-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Fajne są te pościelowe zdjątka.Natomiast filmik kapitalny jak sie dzieciaki memlają.:lol: Bardzo dobrze,że zamówiłaś maszynkę ja tez bym tak zrobiła mając dwa psy.[/QUOTE] No 3 strzyzenia i mi się zwróci... [quote name='malawaszka']spoko loko - wyrosłam już z tego i sama tnę :lol: aktualnie Zgredek ma fryzurke na sceciacka :D a Dropsowi wycięłam cały spód[/QUOTE] Oooooo no więc moge obcinać w razie wu ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']A wiesz jak kiedyś nazywano olbrzyma? Brodacz monachijski,czyli lapy moga byc lyse le broda ma byc :mad: Foty siuuuper i filmik tez :-)[/QUOTE] Co mnie tutaj kijem machasz?:) I raczej, ze wiem :lol: Do dziś się tak o nich mówi, nie raz się spotkałam a raczej usłyszałam :lol: :) Będzie broda, będzie... Ale krótka :diabloti: I dzieki ;) -
Cherry- nieduża wisienka z mocnego likieru MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
no i co? Była? jak tam się czuje? mzoe zmienićby tak tytuł wątku?:) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='JankaBezZiemii']matko jaka biedulka!!!![/QUOTE] Masakra :( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii']:evil_lol: zaraz malawaszka i wilacza krzyk podniosą wielki! jak się mi młotek mój skołtuni to ja tnę i tyle ;) ale ten big wygląda fantastycznie taki wąsato-brodaty :loveu:[/QUOTE] A niech sobie krzyczą :) Wilcza nie ma nic do gadania bo sama łapska obcina a powinny byc kłączaste :evil_lol: Tazzman już bywał bez brody:) raz nawet całkiem :evil_lol: straszliwie wyglądał;) ale jak odrastał to jak szczylek :iloveyou: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii']ale ma wąchy wielkie! no! :p[/QUOTE] No ma... zupełnie jak nie on kurde... Najchętniej bym mu obcieła... coby znowu jak szczeniaczek wyglądał :loveu: -
[quote name='eria']jakie piękne te identyfikatory są ! obawiam się,że muszę kupić dwa i to koniecznie, ale wybór będzie trudny :)[/QUOTE] ale dwa czy po dwa?:lol: Dla mnies zkoda ze dziurkę mają... obawiam sie ze Tazzowe zeby zrobia mu krzydę... Dasz znać Weszko jak tam się sprawują?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']no a siłę miałam , że ho ho! jak potem mówiłam "spokój, spokojnie" to sama siebie przekonywałam, brokat tylko tupał w miejscu ale nie ujadał ,inka nie piszczała jak ma w zwyczaju popiskiwac gdy wita sie z olbrzymem i haszczak tez był spokojny i tylko zerkał na mnie czy ... czy ja się chyba na niego nie rzucę :eviltong:[/QUOTE] Hahahahah :lol: [quote name='JankaBezZiemii']a czy Ty Aniu jesteś szcszepiona na wściekłość? black and white pięknie się memlą razem :) ale ten black jest ... no ... jakiś taki duży :diabloti: i wąchy ma duże ... no i cały jakiś taki no .... [B]olbrzymi jakiś [/B];)[/QUOTE] No zupełnie nei wiem dlaczego :razz: [quote name='ania0112']chyba niet :eviltong: filmik też widziałam, matko jaki taz jest duzy! na poczatku jak je fixa i ma go w jego ogromnej kudłatej paszczy to nie wiem czy on mu ucho zjada,oko wysysa czy co.... cała głowka fixa mi znikała za czarną kotarą :)[/QUOTE] A wiecie ze on zasadniczo nie jest taki duzy bo są większe sznupy olbrzymie :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Hahahahah grunt to siła przekonania w głosie :) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Super :) dobrze dobrze ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii']ach ależ są piękni :loveu: poczytam Was w wolnym czasie na razie się zachwycam bieżąco :)[/QUOTE] Dziekują :) A ja filmik przywlekłam :) [I]Od czułości do... [/I] [video=youtube_share;pLXyI5QGx4Y]http://youtu.be/pLXyI5QGx4Y[/video] [URL]http://youtu.be/pLXyI5QGx4Y[/URL] Musicie mi uwierzyć na słowo, że takie czułości się u nich zasadniczo nie zdarzają :) Zazwyczaj się mordują :lol: Aaaaaaaa i jeszcze jedno. Jakies 1,5h temu... zamówiłam maszynkę :scared: Będzie się działo :diabloti: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tu juz się ogarnął troszkę :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_3031Kopiowanie_zps4267435e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_3031Kopiowanie_zps4267435e.jpg[/IMG][/URL] Po następnej drzemce ... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_3033Kopiowanie_zps36e97ba6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_3033Kopiowanie_zps36e97ba6.jpg[/IMG][/URL] I koniecz :) a jeszcze mam filmik :) Ale się wgrywa bo jest przydługi ;) Ale za to zaskakujący :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Słodziakowato komiksowa Menda. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_3008Kopiowanie_zps3211ca02.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_3008Kopiowanie_zps3211ca02.jpg[/IMG][/URL] Standardowe Katy nad dobrą duszą (mną:)) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_3023Kopiowanie_zps6e851fa4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_3023Kopiowanie_zps6e851fa4.jpg[/IMG][/URL] Obudzony szczeniak... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_3028Kopiowanie_zpsddef9fb8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_3028Kopiowanie_zpsddef9fb8.jpg[/IMG][/URL] Koniec świata :evil_lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_3029Kopiowanie_zpsa6e4fb35.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_3029Kopiowanie_zpsa6e4fb35.jpg[/IMG][/URL] Hahahhah :megagrin: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_3030Kopiowanie_zpsd7b82bfb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_3030Kopiowanie_zpsd7b82bfb.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
