Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Hmmm tylko, ze gadałysmy z monika aby osobno były "bazarki" na fb jak jest wysyłka z dwóch miejsc... jak ostatnio były serduszka od dany a od Wasi obrazy to ludzie nie doczytali ze podwójna wysyłka...
  2. [quote name='ulana']A fiołki? :)[/QUOTE] jeszcze dyszą :lol:
  3. jak ma problemy z oddychaniem to moze spróbuj ją ułozyc tak aby miała jak najwyzej głowe. ja z Tamim tak robiłam. ze siedziałam a jego miałam ulożonego tak ze po długości siedział mi dupka na kolanach a przednie łapy miał przy moich ramionach. tylko z jamnikiem prosciej niz z Mordziastą wielkosciowo, ale moze jakies poduszki czy coś....
  4. ja nie mam wymagan :) po prostu nie mam w domu nic co nie rpzetrwa;) chociaż nad tą ostatnią czwórką to się trzęsę jak kwoka jakaś...
  5. Wasia nie mów Edmund :lol: I szykuj kolejną edycję bazarku na fb bo ja mam już bazar wstawiony na dogo czekam tylko do niedzieli zeby otworzyc;) bo wtedy bedzie czas na "reklamę":)
  6. ekhem... wiecie ja Fixa tez karmię i to az za duzo a on.... szkieletor. tylko juz trochę mięśni ma... ale chudy jak choelra. , Cudny psiak ite oczka ahhhhhhh :)
  7. [quote name='malawaszka']a faktycznie - buldożek tak!!! :lol: po buldożku Mundek ma krótkie nóżki :errrr:[/QUOTE] a nie chrumka czasem?:)
  8. [quote name='malawaszka']YORK :roflt: hahaha[/QUOTE] Nieeeee :shake: yorki już passe są. teraz sa buldozki Fr chyba mocno na topie...
  9. ale juz lepiej? Jakie zalecenia macie na takie trudnosci?
  10. [quote name='malawaszka'] też tak dzisiaj wymyśliłam na spacerze, że może labek :D zawsze to oglądalność ogłoszeń się zwiększy jak będzie w treści i tytule sznaucer i labrador :errrr:[/QUOTE] :knuje: jeszcze z jedną trzeba wymyślec rase ;)
  11. [quote name='ulana'] [COLOR=#000000][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21961189#post21961189"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=#000000][I]nie wiedziałam, ze bywają trujące... [U]Ano bywają. Wikipedia: Spożycie difenbachii prowadzi do [/U][B]mdłości[/B][U], biegunki, zaburzeń rytmu serca, odurzenia i paraliżu, a także wywołuje czasową bezpłodność. Nie istnieje specyficzne remedium na zatrucie difenbachią. To tylko mały fragmencik wyliczanki. Wolałam nie narażać malucha. :smile:[/U] [COLOR=#000080][B]Przeczytałam Miłości heheheh, zasadniczo dalej by sie zgadzało :lol: [/B][/COLOR] Ja bardzo przepraszam, ale raz na jakiś czas to nie ejst raz na tydzień :smile: Raz na jakiś czas to raz na pare tygodniu jak się człowiekowi przypomni ;-)[/I][/COLOR] No to kaktusy tylko zostają. Pięknie kwitną. :)[/QUOTE] Miałam 5 lat kaktusy. raz tylko zakwitł jeden. oddałam skubańce ;)
  12. [quote name='JankaBezZiemii']no dobra lalusie - wyruszam do Agenta zaprzyjaźniać się :diabloti: stosując przekupstwo ;)[/QUOTE] :kciuki::hand::cool2::bye::painting:
  13. na FB go widziałam, tak pomyslałam ze Swiss.... zanim pomyslałam :splat:
  14. [quote name='malawaszka']ej no Pipko jedna - Tobie powiedziałam! :lmaa:[/QUOTE] haaa dałam rade i sie nie odezwałam, ze wiem :D [quote name='JankaBezZiemii'] a tych czapli to tak nie zwołuj - jak mi kiedyś jedna chlapnęła na samochód to cała szyba była zapaprana przez chwilę myslałam że to pterodaktyl jakiś :evil_lol:[/QUOTE] O matko, ahahahhaha [url]http://img824.imageshack.us/img824/1230/xyva.jpg[/url] a broda tez mu tam wylniała? Cudny jest [url]http://img716.imageshack.us/img716/5856/fbzw.jpg[/url] :iloveyou:
  15. SUPER, ze w domku, zawesze to juz lepiej :) czekam na fotki, relacje wsyztsko ;) Ale poczekamy, ułóżcie się na nowo ;) [quote name='ania0112']fajnie ze w domu! czekamy na fotki! apropos kota polującego.... ostatnio w tv mówili ze w usa ludzie zadzwonili na policję bo kto ich terroryzował i podrapał 2-latka i oni uciekli do sypialni i zadzwonili na policje by ci ich przyjechali uratowac :evil_lol:[/QUOTE] tam to wszytsko możliwe :)
  16. wiecie już abstracyjnie mysląc... mi by było nawet głupio odmówić inawet na przekór sobie bym pojechała... bo by mi głupio było :lol:
  17. wygląda jak Owca :) góra ofutrzona a łapy takie gładkie :)
  18. [quote name='3 x']do tej pory uważam, że najlepsiejsze ciasteczka to te psie kolorowe zwierzątka ale tylko białe ;) Fix wymiata, szczerze współczuję my co jakiś czas bujamy się z rzadkimi kupami u Freda ostatnio we dwóch mieli rzadkie sranie więc zostai odrobaczeni ale niestety Fredzio miał wpadkę kilka dni temu na szczęscie u nas nikt tego nie zjada bo Fred robi na posłanie i to .... zakopuje :mdleje: więc mamy rozciągnięte po całym posłaniu tzn nie my, oni ;) a jedzą cały czas to samo[/QUOTE] yhhh ten to ma fantazję... :cool3: [quote name='weszka']To miałaś atrakcje nie do pozazdroszczenia. Dobrze że sytuacja opanowana. Plusem jest że masz i coś dla siebie do zjedzenia ;)[/QUOTE] A i nienajgorsze było:) Fix już całkiem OK, Tazz wciąz bez kupy... jak się do jutra nie poajwi to bedziem do weta dzwonic ehhhhh [quote name='WATACHA']Fajne macie te historie z kupami:mdleje:[/QUOTE] Tak? Dzis za to na spacerku Tazzio zeżarł kupke fajna taka była wyschnieta. Fix tez chciał już w pysku miał ale na moje "Fix fe" puścił :iloveyou: Kochany Szczeniak :) A Tazz zeżarł... heh
  19. [quote name='ulana'] Nie masz trujących żadnych czasem? Wojtek pierwsze co robił, to jadł listki, hihi. Wtedy wyleciała difenbachia dla spokoju ducha. [/QUOTE] nie wiedziałam, ze bywają trujące... [quote name='ulana'] Pieski by je zjadły? Czy raczej twoja niepamięć o nich? Bo jak to drugie, to phalenopsisy - takie mieszańce, nie odmianowe - są naprawdę odporne. Wystarczy podlać (tzn. [B]zanurzyć w wodzie na jakiś czas) [COLOR=#ff0000]raz na tydzień[/COLOR][/B] i już. Spróbuj. Długo kwitną. :)[/QUOTE] Ja bardzo przepraszam, ale raz na jakiś czas to nie ejst raz na tydzień :) Raz na jakiś czas to raz na pare tygodniu jak się człowiekowi przypomni ;)
×
×
  • Create New...