-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[quote name='Piesiak']DZIEWCZYNY MEGA, MEGA PILNE!!!NATYCHMIAST NAWĄŻCIE KONTAKT Z PANEM GRZEGORZEM BIELAWSKIM!!!! tel: 513 569 791 ROZMAWIAŁAM Z NIM MINUTE TEMU!!!POMOŻE W TRANSPORCIE!!!! i nie tylko. Burmistrz musi dopuścić stowarzyszenie i fundacje do psiaków!!![/QUOTE] znaczy mam nie zalatwiac transportu?
-
[quote name='bico']Będę monotematyczna - zmieńce tytuł wątku:D:evil_lol:;)[/QUOTE] popieram w rozciągłości
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
ja stosuję kalm aid. Nie wycisza całkowicie, ale nieco uspokoił moje rozbrykane tymczaski -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Nadal funkcjonuje konto u Alice. Nie znam numeru... :oops: Chyba, że znajdę w historii swojego konta - robiła mi przelewy na leczenie Kajta. Poszukam, popytam - jak znajdę, to wyślę Wam oczywiście.[/QUOTE] To dawaj swoje, -
Rudziaszku Kochany - nie powiem żegnaj, tylko do zobaczenia. Ciocia Noemi cudów dokonywała, żeby znaleźć domek dla Ciebie i dokonała cudu - choć na starość miałeś Dorotę, domek, ciepło i przygodę. Spotkałeś wielu wspaniałych ludzi, zjednoczyłeś ich, uratowałeś wiele zwierząt i teraz odpoczywasz po tylu dobrych uczynkach. Powinieneś być Prezesem Fundacji Rudego. Tak dużo dobra uczyniłeś swoim istnieniem. Dorotko, Noemi, Mru, trzymajcie się. Dorotko, zadbaj o siebie, proszę. Dziś to dla mnie druga tragiczna wiadomość. Odszedł we śnie zagłodzony Reks Śpij dobrze...
- 903 replies
-
- dom na resztę życia
- dom stały
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
ja nie dostałam konta. poproszę na pw -
Organizm odpoczął po trudach walki. Taki odpoczynek, niestety, wielokrotnie jest zabójczy. Reksiu, słodki psiaku. Kochać Cię będziemy również tam, po drugiej stronie. MaDi - dziękujemy. Nie odpuśćcie tym sadystom.
-
Saba zostanie u swoich właścicieli, my będziemy pomagać i sprawdzać
inga.mm replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Gdzies po drodze Gosia pisała, że za miesiąc wyprowadza sie i właściciele mieszkań nie zgadzają się na dużego psa (wynajmij ode mnie w Warszawie, nawet z 5 psami) -
jeśli uda sie wyadoptowac Birmę mogłabym wziąć na dt któregos małego pieska, jesli nie jest szczeniakiem i nie ma problemów zdrowotnych zakaźnych [URL="http://www.flickr.com/photos/29411511@N04/3917046354/"][IMG]http://farm4.staticflickr.com/3509/3917046354_437c30a55a.jpg[/IMG][/URL] Stawiam warunki, ale mając szpital geriatryczny muszę zastrzec ograniczenia
-
[quote name='Czorcik']czyli też meksyk[/QUOTE] mało powiedziane