-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='JankaBezZiemii']no to jaki problem - gar w dłoń i do dzieła :)[/QUOTE] nie po drodze mam mięsnego...
-
O ajsne... nie dośc ze rosołu to jeszcze ciasta i nalewki m isie chce :D
-
Super ;) zdjęc dużo prosze;) ponoc jest boskie;)
-
[quote name='JankaBezZiemii']bleh - też bym nie chciała :shake: natomiast ryżyk z mięskiem, warzywami i maaaaarchewką w rosołku jak najbardziej ;)[/QUOTE] Ja to w ogóle osttanio mam ochote na rosół....
-
[quote name='malawaszka']Reszka nie trzyma moczu - leży w domu i robi się pod nią kałuża, raz się robi raz się nie robi, ale w USG widać jakieś zrosty na pęcherzu, leki póki co nie pomagają za wiele... ona jest taka młoda :( zaraz do nich napiszę czy coś jest lepiej bo miały jakiś nowy zestaw leków i propalin[/QUOTE] O kurde... :shake: mam andzieje ze juz lepiej. [quote name='marako']Wysklepiony mocno w lędźwiach, ale może go coś ciągnie (jakieś kołtuny i tak się broni, bo nie może swobodnie się wyciągnąć), tak sobie próbuję tłumaczyć, że to nie jakaś wada postawy.[/QUOTE] no te filce ma takie z ebym sie nie zdziwiła...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Aśka Belkowska']To masz przyjemniejszą odmianę. Ten mój ma taki bagienny zapach, wyrzuciłam na klatkę ... i skrupulatnie podlewam 2 razy w tygodniu. :evil_lol:[/QUOTE] Dobrą pamięć masz :lol: [quote name='wilczy zew']Chcialy zobaczyc poczynione zakupy. Obroze w nietoperki i batmany nie mialy lancuszkow a mają-o nie pytam.[/QUOTE] Nie maja łańcuszków nadal. jedyne co mają to adresówki na kółkach... hmmm [quote name='ulana']Dopominałam się historii o konikach, a tu już dwa dni jest, a ja nie czytam. :oops: Świetna opowieść. Prawie biegłam z Tobą. Choć nie wiem czy tak bym leciała za nimi... To cholery są złośliwe i straszne cwaniaki. Znajomy leśniczy ma jednego - nauczył się otwierać wrota wybiegu i wypuszczał resztę koni. A sam zostawał. Jaki grzeczny. :) Różne mieli podejrzenia, kto wypuszcza te konie, aż w końcu wyśledzili kto. Szczęki im z lekka opadły. :) Co studiowałaś? Kwiatek śliczny.[/QUOTE] No dobrze ze sie nie upomniałaś :lol: Tamte były cudne ;) jedyne co to ejden chciał mi zeszyt zjeśc ciągle ;) Sa i cwaniaki, i złosliwe ale sa tez takie do serca przytul;) jak z ludzmi ;) Zootechnike. Dziekuję ;) -
a co z Reszką jest????? Zacieszamy z Lamii i 3mamy za Cygana z nowym ifotami. A nowy sredniak to.... ja niewiem jak Facet mógł tak psa zapuscic... :(
-
no i bardzo dorbze :) Wybieracie się gdzies czy tak o po prostu?:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii']wołaj dziewczyny bo chciały zobaczyć :p ja już stara to nie muszę ;)[/QUOTE] ale co zobaczyc?:) [quote name='Aśka Belkowska']Człowiek całe życie się uczy!!!. Mam takiego samego smrodziucha na oknie, wciąz się zastanawiam po co jeszcze trzymam, a tu się jeszcze okazuje, że po prostu marnuję wodę. :crazyeye:[/QUOTE] Smrodziucha? On nie smierdzi, mój bynajmniej :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii']będziesz bzykać? :diabloti:[/QUOTE] Z przyjemnością :cool3: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Skad mialas lancuszki do taksowek?[/QUOTE] Jakie łańcuszki????? [B] Maszynka doleciała :razz: [/B] -
Jak tam kupka?