SZTÓPKI!!!!!!!! :iloveyou: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_2981Kopiowanie_zpsdcfaf8f0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_2981Kopiowanie_zpsdcfaf8f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_2985Kopiowanie_zps60034681.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_2985Kopiowanie_zps60034681.jpg[/IMG][/URL] I Ja nie mam sił do niego :mdleje: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_2998Kopiowanie_zpsfa7b0a8a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_2998Kopiowanie_zpsfa7b0a8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_3000Kopiowanie_zpsd8de735b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_3000Kopiowanie_zpsd8de735b.jpg[/IMG][/URL] I Tazzmanek :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_3002Kopiowanie_zpsc08d2b85.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_3002Kopiowanie_zpsc08d2b85.jpg[/IMG][/URL] Na łózku spi ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_3004Kopiowanie_zps22bd2428.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_3004Kopiowanie_zps22bd2428.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Jak weszła to i wyjść musi - dzięki niej obejdziecie się bez telefonu do weta. ;)[/QUOTE] Daj spokój :shake: Ta Czarna Menda dopiero w czwartek rano kupke zrobił a i tak taką ze Fix robi większą... Na szczęście zrobił i już jest ok :) Póki co oczywiście :diabloti: A dziś mamy niedzielę ;) jeszcze ale dopiero się ogarnełam :) Przywlekłam Wam nudne domowołózkowe fotki ;) Spacerowych nie ma bo ciemno było jak poszliśmy biegać :) Aaaaaaaaa a na szkoleniu jak byliśmy to... Fixio był bardzo grzeczny ;) Jak to Diana (szkoleniowiec nasz powiedziała) On nie ejst agresywny tylko nerwowy :evil_lol: Jutro na 17.30 idziemy z Tazziem tym razem bo coś ostatnio za dużo sobie pozwala :mad: Ale to jutro ;) A tymczasem- zdjęcia :) Za drzwiami siedział TZ i pracował :) Tazzio bardzo chciał do niego ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_2969Kopiowanie_zps3361494e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_2969Kopiowanie_zps3361494e.jpg[/IMG][/URL] Tarasowo [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_2971Kopiowanie_zps70472a66.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_2971Kopiowanie_zps70472a66.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_2975Kopiowanie_zps2f367525.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_2975Kopiowanie_zps2f367525.jpg[/IMG][/URL] I łózkowy Fix :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_2977Kopiowanie_zps4eca8255.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_2977Kopiowanie_zps4eca8255.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/16/DSC_2978Kopiowanie_zpsddd8d0da.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/16/DSC_2978Kopiowanie_zpsddd8d0da.jpg[/IMG][/URL] -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
Uh Marako... Ty jestes niesamowita. -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
oooooooooooooooooja [url]http://i61.tinypic.com/2v9uiv9.jpg[/url] cudnie!!!!!!!!!! też chcę!!!!!!!!!!!!!!!! ale tylko potulić a potem już nie chcę... :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/IGA/Igupoczatki049.jpg[/url] az parsknełam na monitor heheh Ale jakie ona ma zdecydowane spojrzenie no no ;) -
szybko ponownie ją zalewa :(
-
Alez super te zawieszki... :) ja włąsnie szukam jakiś metalowych (ostatnio kupiłam z laminatu grawerskiego i Tazzman już 3 na fixie rozfryzł jak sie bawili...) Są urocze ;)
-
[quote name='weszka']Troszkę tak ;) Dzisiaj ćwiczyłyśmy trochę z racji wystawy za tydzień ale pogoda taka że musiałyśmy zwiewać przed ulewą. Zbieram się do tych ćwiczeń i jakoś nie mam napędu.[B] Nie wiem w sumie po kiego diabła ją zgłosiłam :evil_lol:[/B] Ale będzie okazja spotkać znajomych oraz odwiedzić tatusia i braciszka więc to fajniejsze.[/QUOTE] ale wsenie, ze nie zamierzacie się wystawiac?:) a potem zrobić cudne 3 w jednym :) bo ona jest dwa plus jeden (cudny tatus w koncu) Dirkee i Vesper ;) a po niej to już w ogóle bedzie szał ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']To jest bardzo stare powiedzenie.[/QUOTE] wiem :) z tym, ze u mnie w pracy modne bo ciągle komuś coś;) [quote name='Margi']Może byś tak nie wymakała tej blizny,bo to niezdrowo.Polecam szybki prysznic.:lol:[/QUOTE] no i masz spsuli Ci :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
U mnie w pracy "modne" powiedzenie. Małe dzieci mały problem, duże dzieci duży problem :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
a w nocy jak spac nie bedzie pewnie złe światło będzie? Kuruj się Zerce ;)