-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ja przy Tazzmanie nigdy w obrozy zatrzasku nie uzywałam (no przy szelkach tak) zawsze jak kupowałam to tylko takie z dziurkami zapinane jak pasek... idefix tez takiej nie ma... nie ufam im ni cholery... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='marako'] (...)(nawet często rozpinam obrożę, a nie zdejmuję przez głowę, jest to też proste). (..).[/QUOTE] Nie rozumiem ... znaczy ze co? Że ja się da całkowicie hmmm rozprostować jak taka z klamrą? :chaos: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Dzięki Wam zajrzałam właśnie na bazarek taks i są obroże z kotwicami - akurat dla mojego żeglarza. :) Tylko proszę wyjaśnijcie mi o co chodzi w tym półzacisku? Czemu taka nazwa - to ma jakoś zaciskać mi psa? I jak regulować długość tej obroży żeby go nie udusić samym zapięciem na przykład? Nie śmiejcie się z tych pytań moich. Mam tylko obroże z zatrzaskiem, a inne znajome psy też. No i szekli.[/QUOTE] To ma blokade zacisku. Wtedy jak dopasowujesz obrożę to ustalasz taka długosc aby zacisnięta obroza nie udusiła psa. Chodzi o to aby pies nie mógł wyciagnąć głowy z obrozy/ lub zeby nie ciagnał bo mu się zaciska na szyi i na niektóre psy t odziała :) Nikt sie nie smieje :) Ania - widziałam ze Taks dodała, ale ja mam jedne szelki dla Fixa i mi narazie wystarczają bo on w szelkach łazi tylko jak idziemy biegac. A takich tasmowych smyczy nie moge mieć. Wyslizgują mi sie z reki. Kupiłam ze 3 lata temu dla tazza taką okragła i nie umiem juz z tasmowa chodzic :splat: Aaaaaaaaaaaa szelki Easy Walk które zakupiłam póki co tfu tfu działają :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
mi to sie wydaje ze dogo sie zwiesi o 19.58... :mdleje: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Tak wieje jak jasna cholera :shake: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
to by było złe!!!!!!!! -
Oby sie taks amo nie konczyło :lol: Bo nie ebdziemy wiedziec czy To Kaśka Czy Abi :razz:
-
Nie no chodziło mi, ze nie Twoja w dosłownym słowa znaczeniu :) 3maj się i nie poddawaj mimo wsyztsko!
- 21590 replies
-
No cudny widok :) zwłaszcza ten pierwszy ;) [url]http://img32.imageshack.us/img32/5148/mnyu.jpg[/url]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ania moze mi się uda dorwac do kompa w sobote :lol: impreza po imprezie ponoc ma być o takiej godzinie ze albo sie spóźnimy chwilkę albo w ogóle zdążymy :loveu: Kochany TZ jak mu powiedziałam, ze jest bazarek z obrozami stwierdził, ze się spóźnimy najwyżej :iloveyou: i nazwał mnie świrem ale no cóż :siara: Więc możliwe, ze nie będę Cię angażowac i będziesz mogła się skupic na swoich :D Ale to Ci jeszcze ostatecznie potwierdze na PW jutro :) -
[quote name='Doginka']Katowice raczej do mojej okolicy nie należą:lol:;-) Ale kocham wystawy;-)[/QUOTE] Hmmmm to przepraszam :lol: Ale i tak zazdroszczę;) u mnie tylko szczecin raz w roku i dupa.
-
hmmmmmm byłam widziałam ale nie jestem pewna co :razz:
-
[quote name='wilczy zew']:obrazic: ..........[/QUOTE] Tu sie nie ma co obrażac :) Sama prawda :eviltong:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']no chyba nie ten rozmiar :)[/QUOTE] :watpliwy: to podłe pomówienia :lol: patrzyłam za mufinkami... no troche ich Taks naszyła :lol: -
Bo Tobie nikt ich na grzbiet nie wrzuca;) sama sobie bierzesz :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fioletowa w paseczki dla Tazza by pasowała :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']bo były jeden papryczki i się na nie rzuciły, ta co prowadzi woli ich nie oddawac na wypadek gdyby nie udało się wygrac tych drugich wiec ta co je tez chce licytuje drugie i jak obie wygraja to się wymienią... ale nagle dołączyła jeszcze jedna osoba i plan się rypnął :eviltong: ja biore szelki,smycz i [B]kilka obroży w tym jedna dla cioc[/B]i.. w sumie to tez mi tyle nie potrzebne no ale one takie ładne a my tez po wypłatach bo 1 danego mc... ja 2 razy zamawiała u taks, pierwszy to jakas porazka... nikt w nich nie chodzi.. bo bokat i obroza nie ma sensu a inki jest zaciskowa i inka udaje ze ją ucho boli jak jej tak zakładam obroze :eviltong: no za to drugi raz to inna bajka - 2 obroze i inka na przemian w nich chodzi a i smycz ktora ma monia bo jakąs ogromną smycz zamówiłam na której świetnie czuł sie onek a moja inka to patrzy na mnie z politowaniem jak raz ją zapięłam na nią..:oops: no i ja mam super pretekst na nowe zakupy - Nari zjadła jedną obroże ;)[/QUOTE] A Cioci t o wygodnie bedzie w obrozy?:razz: Aaa to tak z tymi papryczkami było :lol: jestem ciekawa jak sie bazarek skonczy :) To jakie macie te pierwsze co nikt w nich nie chodzi? -
kurcze ja Wam tak zazdroszcze ze ciagle gdzies w okolicy macie wystawy :( [SIZE=1]Chcoiaz mój portfel się cieszy :evil_lol:[/SIZE]
-
[quote name='malawaszka']...koca :errrr:[/QUOTE] :klacz: [COLOR=#ffffff]......................[/COLOR]
-
Rozumiem, ze czujesz sie w miare dorbze skoro za "obce" psy się bierzesz:) A własciciel by sie zdzwił;) Oddał kłapnięte uszka a odbiera nietoperka ;)
- 21590 replies