Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='weszka']Chłopaki poszaleli :) Fix twarda sztuka jak po nim czarny 40 kg walec jeździ. A brodę sobie pięknie Tazz załatwił na dziadka mroza haha[/QUOTE] No Fix jeste niedozdarcia :lol: [quote name='ania0112']ja się tam nie przejęłam tym zdjęciem jak tazz walcuje fixa.. w końcu to często robi i na śniegu więc w miarę miękko, jakby było na betonie to spytałaby jak fix się czuje :) a powiedz sandra jak ty je spuszczasz to one od razu na siebie i heja? czy biegają biegają i co jakis czas się bawią? aa jak oni się bawią to ty stoisz i czekasz czy musisz spacerować?[/QUOTE] Od razu heja :lol: a potem biegają i od czasu do czasu... ale obowiązkowy wpierdziel na dzien dobry musi być;) Tazzman na dworzu się odgrywa na Fixie bo w dom unie bardzo ma jak go mordowac bo nmiejsca nie ma;) Zasadniczo to od czasu jak nie chodze na wybieg dla psów to spacery bez smyczy to i ja łażę;)
  2. [quote name='marako']Ale u Was śniegu!! Tazzik w sumie chyba nie nudzi się odkąd ma Fixa. Czasem może mieć go dość, ale [B]jednak przy nim zawsze zostanie szczeniaczkiem.[/B] Pasują do siebie.[/QUOTE] MATKO BOSKA nie chcę :placz:
  3. hiehieh coś w ten deseń... [URL]https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1604622_434163223378388_738528409_n.jpg[/URL]
  4. [quote name='Margi']Było szaleństwo śniegowe i Tazzman chciał być bałwankiem.:lol: Fajne spacerowe zdjęcia.Fiksik ma zawsze takie zdziwione oczka,co ta matka chce ode mnie.:lol:[/QUOTE] Tiaaaa on ma zawsze takie oczka... A zasadniczo pare rzeczy by się znalazło;)
  5. O ja Cię :mdleje: jestem totalnie i niezaprzeczalnie zauroczona!!
  6. [quote name='AnkaG']Obejrzeliśmy fotki - dzisiaj razem z TZ-tem :)[/QUOTE] Ooooo a to nam miło bardzo ;)
  7. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/B001-1.jpg[/url] Liza? Jaka Liza? Mieliśmy drugiego psa?? hehehehhe
  8. [quote name='Margi']Sandra one jeszcze za malutkie,jeszcze mamusię jedzą.:lol:[/QUOTE] heheheheh oczywiście oczywiście :lol:
  9. [quote name='zerduszko']No szkoda go,szkoda :) Ale pewnie się nie przejął ;) Pisalam Ci juz, maja to cos i uwielbiam i juz :P[/QUOTE] No nie przejął ;) Chociaż chwilę póżniej Tazz go chyba za mocno złapał bo zapiszczał :razz: :loveu:
  10. [quote name='marako']Fajne foty, jak zwykle u Ciebie. Niezła menażeria, a ubieranie na spacer to cała zabawa. A u mnie była Margi z obstawą! Fot gości jakoś nie zrobiłam, ale szczeniory i owszem, na ile się dało, bo w domu światło nie takie, no i one albo śpią, albo łażą, nie pozują jak trzeba. Ale wrzuciłam na stronkę, więc nie będę drugi raz tu wrzucać i zaśmiecać. Jak ktoś zechce - popatrzy: [URL="http://www.blackbuddhakennel.pl"]www.blackbuddhakennel.pl[/URL][/QUOTE] Marako a policzyłaś kompanię czy zadnego nie brak ? :diabloti: Ah jak ja żałuję ze Tazz miał 3,5 miesiaca jak go wziełam i już nie był szczylkiem takim mniem mniam aaaaaaaaaaaaa
  11. i będą spac na sobie :) Albo razem na Pańci ;)
  12. Już już miałam pisac ze taki dorosły jest... [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/zima%202013/DSC09636_zpsdaa5aa54.jpg[/url] ale tutaj szczyl z niego wylazł na tym zdjęciu ;)
  13. [quote name='zerduszko']Mega fota! [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7871Kopiowanie_zps9327b917.jpg[/URL] :lol: A broda w soplach tez :lol: Uwielbiam Twe foty :D Watacha, coś skrobne pozniej ;)[/QUOTE] W ogóle się nie przejełaś ze 40 kilo go przeciorało?:lol: :diabloti: i dlaczego uwielbiasz? przeciez są nisko przeciętne heheh
  14. [QUOTE=malawaszka;21810117 no tak wygląda jak prosto ze schroniska :lol: rode tornado a potem ja go zaczęłam przygotowywać do zimy czyli wycinać na STOPACH i jakoś tak wymknęło się to spod kontroli :errrr: [/QUOTE] Hahahhahahahahhaha Ty jestes normalnie nie możliwa hahahahahah
  15. [quote name='malawaszka'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7855Kopiowanie_zps13ea06a1.jpg[/URL] hahahaha dobre :lol: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7871Kopiowanie_zps9327b917.jpg[/URL] ooo mamo a tu taki maciupki wyszedł podeptany :lol:[/QUOTE] No podeptany jak sie wpycha pod Tazzmana, ja już nawet sił nie mam czasem patrzec na to bo mnie wszystko boli :shake:
