-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Monika nie pozwalaj aby ketonal przestał działać... jak tylk o zaczynasz czuć lekki boł od razu wal następną dawkę najgorzej to pozwolić bólowi się :rozbujać:
-
[quote name='zerduszko'] Sandra, tylko po co te zwierzęta maja żyć tam? Zupełnie tego nie kumam :shake:[/QUOTE] Bo ludzie którzy doprowadzili do zagłady wielu gatunków lubią mówić ze mimo, ze na wolnosci zaddnych nie ma... to sa w zoo w razie wu... Tak po prawdzie to jak mają zapewnione odpowiednie warunki to.. dobrze by było mimo wsio pozostawić po sobie chociaż w zoo te gatunki... Każdy jeden gatunek który ginie na zawsze to ogromna strata... Z jednej strony to strasze bo siedza zamkniete na tych wybiegach... a ludzie przychodza ale tak czy tak by siedziały... tylko ludzi by by nie było to chociaż zwierzaki mają trochę rozrywki i lew czy inny pum moze sobie pomyslec ze by sobie zjadlł takiego ludzia. Można by trzymac takie w rezerwatach ale... po pierwsze kłusownicy p odrugie tak naparwde nie ma miejsca. Ludzie osiedlają się już praktycznie wszedzie niszcząc paląc i karczując ale... no nie mamy na to wpływu... Już zupełnie pomijając fakt ze te zwierzeta w zoo naprawde mają lepiej niz zwierzeta na fermach mlecznych czy miesnych...
-
[url]https://imageshack.com/i/5g9om3j[/url] O mój boze. przepraszam ale ejstem w szoku :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']czarne perełki :loveu:[/QUOTE] Ano... i nochal... Oczka ma brązowe a nochal jasny już teraz;) [quote name='Margi']Jak ja to zrobiłam,że tyle fajnych fot przegapiłam? [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSC_2909Kopiowanie_zpsab757b60.jpg[/URL] no całkiem jak bliźniaki :lol: Fix maluśki był cudny i wcale się nie dziwię,że się w nim zakochałaś.[/QUOTE] Nie wiem :lol: Oj zebym ja wiedziała wtedy to co teraz... To epwnie i tak bym go zabrała :splat: jak sobie czasem pomyslę, ze mógł trafić tak ze by go znowu oddali jakby powyłaziły te problemy ehhh :shake: -
[url]http://images61.fotosik.pl/645/1d5e6cebfdcc8c4amed.jpg[/url] O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu: normalnie sobie zapiszę :multi: Apropo zyrafy Ja dziś trochu poczytałam i od początku było wiadome ze ojciec pokrył córkę i ze tzreba będzie usmiercić. pozwolili Zyrafie urodzic i odchowac aby zaspokoic jej instynkt matczyny i dopiero jak się zyraf usamodzielnił... to zrobili co zrobili... więc jest to po tysiąc kroć lepsze niż np to co się robi na porządku dziennym na fermach krów mlecznych... Na oczach ludzi ale wsyzscy wiedzieli jak to będzie wyglądać i na własna odpowiedzialnosc zostali. Przychodziły szkoły z uczniami bo to doskonała lekcja anatomii. Zastrzelili a nie uśpili gdyz zastrzyk spowodowałby brak możliwości zjedzenia, trzeba by było zutylizować a w sumie zmarnowac 200 kg mięsa... świeżego hmmm no zalezy jak się na to patrzy. (pisali o lwach i innych kotach ze to gratka swieze nie rozmrażane mięso... Nie mogli oddac nigdzie zyrafy ponieważ ona jest objeta jakims (projektem)tam czymś tam.... i po prostu nie ma bata. Cały międzynarodowy projekt którego celem jest utrzymanie żyraf w jaknajleszym zdrowiu i genotypie.. jednej strony rzeczywiscie wyglądało to jak egzekucja... a z drugiej jak sie tak wdrożyć w temat to... ma to trochu sensu. Bo jednak pomijając abstrakcyjne zoo... to sa potrzebne... niektóre gatunki zwierząt żyją tylko tam tak by wygineły co wiem zasadniczo jest winą ludzi ale przez to nadal istnieją... No dośc temat dyskusyjny... trudno się opowiedzieć jednoznacznie... Ale pisali ze u nich jest po prostu inna mentalność a w Polce nigdy nikt by sie na to nie zdecydował...