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']A co on ma krótsze? :diabloti:[/QUOTE] Dłuższe ma :B-fly: :evil_lol: -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']A to wiadomo że tak bo każdy jest super bez względu na to czy ma coś jaśniejsze czy tam inne ;)[/QUOTE] albo dłuższe czy tam krótsze :cool3: do Tazzmana piję :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']dokładnie i to jak pięknie nagradza :loveu:[/QUOTE] hahahahh :) [quote name='AnkaG']Jaaa ale z Ciebie Sandra Hodowca :)[/QUOTE] Tia więcej szczęscia niż rozumu :D -
[quote name='AnkaG']Ania - pliss dokładniej to ciasteczko :)[/QUOTE] no dokłądnie dokładniej :) ile czego ;) i jakie biszkopty? te podłużne czy okragłe?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Aleeeeeeeeeeeeeeee miksik :loveu: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a tak i na hałabałę?:D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Niezła historia z konikami.Fajne przeżycie :). Kwiatuszek cudny :)[/QUOTE] Dzieki ;) Na forum ogronicznym zidentyfikowali ja jako: Aichryson laxum. [URL]https://naradka.wordpress.com/tag/aichryson-laxum/[/URL] Wydaje się ze zupełnie niechcąco zapewniłam jej optymalne warunk ido kwitnięcia... [QUOTE][COLOR=#996633][FONT=Georgia]Kwitną jednak rośliny którym zapewniono chłód i suche podłoże zimą.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] -
Nie no sam sobie raczej nie pogryzł :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']no to skubany jest prawdziwym skurczybykiem, ze przetrwał.... cokolwiek to jest jest śliczne![/QUOTE] uparta bestyja :) [quote name='Margi']Zaraz wyciągnę książkę może go znajdę.Czasem nie stoi na słoneczku,bo wtedy listki czerwienieją. Mnie to wygląda na któryś z rozchodników.One też czerwienieją.[/QUOTE] cał y czas stał na słonku a ostatnio poczerwieniał dopeiro... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']i tam jeszcze mnóstwo pączków jest? będzie jeszcze piękniej![/QUOTE] no jest... ja myslałam ze ten roslin umiera bo ja go podlewam tylko jak mi sie przypomni... raz na jakiś czas... ale po mojemu czasem rzadziej niz 1 raz w miesiącu... i osttanio liście zamiast zielone sie zrobiły szaroczerwone... a ten kwitnie skubany no.... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']o wow nie znam się więc nie pomogę, ale pięknie wygląda z kwiatkami!!! prawdziwą wiosnę masz![/QUOTE] no trzeba mu przyznac ze daje rade;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3038Kopiowanie_zpsb5a8cb6c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3038Kopiowanie_zpsb5a8cb6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3041Kopiowanie_zpsee8aa335.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3041Kopiowanie_zpsee8aa335.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3043Kopiowanie_zpsb2b5714a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3043Kopiowanie_zpsb2b5714a.jpg[/IMG][/URL] Tak się starałam z każdej strony coby łatwiej moze było... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Jestes mniej stadna niz Sandra :evil_lol:[/QUOTE] Ja zwierzęco jestem bardzo stana :) Gorzej ludzko :lol: [quote name='Margi']Jestem bardzo stadna,tylko boję się koni mimo iż to bardzo piękne zwierzęta.[/QUOTE] Były bardzo grzeczne i przyjacielskie :) Dziewczynki!! Zna się któras na sukulentach? Ze dwa lata temu na bazarku na dogo kupiłam sukulenta... Zakwitła Cholera i tak mnie naszło co to to jest... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3036Kopiowanie_zps73c1df6c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3036Kopiowanie_zps73c1df6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3037Kopiowanie_zps36af0949.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3037Kopiowanie_zps36af0949.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3039Kopiowanie_zps9ca091c4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3039Kopiowanie_zps9ca091c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3042Kopiowanie_zps31b8982b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3042Kopiowanie_zps31b8982b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3040Kopiowanie_zps6c9b28e7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3040Kopiowanie_zps6c9b28e7.jpg[/IMG][/URL]