-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
sprawdzę możliwości na konkretny asortyment. Nazwa, waga itp
-
to może ja prozą napiszę: właśnie doczytałam się, że trzeba potwierdzić wpływ pieniędzy z bazarku na watku bazarkowym. Ludwa, gdy tylko wplyna pieniądze (na razie 32 zł), bądź tak miła i potwierdź na stronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204303-Koniec-HARLEQUINY-dla-Rudego-z-babeszi%C4%85-i-Kud%C5%82atka-w-b%C5%82ocie-do-31.03-do-21.00"]Koniec - HARLEQUINY- dla Rudego z babeszią i Kudłatka w błocie-do-31.03 do 21.00[/URL][/B]
-
a co z ta karma nowotworową? pisałam o doskoku do tańszej o ok złotówkę
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
staram sie o wsparcie jak mogę. Bazarek nawet nieźle prosperuje. Pomóżcie ogłaszać, będzie więcej kasy -
z romantycznego bazarku wpłynęło 32 zł, jeszcze będzie 57
-
pewnie, że nie profesjonalne, ale za to relaksujące i skuteczne. Przyznaj się, że sama byś pobyczyła się w pościeli cały dzionek. Może nie koniecznie w mojej pościeli.
-
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL] Awunia też zaprasza, dzielnie wspomagała mnie swoja obecnością, niektóre fanty obwąchała z zadowoleniem, po niektórych przeszła się (te są najcenniejsze) [/B]
-
Hanka I Tośka mają swoje podwórko i RODZINĘ :) Powodzenia dziewczyny
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-prosz%C4%99-na-razie-nie-dopisywa%C4%87-si%C4%99/page2"]TULINKOWY SKLEPIK bis - proszę na razie nie dopisywać się[/URL][/B] -
Mini która wszędzie się zmieści Ma domek w Krakowie .Dziękujemy !!!
inga.mm replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B] -
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom TULINKOWY SKLEPIK bis - proszę na razie nie dopisywać się
-
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom, wśród nich Mishka i Misiek [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B] -
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
inga.mm replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B] -
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
-
**Za stara na miłość? oj nie! Ma DS :) Maja za TM.
inga.mm replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00) -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom, jednym z nich jest Misio, a drugim Mashka [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-prosz%C4%99-na-razie-nie-dopisywa%C4%87-si%C4%99/page2"]TULINKOWY SKLEPIK bis - proszę na razie nie dopisywać się[/URL][/B] -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
inga.mm replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-prosz%C4%99-na-razie-nie-dopisywa%C4%87-si%C4%99/page2"]TULINKOWY SKLEPIK bis - proszę na razie nie dopisywać się[/URL][/B] -
Lili ma fajny domek!Ślicznotko tylko szczęścia!!!
inga.mm replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-otwarcie-10-4-ok.20tej-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99"]TULINKOWY SKLEPIK bis - otwarcie 10/4 ok.20tej; proszę nie wpisywać się[/URL][/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-prosz%C4%99-na-razie-nie-dopisywa%C4%87-si%C4%99/page2"][/URL][/B] -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
mam dojście do Convalescent support 410g za ok. 10 zł. -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
PRZEPRASZAM, ŻE WPADAM TU Z BAZARKIEM, ALE KAZIO JEST W NIM POSTACIĄ PIERWSZOPLANOWĄ [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B] -
Lili ma fajny domek!Ślicznotko tylko szczęścia!!!
inga.mm replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Takiego smutaska wypatrzyłam na wątku schroniska zamojskiego. Sunia, duża, owczarkowata, nie ma jeszcze nawet imienia. Wg wolontariuszek schroniska suka jest wyciszona, melancholijna i nienachalna. [/U][/QUOTE] Skoro melancholijna to może Mela? dorzucę kasę, gdy coś uzbieram -
Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc
inga.mm replied to Annica's topic in Już w nowym domu
nie będę komentowała, bo słowa więzną w gardle. Kazio zajmie specjalne miejsce wśród podopiecznych bazarku [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-Z-MARZENIAMI-otwarcie-7.04."]TULINKOWY SKLEPIK Z MARZENIAMI - otwarcie 7.04.[/URL][/B] legowisko mam, tyle, że w Warszawie. Czy nie ma możliwości zdobycia kołdry dziecięcej?