829.imageshack.us/img829/6689/oeel.jpg[/url] Ohhh jakie ona minki strzela!!:) A babe... szkoda słó, szkoda nerwów ale jak wiadomo łatwo nie ma i się denerwować nie da jak się taka tak zachowuje :shake: co jej z tego przyjdzie ze takie głupoty gada... no i mam andzieje ze osoby do których to mowila a które pozniej Cię powiadomiły... naprostowały babsko! Hm pomysł Ani mi sie podoba... może rzeczywiście coś w tym jest...
  5. a nie no przeciez wiadome jest ze taks poza bazarkami tez coś tam dzierga i na psy to idzie :)
  6. [quote name='ania0112']no dokładnie, pózniej pisze sie tylko pw do taks i wszystko gra. ja zresztą po wygranej i tak będę do niej musiała pisać pw bo ubijam niecne utargi :diabloti: tylko pamiętaj o pw w piątek lub sobotę bo inaczej to ja mogę zapomnieć :eviltong:[/QUOTE] na pewno napisze bo kwoty Ci podam te górne :razz: jakie utargi Ubijasz :cool3:
  7. [quote name='ania0112']Wiem co licytujesz :p oo 2 sztuki sądziłam ze dwie. no nic nie ma problemu. właśnie jak cie wcześniej przelicytuja to spoko bo czekasz do ostatniej minutki i trala masz smycz. gorzej gdy ty prowadzisz i nagle bum ktos cie przelicytował :eviltong: ok to wyślij mi pw w sobote a ja popilnuje i twojego kramiku :)[/QUOTE] Dziekuję :) [quote name='AnkaG']Ha ha będziesz musiała na dwóch kompach być na raz zalogowana :) Ale ciiii[/QUOTE] dlaczego na dwóch? Przelicytuje je jako ona dla mnie;) później sie Taks wyjaśni, ze w moim imieniu i tyle i do mnie PW wysla;)
  8. Oczywiście ze się wypadki zdarzą;) ja zawsze czekam do ostatniej minutki nawet jak mnie wczesniej przelicytowali;) to do ostatniej minuty i sekundy odmierzam hahahahha tak jak tutaj to o 20.00 i 30 sekund bym wysłała ... trochu jestem nie normalna :multi: Ale będe wdzięczna jakbyś spróbowała wiadomo - pretensji miec nie będe;) bo cos sie moze uda a tak to z daleka od kompa nicz bym nie zdziałała :razz: Więć chcę- jak mozesz to przypilnuj błagam:) a ja w sobote /rano napsize CI PW z kwotami, bo to sie zmieni jeszcze do piatku pewnie;) 4 sztuki licytuje;) 1,5,140 i 150 ;bodajże;) a nr 5 sa trzy sztuki wiec jest nadzieja;)
  9. [quote name='WATACHA']Mogę spróbować, ale nie wiem czy nie zapomnę i czy na pewno będę[/QUOTE] Dziekuję no zobaczymy moze ktoś wie ze będzie w sobotę :) a moze obroze osiągną takie ceny ze nie przelicytuje juz wyzej...
  10. Znaczy, ze imię idealnie zostało mu dobrane- CZORT i tyle.
  11. [quote name='jambi']jaaasne :D w sumie z dwojga złego wole potem niż teraz :evil_lol:[/QUOTE] teraz widziałam na FB :razz: bez uśmiechu zupełnie!
  12. [quote name='jambi']ten pierwszy raz mnie sie jakoś odmiennie skojarzył.... przemknęło mi przez głowę czemuż by Magda miała Cię uświadamiać.... ale już ogarnęłam o co chodzi :grins:[/QUOTE] :razz: Kurdeeeeeee licytuje u Taks na bazarku 4 obroze po dwie na głowe.... a pioruński bazarek sie kończy jak ja na slubie bedę :placz: [QUOTE][COLOR=#000000]bazarek czynny [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]do 1 lutego do godz 20.00 [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd]czyli liczą się posty z max godz 20.00 czasu Dogo – z 20.01 już nie[/COLOR][/QUOTE] czy ktoś mógłby mi przypilnować? :( podałabym górna granicę :( plisssssssss
  13. [quote name='dog193']Boks to urządzenie, na które wskakuje pies i z którego wyskakuje piłka ;)[/QUOTE] Aaaaa taki kwadratowy człowiek z taboretem :megagrin: Dziękuję;)
  14. I siebie pokarzesz nam też:)
  15. jaki "boks" ja przepraszam?:)
  16. teraz i tak nic nie wymyślę... ani tez nie zaplanuję bo ze mna to różnie bywa stad sie nie odzywam :)
  17. bo nie moge nic mądrego napisac i tym razem postanowiłam się zamknąć :lol:
  18. i my 3mac będziemy ;) Wasiuuuuuuu prosze napisz w tytule imię jej bo ja znowu sie zaraz zagubię :lol:
  19. [quote name='Tekla64']no a jak sie ma horde kotow to zaden nie je wolno hihihi zwlaszcza jak jest zimno wiec Garaz to ma klawe zycie i moze sie delektowac zarciem jakie mu pasuje a nie tylko jakie dostanie a co do pierwszego razu , pewnie o ile ja bede w stane cie wspomoc, cos przekazac bo przeca wiesz ze ja kompletny amatorignorant[/QUOTE] Mnie się tam Podobasz :lol!::megagrin: i Zrobione przez Ciebie psy równiez ;)
  20. [quote name='malawaszka'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]marako[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21816150#post21816150"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Jeden na leżąco na płask z łapami przednimi z tyłu wzdłuż ciała a pyskiem w talerzu (naprawdę dziwna technika), [/QUOTE] hahaahaha nakręć koniecznie!![/QUOTE] Idefix mi tak spał... patrzec na to nie mogłam, bolało mnie jak jasna cholera i budziłam biedaka te łapy mu przekładając do przodu ;) Film koniecznie!! :)
  21. [quote name='weszka']Garaż delektuje się posiłkiem żebyś miała przyjemność, że dobrze karmisz ;) a przy okazji możesz podziwiać i doceniać szczegóły jego zacnej budowy ciała oraz futra ;)[/QUOTE] OHo Wielmożna Panna rozumie JasniePana Garaża :razz:
×
×
  • Create New...