-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='eria']22 marca :)[/QUOTE] no to 3mam kciuki ;) JUż a co tam :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='danyww']Bardzo, bardzo dziękuję :loveu:[/QUOTE] a prosze Ciebie bardzo ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] szambiary dwie [URL="http://img824.imageshack.us/i/ahwn.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/37/ahwn.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Czarne to stan umysłu... :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ania0112']a weszka nie ma samych pieprzaków ? i spokrewnionych ze sobą? moze jeden od drugiego odgapia ze mają byc czyściochy i dlatego żaden się nie ciora? no albo Ince zapomniano powiedzieć jak była szczeniakiem ze jest pieprzakiem i ma się nie świnić....:splat:[/QUOTE] [quote name='wilczy zew']Weszka ma pieprzaki ma duzy kontakt z czarna olbrzymka siostry a spokrewnione sa tylko dwie ze soba a Weszka miala juz wczesniej pieprzaki.[/QUOTE] Ano włąśnie... Mój Tazz tez kocha się upierdzilić... a Fix w zyciu warszawy... mokre jest bleeeeeeeeeeee
-
Ooooo to moze jak na fb będzie to i ja się podłączę... i mój tez zrobię to w tym samym czasie na fb by sie wrzuciło:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Smacznego :)[/QUOTE] dzięki ;) dobre było:) [quote name='danyww']Zapraszam do hopsania i kupowania :cool3: dla sznupków [B]Sandra[/B], wrzucisz do maszynki zaproszeniowej? Ja Cię baaaardzo plissss ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251645-Bazareczek-na-ratowanie-sznupków-i-sznupeczek-do-26-03-2014?p=21958844#post21958844"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21958844[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251645-Bazareczek-na-ratowanie-sznupków-i-sznupeczek-do-26-03-2014?p=21958844#post21958844"] [/URL][/QUOTE] jasne już wrzucam :) -
Ooooooooooooooooooooooo a kiedy te Katowice? :lol:
-
[quote name='malawaszka']ok 110x130 cm :mdleje: masakraaaa nie widziałam jeszcze takiego :D[/QUOTE] Fajny szerok i:) Tazz ma legowisko 80x150 :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Ale jak Ci smakowało, to we trójkę szybciej sobie poradzicie. ;)[/QUOTE] a pewnie heheh :) -
Ponton cudny :loveu: jaki ma wymiar??? A Bryzuszka jak się kokosi na nim :loveu: apropo bazarków to się szykuję :lol:
-
[quote name='wilczy zew']Tak,ale rano to jest troche za daleko...[/QUOTE] znaczyz e nie masz rano tyle czasu tak? bo trochę sama sobie zaprzeczyłaś :) No Mordziasta bierz się w garść!
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Kiedyś ogladalam film:"Poszukiwany,poszukiwana'',tam bohater gotował makaron,na koniec miał cztery gary :evil_lol:[/QUOTE] no to ja się zatrzymałam na jedym wielkim :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
obaczyć w domu musze;) i pamiętać ze obaczyć miałam :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']za dawnych czasow jak sie psom samemu gotowalo to ja czesto z ichniego garnka zylam, dorszw warzywach z ryzem czy makaronem, kasza z warzywami i mieskiem .... ale nie tesknie za tamtymi czasami a wedle mnie jak wsadzilas ryz do lodowki to i 3 dni wytrzyma ale sprawdz nim dasz tym swoim delikatesom bo moje .... wsio wszamia a twoje psy smakowaly zawartosc zoladka daniela i mysle ze troche innych specjalow z niego ale ze to dobry chow wiec nic im nie bylo[/QUOTE] No a te moje to dajcie spokój :mdleje: No nic nie było mimo, ze miałam zawał :lol: [quote name='Aśka Belkowska']Nie wyrzucaj, w lodówce postoi kilka dni. Ja gotowałam w sobotę, dzisiaj Fidek je ostatnią porcję. Dmuchając na zimne, dla delikatnych psów warto poporcjować i zamrozić. Zwłaszcza jak się ugotuje sagan. :evil_lol: Mnie po poprzednim psie została fura małych pudełeczek. Najszybciej psują się właśnie krupniki z wkładką mięsną.[/QUOTE] Nie mam pudełeczek a mam malutką lodówkę więc zamrażalnik to jedna malusia dziurka :( -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No to Iga witamy na świecie ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:evil_lol:psią strawę wyżera no! jutro powinien być ok jeszcze, ale dlużej bym nie ryzykowała już[/QUOTE] Głodna byłam jakoś :lol: o kurde to duzo wyrzuce... -
