-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Proszę o pomoc w ogłaszaniu Birmy fb http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=206785732731984&id=206530439424180&ref=notif¬if_t=feed_comment_reply#!/events/105832529533674/ dogo http://www.dogomania.pl/threads/216180-Birma-cudowna-onkowata-poci%C4%99ta-poparzona-papierosami-potrzebuje-finans%C3%B3w-i-domu
-
Może ktos w pakiecie mnie też zaadoptuje? Takie mam marzenie, żeby to był zwierzolubny, niepaszczurny i wyrozumiały....
-
zazdrość mnie skręca... O moja Birmę nikt nie pyta. Może dla tego, że nie jest za bardzo w rasie utrzymana? A ona jest na prawdę kochana, tyle, że jedynaczka.
-
Kobitki, pomóżcie mi w ogłaszaniu Birmy, bo się rozbir/ma/surmaniła, a poza tym mieć dyszkę inwentarza w domu na bdtcie, to już ponad mojej siły
-
trzymamy wszystko co można
-
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
inga.mm replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
mam ok. 1 kg. karmy na wątrobę (hepatiale chyba, moze hepatic, nie pamietam) Czy to pomoże? i jeszcze pytanie o interferon: czy pomoże? -
no to żeby nie było, że jestem czarnowidzem, to powiem Wam, że wczoraj wystąpiłam na imprezie służbowej w narzutce koronkowej zakupionej u divia_gg (chyba) za jakieś 5 zetów i byłam macana i podziwiana. Żeby troszkę snoby poirytować nie omieszkałam podać źródła pochodzenia owego ciucha. Reakcje były różne.
-
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
inga.mm replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
piękny on jest! hotel/dt tylko domowy może u joaaa? -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']oojjjjjjj dzieja Kinga dzieja :)[/QUOTE] nie [B]K[/B]inga, plizzzzz -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']jak ja lubie czytac te wiadomosci od Was Teresko :) nie moge doczekac sie nowych zdjeci kudlatej ;) Pereleczki !!![/QUOTE] cuda się dzieją!!!! -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
inga.mm replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='abra43']Mikusiu będzie dobrze tak też cierpiała podpalona Małgosia ze Szczecinka a w tej chwili już jest w drodze do swojego domku,z tobą też tak będzie[/QUOTE] no właśnie, gdzieś mi przepadł wątek Małgosi i nie mogę go wykopać poproszę o podesłanie -
[quote name='rozi']Natomiast teraz wydaje mi się, że jednak każdy wystawiający rzeczy i piszący, że na prezent, dba o szczegóły. [/QUOTE] nie żartuj!!! nie wiem czy jeszcze mam zdjęcie swetra, który jakieś dwa mies. temu nabyłam. Na zdjęciu ok. a przyjechał dziurawy w dwóch miejscach i to tak, że nie sposób było tego nie zauważyć (mankiet oderwany z "mięsem" do dziury i na froncie przerwane nitki i sprucie dzianiny na długości ok. 3 cm). Mam rzeczy opisane na rozmiar L w szerokość 50 cm. w obwodzie mam 98 czyli szerokość 49 cm i nijak nie mogę się wbić, bo jakby nie mierzyć brakuje co najmniej 5 cm. Z takich nabytków mogłabym zrobić bazarek i galerię bubli
-
SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!
inga.mm replied to Noemi1's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25'][B]Szukam osoby z Poznania do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej- zaufanej osoby[/B] bo biorę na siebie ew. transport i nie chciałabym wylądować z psiakiem na ulicy...[/QUOTE] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy.dogomania.pl-REJESTRUJCIE-SIE%21"]BLYSKAWICZNA MAPA DOGO http://mapapomocy.dogomania.pl REJESTRUJCIE SIE![/URL][/B]- 297 replies
-
- do adopcji
- pies adopcja
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='panbazyl']masz rację! Trzeba być uczciwym względem siebie i ludzi. a moze by tak jakieś punkty uczciwości czy cos w tym stylu - nie wiem czy mnie rozumiecie, cos takiego co widac od razu, ze ten ktoś ma pozytywne oceny za inne bazarki (zarówno za zakupy jak i za sprzedaż - cos jakby wzorem z allegro, ale nei wiem czy to dobry pomysł). Bo teraz czarne kwiatki coraz bardziej kwitną....[/QUOTE] można zgłaszać na tym wątku, bo przez modów lepiej nie. Czasem nie jest to działanie zamierzone przez bazarującego. Prosze zwrócic uwagę, że wielokrotnie robione są bazarki dwuosobowo. I czasem z tego są duże nieprzyjemności. I kogo zgłosić? Bazarujacego czy dajacego fanty, czy oboje? Nie mniej, rzeczywiście taka lista punktowanych powinna powstać.
-
pomysł jest super, apel o kupowanie jest super, ale ja mam jeszcze jeden apel - niemiły: żeby niektórzy sprzedający sprzedawali uczciwie, a nie dziurawe rzeczy, wymiary kompletnie nie zgadzające się z rzeczywistością, jeśli produkt jest przeterminowany, to należy uczciwie to napisać. Na moich bazarkach miałam jeden raz reklamację, ponieważ "mini-portfelik" nie spełniał oczekiwań kupującej. Wprawdzie mogła zapytać o wymiary, ale nie zrobiła tego i zwyczajnie przyjęlam zwrot, z czego ucieszył sie ktos inny, kupując na prezent. Po tym, opisy robie szczegółowe, jeśli jest cos używane to zaznaczam to. Robi to również wiele osób, ale niestety nie wszystkie i potem sa niemiłe niespodzianki.
-
[quote name='DONnka']Ło matulu, kolejna ONka :shake: Dawać mi tu foty oraz info ;) Jak będzie trzeba zrobimy wspólną akcję ogłoszeniową[/QUOTE] Czy dołączycie moja Birmę? plizzz
-
ja też udostępniłam, bo więcej nie umiem
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
inga.mm replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
a ja widzę na fotkach Blunia-melancholika, który myśli jakby pomóc innym