-
Cudna wiadomośc Maniek adoptowany ;) Pozwolę sobie zacytować : [QUOTE][FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif][COLOR=#333333] [/COLOR][/FONT]Dzień dzisiejszy jest bardzo szczęśliwy dla nas ! Maniek który trafił do naszego schroniska jako pierwszy dzisiaj został adoptowany !!! Po trzech miesiącach życia w schronisku trafił na dobrą dusze która dała mu szanse na wspaniałe życie u jej boku do końca swoich dni Nasz cudowny Maniek doczekał się nareszcie wspaniałej rodziny! Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia z nowego domu [/QUOTE] Powodzenia psiaku :D
-
[quote name='malawaszka']i obiecać poprawę :errrr:[/QUOTE] Nie obiecywać! Nie nie. Poprawić się. Obiecanek już wystarczy...
-
[url]http://images51.fotosik.pl/243/0a38cbe656b0cfb0.jpg[/url] Oooooa Nikodem ma obroże a nie łańcuszek? Bardzo fajna ta obroża ;) A Dona przy Wózku fajnie sie rpezentuje ;)
-
Ooooo ja Nikodem nagusek :lol: A Dona Niedzwiedz ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Nooooo ja pamiętam jak się zakochałaś :) Chłopaki razem są słodkie - miny, pozycje, zabawy :loveu: Zawsze mi się podobają takie pozawijane psy po kąpieli, muszę swoje tak poowijać ale jakoś ich nie widzę w tej roli. U mnie to jest tak jak Fix fiksował haha[/QUOTE] U mnie najpierw jest swir potem ejst poowijanie :D -
[quote name='wilczy zew']:obrazic: .......[/QUOTE] tu sie nie ma co obrażać;) tu się zastanowić trzeba :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='danyww']Wycałuj Fixa, wycałuj. Za to, że jest już rok z Wami :loveu:[/QUOTE] jeszcze nie ejst ;) Dzis jest rok od czasu jak go zobaczyłam :) rok ejst w sobotę;) -
[quote name='zerduszko']Tia :] A Fix lubię takie zajęcia jak Bolt? :diabloti:[/QUOTE] idefix lubi robić coś a co to jemu już nie gra roli wiec myslę, że by się dogadali :D
-
Bawi się w Ciebie... Naobiecuje naobiecuje i tyle :)
-
[quote name='zerduszko']Ja to myślę, ze póki co to co robisz styka. Normalne życie, spacery, kontakt z człowiekiem :) Swoja droga skąd Wy bierzecie te psy nakręcające się an żarcie aż tak. Żadnego nie mialam :D[/QUOTE] Przywieźć Ci Fixa? Ale zwrotów nie rpzyjmuje sie;) Razem z Boltem by sie soba zajeli ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']Zerduszko,Ty nam sie tu melduj aby bylo wiadomo czy jesteś jeszcze w dwupaku :-)[/QUOTE] Wilcza Ty Zerca nie musztruj, tylko zdjęcia jakies u siebie wstaw :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Tylko tamten przez jedno Z, ale jakoś tak mi się skojarzyło ;) Jaki słodki synuś puchaty był z Fixa[/QUOTE] Taz z Looney Toons :) był :lol: [quote name='zerduszko']O jaki fajowy, całkiem wyrosl i się zmienił ciut :D[/QUOTE] no broda urosła... a tak to.... menda nad mendami ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Lubię Twoje foty :-) Fajni są :loveu:[/QUOTE] Dziekujemy wszyscy ;) [quote name='marako']Wiesz, że ja kocham czarne i olbrzymie, więc Tazzik jest w moim typie, ale miny Fixa są nie do podrobienia - jest taki wyrazisty, no i niezwykle fotogeniczny, ostatnie zdjęcia pokazałam rodzince i byli pod wrażeniem! Fajne i te rozczulające -leżące, Chińczyk, no i pełna powaga albo uśmiechy, a nawet ta fota zza Tazza. On jest urodzonym modelem albo aktorem do jakiejś komedii sentymentalnej.