Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. sprawdzę możliwości na konkretny asortyment. Nazwa, waga itp
  2. to może ja prozą napiszę: właśnie doczytałam się, że trzeba potwierdzić wpływ pieniędzy z bazarku na watku bazarkowym. Ludwa, gdy tylko wplyna pieniądze (na razie 32 zł), bądź tak miła i potwierdź na stronie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204303-Koniec-HARLEQUINY-dla-Rudego-z-babeszi%C4%85-i-Kud%C5%82atka-w-b%C5%82ocie-do-31.03-do-21.00"]Koniec - HARLEQUINY- dla Rudego z babeszią i Kudłatka w błocie-do-31.03 do 21.00[/URL][/B]
  3. a co z ta karma nowotworową? pisałam o doskoku do tańszej o ok złotówkę
  4. staram sie o wsparcie jak mogę. Bazarek nawet nieźle prosperuje. Pomóżcie ogłaszać, będzie więcej kasy
  5. z romantycznego bazarku wpłynęło 32 zł, jeszcze będzie 57
  6. Lepiej, ze te zęby wyszły, niż miałyby gnić pod kamieniem. Moja Tośka też na razie wychodzi raz dziennie, gdy jest ciepło. Nauczyła się załatwiać na stary ręcznik, więc szybkie płukanie, pranie i znów ma podkład.
  7. pewnie, że nie profesjonalne, ale za to relaksujące i skuteczne. Przyznaj się, że sama byś pobyczyła się w pościeli cały dzionek. Może nie koniecznie w mojej pościeli.
  8. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL] Awunia też zaprasza, dzielnie wspomagała mnie swoja obecnością, niektóre fanty obwąchała z zadowoleniem, po niektórych przeszła się (te są najcenniejsze) [/B]
  9. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
  10. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-prosz%C4%99-na-razie-nie-dopisywa%C4%87-si%C4%99/page2"]TULINKOWY SKLEPIK bis - proszę na razie nie dopisywać się[/URL][/B]
  11. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
  12. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom TULINKOWY SKLEPIK bis - proszę na razie nie dopisywać się
  13. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)
  14. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom, wśród nich Mishka i Misiek [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
  15. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
  16. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
  17. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
  18. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)
  19. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom, jednym z nich jest Misio, a drugim Mashka [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-prosz%C4%99-na-razie-nie-dopisywa%C4%87-si%C4%99/page2"]TULINKOWY SKLEPIK bis - proszę na razie nie dopisywać się[/URL][/B]
  20. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia kilku psom [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-prosz%C4%99-na-razie-nie-dopisywa%C4%87-si%C4%99/page2"]TULINKOWY SKLEPIK bis - proszę na razie nie dopisywać się[/URL][/B]
  21. zapraszam na bazarek dla ratowania zdrowia[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-otwarcie-10-4-ok.20tej-prosz%C4%99-nie-wpisywa%C4%87-si%C4%99"]TULINKOWY SKLEPIK bis - otwarcie 10/4 ok.20tej; proszę nie wpisywać się[/URL][/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-prosz%C4%99-na-razie-nie-dopisywa%C4%87-si%C4%99/page2"][/URL][/B]
  22. mam dojście do Convalescent support 410g za ok. 10 zł.
  23. PRZEPRASZAM, ŻE WPADAM TU Z BAZARKIEM, ALE KAZIO JEST W NIM POSTACIĄ PIERWSZOPLANOWĄ [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]
  24. [quote name='agusiazet']Takiego smutaska wypatrzyłam na wątku schroniska zamojskiego. Sunia, duża, owczarkowata, nie ma jeszcze nawet imienia. Wg wolontariuszek schroniska suka jest wyciszona, melancholijna i nienachalna. [/U][/QUOTE] Skoro melancholijna to może Mela? dorzucę kasę, gdy coś uzbieram
  25. nie będę komentowała, bo słowa więzną w gardle. Kazio zajmie specjalne miejsce wśród podopiecznych bazarku [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-Z-MARZENIAMI-otwarcie-7.04."]TULINKOWY SKLEPIK Z MARZENIAMI - otwarcie 7.04.[/URL][/B] legowisko mam, tyle, że w Warszawie. Czy nie ma możliwości zdobycia kołdry dziecięcej?
×
×
  • Create New...