  16. [quote name='WATACHA']Tu Fixa w pierwszym momencie nie zauważyłam [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7841Kopiowanie_zps21391f58.jpg[/URL] Jaka broda, ja nie mogę ha,ha,ha [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7879Kopiowanie_zps63ee82fd.jpg[/URL][/QUOTE] Ja miałam problem go wyłapać na tym zdjęciu gdzie miedzy łapami przednimi Tazza lezy... zwłąszcza jakz djecie było większe bo tu ich wyciełam i przybliżyłam :) [quote name='3 x'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7863Kopiowanie_zps820419e4.jpg[/URL] cudo :) prziecież tak wyglądający pies nie może być agresywny do innych a tym bardziej zjadać swoje kupy coś ściemniasz btw też mam problem z tz'tem że mi w kadr włazi ;) btw 2. tez zacznę wstawiać zdjęcia raz w tyg bo tak to ludzie mają przesyt a raz na tydzień to z niecierpliwością czekają ;)[/QUOTE] Może moze.. .chcesz się rpzekonac :lol: No TZ ma to do siebie ze idzie za psami natychmiast ;) nie zatrzyma się a jak odbiegną to od razu woła :lol: chce byc blisko ;) tak btw :) Heheh jak wziełam Fixa toz djęcia były codziennie to narzekałi ze nienadarzają :loL: jak w dom usiedziałam tydzien heheh
  17. Hahah Zgredek jaka mine ma zdecydowaną :) WYgląda smiechowo ;) Rude zuo jest niezmordowane ;) A Piździ trochu mi szkoda... :lol:
  18. Tutaj jest Idefix... Pod Tazzem :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7871Kopiowanie_zps9327b917.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7871Kopiowanie_zps9327b917.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7875Kopiowanie_zps718626ca.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7875Kopiowanie_zps718626ca.jpg[/IMG][/URL] Dziadek mróz :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7877Kopiowanie_zps4088ecf3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7877Kopiowanie_zps4088ecf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7879Kopiowanie_zps63ee82fd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7879Kopiowanie_zps63ee82fd.jpg[/IMG][/URL] I koniecz ;) Domowych w tym tygodniu nie ma :)
  19. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7866Kopiowanie_zps3d736b5f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7866Kopiowanie_zps3d736b5f.jpg[/IMG][/URL] Kolejne hamowanie :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7867Kopiowanie_zps301ccd9b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7867Kopiowanie_zps301ccd9b.jpg[/IMG][/URL] Tazzman w krzakach... Później byliśmy z drugiej strony tych krzaków tam było nizej... i ta durna czarna broda postanowił obiec i od góry nas zaskoczyć... i utknął... TZ próbował g owydostac ale na górce się slizgał... rosliny których się łapał się łamały.... masakra... poszłam wiec ja od góry ale tylko się oddaliłam trochę i Tazzman się zdenerwował ze go zostawiam i sam się uwolnił :razz: a potem czekalismy az sie TZ uwolni :)[B] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7869Kopiowanie_zps17d6f31b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7869Kopiowanie_zps17d6f31b.jpg[/IMG][/URL][/B] Standardowe zdjęcie me: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7870Kopiowanie_zps4ae6d64d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7870Kopiowanie_zps4ae6d64d.jpg[/IMG][/URL]
  20. Tazz bez oczu :eek2: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7856Kopiowanie_zps67a3230f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7856Kopiowanie_zps67a3230f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7860Kopiowanie_zps01dd500b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7860Kopiowanie_zps01dd500b.jpg[/IMG][/URL] Struś pędziwiatr... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7862Kopiowanie_zpsa793ec5a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7862Kopiowanie_zpsa793ec5a.jpg[/IMG][/URL] Niewiniątko... i w rogu kawałek Tazza :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7863Kopiowanie_zps820419e4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7863Kopiowanie_zps820419e4.jpg[/IMG][/URL] Tazziątkowo Moje :loveu: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7864Kopiowanie_zps954b62d4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7864Kopiowanie_zps954b62d4.