[url]http://images55.fotosik.pl/279/9dc747922ed0d68b.jpg[/url] o wow... Fajne zielonki :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nooo to witamy na świecie :) Niech zdrowo rosnie ;) Iga będzie?:) Czy już się zmieniło?:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']śmierdzi :lol: jak się na samej wodzie ugotuje to na drugi i czasm trzeci dzień jest ok, a jak z mięsem i warzywami to na drugi dzien jest już kwaśny [B]jak się zapomni dać do lodówki :splat:[/B][/QUOTE] Hahahah wpakowałam do lodówki już :) znaczy ze jutro bedzie ok jeszcze? Tak całkiem powaznie to... całkiem niezły mi tez ryż wyszedł... jak sobie trochę dosoliłam i dopieprzyłam to zjadłam ze smakiem... :splat: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha skąd ja to znam, ale od jakiegoś czasu gotuję osobno ryż i osobno mięso z warzywami bo jak ryż z mięsem to on szybciej się kisi...[/QUOTE] jak szybciej?? i p oczym poznac ze ryż skisł???? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Sandra po co biegałaś za filetami.Trzeba było kupić nóżki kurze,tańsze i sporo jedzenia.Po ugotowaniu wyjełabyś kostki i już do szamania.[/QUOTE] Bo wet mówił cycki ;) a u mnie w pierwsyzm sklepie były filety z ud wiec nawet nie musiałabym obierac... [quote name='ania0112']ło matko! ale współczuje! a tego co tez fixx wyrabia to juz strasznie strasznie wspolczuje! inka ostatnio zygła wiatraczkami klonowymi... pewnie na czyms smacznym w park lezały to zazarła:) albo chciała zasadzić nowe drzewko i nie wyszło :eviltong: a wczoraj byłysmy u cioci 6-7 godzin na świeżym powietrzu w tym 2 godzinki spacerki, brokat jak raz poszedł do lasu to stałysmy 15 minut i czekałysmy na debila bo pomylił ludzi i pobiegł za innymi i zanim zauważył i zawrócił to trochę mu zeszło :splat: a potem szwendał sie przy domu jak piłysmy kawe i z ostatniej rundki wokół terenu wrócił śmierdzący z paszczy końskim łajnem... czy zjadł czy tylko buźke ufaflał to nie wiem, ale zadowolony był strasznie - nic mu nie ma, generalnie bije mu tylko wiosna na dekiel i jemu się wydaje, ze jest szczeniaczkiem :huh:[/QUOTE] Hahahahah Brokat wiosne poczuł :loveu: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']mała ma okazję urodzić się w dzień mężczyzn, jak jej się w dzień kobiet nie udało :)[/QUOTE] spryciara :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Coooo wzięły??[/QUOTE] kurcze teraz nie pamietam czy to był zołądek daniela czy zawartośc zołądka... [quote name='ulana']Jak tam chłopaki? Jakieś kłujki w doopcie zarobili u weta? Nie zazdroszczę tych sensacji, ale chociaż masz o czym nam tu pisać.;)[/QUOTE] BYłam tylko z zTazzmanem bo Idefix sam sobie poradzi na szczęscie. Tazzman dostał przeciw zapalne, rozkurczowe zastrzyki i probiotyk w proszku... a ja zadanie aby ugotowac chłopakom kurczaka z ryżem... NIby proste ale... Najpierw nie mogłam nigdzie dorwac filetów z kurczaka... w moim sklepie osiedlowym nie było musiałam jechac do netto, potem jako, ze sobie wymysliłam ze w jednym garnku ugotuje i filety i ryż... to ryż się nie chciał ugotować. a potem się oakzało, ze garnek za mały musiałłam zmieniac... a na samym koncu sie okazało... ze te chłopaki moje to z 5 dni to jeśc będa bo mnie się tyle ugotowało :splat: [quote name='marako']Hmm, z pola można wziąć parę różnistych smakołyków! Ostatnio Honda nakarmiła srajki sarnimi kupami (tak sądzę po zapachu i kolorku) - po spacerze polnym, na którym mocno coś pałaszowała bardzo zapragnęła przywitać się z dzieciakami, więc ją wpuściłam do nich. A ona rzyg. No to one pędem pożywiać się smakołykiem od mamuśki. Nawet nie zdążyłam ich odgonić i tylko resztki zebrałam z ziemi. Ale nic im nie było.[/QUOTE] O jak milutko :loveu::) [quote name='malawaszka']hahaha trochę naturalnych probiotyków im przyniosła :D[/QUOTE] Mądra dziewczynka :) Chyba :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']To co Tekla dala Twoim psiulom :crazyeye:[/QUOTE] nicz nie dała same sobie z pola wzieły :)