-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Jak idzie Fixowi?[/QUOTE] to zalezy... Zasadniczo idzie mu dobrze posłuszeństwo. Ale egzystencja obok innych psów gorzej. Dopóki ejszcze nie podejda za blisko w momencie jak je- a Fix je cały czas bo chodze z drewniana łyzką i serkiem smietankowym aby cały czas lizał, bo zucie smaka go pobudzało...- wiec w momencie jak je a przy np zostawaniu i obchdozeniu przez obcego psa, mimo próśb moich i szkoleniowca nie każdy przyjmuje do wiadomosci ze prosmy aby przechodzili psem na zewnątrz... to Fixowi sie zdarza tak wystartować z warczeniem, broni jedzenia... dziś np Pan na przypomnienie stwierdził ze on to tak specjalnie... jego psiak zasadniczo po nas deptał :roll: Na szczescie Idefix jest najmniejszy więc nikt się nie boi ze on zrobi krzywde jakąs podczas tego startowania z zebami... bo on zasadniczo osstrasza a nie gryzie, więcej hałasu no i ja też stoje na smyczy ehhhh Zasadncizo chodzi ładnie, z zostawaniem miał dzisiaj lekki problem jakoś nie wiem dlaczego. W przerwach puszczony bez smyczy, inne psy się bawią to chowa się za mną, ewentualnie próbuje na mnie wejść. ja łaże cały czas wród innych psów, najgorzej ze idzie idealnie za mną i nie widze go musze się dośc mocno wykręcić aby go dojrzec. CZasem mu odbije i podbiega z warczeniem do jakiegos psa ale zasadniczo bez problemu idzie go odwołać... Dziś się sciał- trochę na to pozwoliłyśmy- z suczką szkoleniowca to później bez problemu dalej wokół niej biegał no i nie dramatyzował. otrzepał sie i dalej za nia biegał. Nie wiem czemu ma zaburzone odbieranie innych psów, nie wie jak ma się zachować... tj nie wiem czy za wczesnie go od matki zabrali czy cos :roll: bo w końcu z Tazzem jakoś zyja heh no to tak sobie radzimy włąsnie na fefdziesiąt babka wróżyła Diana mówi, ze jest super psiak ale bardzo nerwowy. Od hmmm dwóch tygodni dostaje L-Tryptofan ehhh Biedny ten mój piesek :( -
[quote name='eria']Tak, Dumbolocik po lewej :) Głowa została przez pewnego groomera skrytykowana, i po przeanalizowaniu jego słów - słusznie, będę to poprawiać w miarę odrastania ;) /QUOTE] bardziej mi się podoba przygotowanie Dumki jakis włos m a taki bardziej :oops: A co do głowy to... mnie się podoba :multi:
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/P3223896_zps2222f041.jpg[/url] DUmka po lewej?? Pięknie zrobiona :) [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/P3223954_zpsf32be6de.jpg[/url]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
:mdleje: no, zesz f u c k -
tez m isię wydaje ze do USA dwa poleciały ;) Miałabyc jedna ale serce nie sługa :evil_lol: ale ejszcze chyba gdzies :) Ogólnie się rozjechały po swiecie :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Janiołki :) PS dalej nie palę ...[/QUOTE] TYlko tak wyglądają :lol: PS- SUPER ):) Uffffffff a my z zFixem włąsnie ze szkolenia wrócilismy ehhhhhhh -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Ekipa spacerowa idealna ;) Jak chodziłam z bandą alesków i spotykałyśmy znajomą z wózkiem to tak ze 2 sztuki jej się do koszyka pod wózek ładowały :lol:[/QUOTE] Wygodnickie leniuchy :D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Mistrzowie spojrzeń :loveu: Choć Tazz to czasem też wygląda jakby miał presję pozowania hihi[/QUOTE] Bo ja mu każe bo przeciez jemu zdjecie zrobić to z cudem graniczy jakimś :lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Aaa rozumiem, rozumiem :lol!: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']No... ale to jest podszerstek, a nie włos właściwy, Fred ma podszerstek bardziej [B]płowy[/B] ;)[/QUOTE] Znaczy kurde brązowy? Ciemny blond? :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']fajowa ta obroża! różne kolor bym chciała i różne psy które moglyby to nosić - czarne psy :D[/QUOTE] no wąłsnie ejszcze zielona była taka cudna.... a to rpzez różowa Dumki :lol: -
[quote name='wilczy zew']Przylecialam zadyszana,bo myslalam,ze Jambi przyszla...[/QUOTE] to oddychaj Kobieto :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Na psieeeeeeee....[/QUOTE] A to trzeba było od razu ;) na psie beda jak będa :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Poka blekitna,poka.[/QUOTE] proszz [IMG]http://imageshack.us/a/img138/4411/zt7q.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Nie, no jak to może być futro z Freda, przeca to kolorek zupełnie inny :D[/QUOTE] no mnie własnie ten kolor na freda wygląda a nie na czarny prodziakowy... :eek2: -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Zyjecie??? -
Kaśka!!!! Nooooooooooooooooo
-
Nooooo troszku Was było ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin'] I z tego mi wychodzi, że mastif tybetański składa się z: podszerstka (80%) i psa właściwego (20%)[/QUOTE] To lezą włochy Freda? Czy prodziaka? Bo jakoś zrozumiałam ze z prodziaka... ale on raczej nie ma siwego włocha co?? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Viki wygląda jak pluszaczek :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='wilczy zew']Nie sluchaj,rozszarpaly czlowieka :evil_lol:[/QUOTE] Widziałam :razz: MAGDUUUUUUUUŚ czy dotarła paczuszka do Ciebie? Bo nic nie mówisz a PP mi mówi, ze odebrana paczka ale tak sie zastanawiam bo... nic nie mówisz :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii']piękni są :loveu: brakuje Ci do kompletu łaciatego krówka ;)[/QUOTE] Dzieki ;) I nie dziękuję za 3 psa podziekuję. Przynajmniej do czasu jak Fix nie ebdzie miał 135 lat i się nie uspokoi :lol: [quote name='zerduszko']Alez oni maja spojrzenia :loveu: A Fixo szczególnie :loveu:[/QUOTE] o fakt to fakt ;) CZasami mam wrazenie ze mają konkurs który na mnie popatrzy bardziej :lol: [quote name='wilczy zew']Widzialam,obroze ladne ale tamte ladniejsze. A Tazzikowy batman najladniejszy.[/QUOTE] Jeszcze mmay błękitną;) Ale to na [I]okazję[/I] :) [quote name='ania0112']jak zwykle oh i ah;) tradycji nie mozesz zmienić! jak zmienisz na inny dzien tygodnia to w tygodniu będziesz mieć presję więc zostań przy niedzieli :lol:[/QUOTE] Dzien tygodnia moze zostać:D zmienie czestotliwość :razz: [quote name='malawaszka']boszz Fix tymi oczyskami strzela prosto w serce :lol:[/QUOTE] Ano menda Jedna :lol: A taka Cholera z niego :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To nie kładź jej na brzuchu :B-fly: :lol: Fajnie spacerowo ;) I gotowośc tez fajna :D