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7849Kopiowanie_zps4504ab5a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7849Kopiowanie_zps4504ab5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7850Kopiowanie_zpsa22ae6c4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7850Kopiowanie_zpsa22ae6c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7852Kopiowanie_zpseb5e5c91.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7852Kopiowanie_zpseb5e5c91.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7853Kopiowanie_zps1090db3c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7853Kopiowanie_zps1090db3c.jpg[/IMG][/URL] Hamowanie... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7855Kopiowanie_zps13ea06a1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7855Kopiowanie_zps13ea06a1.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7843Kopiowanie_zps0dc52d29.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7843Kopiowanie_zps0dc52d29.jpg[/IMG][/URL] O tu widac ze zarosnięty Fix... zmienia kolor ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7844Kopiowanie_zps5fa3c58d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7844Kopiowanie_zps5fa3c58d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7845Kopiowanie_zps233956ac.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7845Kopiowanie_zps233956ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7847Kopiowanie_zps90f0ec7d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7847Kopiowanie_zps90f0ec7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7848Kopiowanie_zps8d85cd60.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7848Kopiowanie_zps8d85cd60.jpg[/IMG][/URL]
  23. Huh niedziela dziś :lol: więc będa zdjęcia :) ale z wstepem :) Wybraliśmy się w końcu wczoraj z futrami biegac w końcu ;) miały długa przerwe bo w zesżłym tyg ja zachorowałam a dwa tyg temu TZ był chory... wiec już sciany sie w domu ruszały :lol: wyszliśmy po 16 i w dół chcieliśmy iśc ale nie rpzewidziałam, ze się teraz później robi ciemno no i ze snieg spadł... w dole opróćz chmary ludzi z dziecmi zjeżdżającymi z górki to psów tez trochę biegało... i dupa z wybiegania szczeniaków... no to idziemy się przejsc na spacer a potem wrocimy zobaczymy moze już będzie pusto ;) Poszlismy połązić i zawedrowaliśmy na tor motocrosowy który już wczesniej widzielismy... tylk owyglądało to jak polana zarąsnięta... tym razem wleźliśmy tam bo wjazd jest normalny, zadnych ogrodzen niczego... dopiero pozniej się połapalismy gdzie weszliśmy ;) po obejsciu terenu z chłopkami na smyczach w razie wu - w koncu sobie pobiegały :) A ja troche uwieczniłam :) Abyście widziały co sie tam na fotach dzieje trochę je podkreciłam picassa ;) Zaczynamy ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7838Kopiowanie_zps1f4b5962.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7838Kopiowanie_zps1f4b5962.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7839Kopiowanie_zps2b3543ac.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7839Kopiowanie_zps2b3543ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7840Kopiowanie_zpsa2f96349.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7840Kopiowanie_zpsa2f96349.jpg[/IMG][/URL] Standardowo Tazz Goni :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7841Kopiowanie_zps21391f58.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7841Kopiowanie_zps21391f58.jpg[/IMG][/URL] I to tez :) Fix na Tazzie ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/26/DSCN7842Kopiowanie_zps376a3e85.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7842Kopiowanie_zps376a3e85.jpg[/IMG][/URL]
  24. Zboczona jakaś :roll:
  25. My wczoraj bez ubranek :lol: dziś też bez w sumie :lol: [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/853/lkah.jpg[/url] jak pocztówka!!! CUDNIE!!!!!
×
×
  • Create New...