[/QUOTE] Ja tez kocham czarne i duże... ale jakos taka biała Menda mnie się do życia wturlała :lol: No I miny to on strzela jak wariat ;) [quote name='Fides79'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7886Kopiowanie_zps67ed3a81.jpg[/URL] przyznam, że w pierwszej chwili miałam zgryza, gdzie tu jest jaka częśc psa hi hi hi [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7891Kopiowanie_zps434c01f6.jpg[/URL] grzyweczka elegancka - sznupek całym pyskiem :p [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSC_2882Kopiowanie_zps3de5f607.jpg[/URL] toż to miszcz Yoda w psim wcieleniu :lol: a najlepsze z tego wszystkiego i tak jest fiksowanie Fixa po praniu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Postaram się nagrac następnym razem ;) [quote name='Doginka']Hihihihihi, on jest wiecznie uśmiechnięty :loveu: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/09/DSCN7891Kopiowanie_zps434c01f6.jpg[/URL] Fajne fotki ;-)[/QUOTE] Dziekujemy ;) [quote name='WATACHA']Ha!Dziś odkryłam bajkę o niesfornym diable tasmańskim Tazziu:evil_lol:[/QUOTE] Tak? A dziś mija rok... Od czasu jak zobaczyłam, zajrzałam w te oczka i... wpadłam po uszy... [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/531799_544168818948064_760501954_n.jpg[/IMG] -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='marako'] [SIZE=1]Będę suszyła głowę mężowi, żeby pozwolił zostawić jedną/jednego. Córka schodzi nam z garnuszka od 1 marca (o ile nie rozmyśli się, bo w zasadzie jeszcze nie byłoby za późno na zmianę decyzji), to i może udźwignęlibyśmy utrzymanie jeszcze jednego psa.[/SIZE] [SIZE=1]Ale cii.[/SIZE][/QUOTE] Nooo córka pewnie... kosztuje wiecej niż utrzymanie olbrzyma :evil_lol: i już ciii :D -
Ja wiem, ze to pewnie juz nudne jest, wiecznie to piszę... ale Idefix też warczy ale na ogon... Bryzusia Kochana pewnie chce Ci troszku pomóc :) A Tina pewnie jest w wielkim szoku ze ma tyle zainteresowania... i ze swiat nie smierdzi gów nem. i mnie się troszku wydaje (bazując na Idefixie) ze to podniecenie wynika z zainteresowania. Ona się cieszy ze człowiek idzie ze ejst ze jest micha i ze cżłowiek. Fix mi sie zachwouje tak samo... biegnąc w miejsce gdzie ma miski jak ide z jedzeniem jest tak nakręcony i podniecony ze obija się o lodówkę o szafki... Bardzo rzadko udaje sie to opanowac ale i tak w miejscu cały chodzi jak go usadze na dupce... z wzięciem na smcyz bedzie trudno jak Waszka ma jedną rekę tylko... w jednej micha a smycz? w zebach :razz:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']No, nikt jej dziś nie ganiał, nie zamknął na 7h na balkonie przypadkiem, nie obcinał pazurów :eviltong:[/QUOTE] Oj zamknął [I]przypadkiem[/I] i wyszedł z domu? w zimie? :lol: -
[quote name='wilczy zew']Miesozerców trzeba czyms karmic...[/QUOTE] Tym tokiem rozumowania powinnam łapac jagniątka dawać im w łeb przed domem a potem dawać psom do pożarcia... zamiast kupić gotowa karmę... [quote name='Maupa4']Ale moze nie w taki sposób i na oczach ... gawiedzi ... Bo potem będzie płacz i larum wielkie jak jakies dziecko złapie pieska/kotka, da mu w łeb a potem nakarmi nim ... krokodyla i skąd taki pomysł ? i gdzie rodzice ? i kto tak wychował ? kto przyklad dał ?[/QUOTE] Ano i w tym problem własnie... [quote name='zerduszko']A słyszeliście to hasło, ze nie można było go wykastrować, bo kastracja ma skutki uboczne? Zastrzelenie chyba tez ma, ale może chodziło o to, ze tylko jeden :roll: Sprzedać tez nie, bo nie wiadomo czy by miał dobrze... no teraz ma mega dobrze :diabloti: Nie wiem co my tu robimy, pozabijać wszystkie psy, bo kastracja ma skutki uboczne, a w nowych domach moga mieć kiepskie życie.[/QUOTE] O zesz :splat:
-
[quote name='JankaBezZiemii']to nie powinno się było w ogóle zdarzyć ...[/QUOTE] złe geny miała...
-
[quote name='JankaBezZiemii']zmroziło mnie ... zobaczcie [URL]http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kopenhaga-zoo-zabilo-mloda-zyrafe-to-barbarzynstwo/y0szq[/URL] na ocZach tłumu i dzieci... zdjęcia robili ... matko jak w średniowieczu :shake:[/QUOTE] A nie wiemc zy to to samo... ale dzis w wiadomsociach trąbili ze lew zjadł żyrafe i mam dziwną pewnosc ze to te samą... Na oczach widzów... EDIT A no ta sama bo widze ze psiza o tym w artykule
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
no w przewadze dobre wieści ;) Super;)