Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='inga.mm']07.06 200 zł - Inga.mm to właśnie ten bazarek, na którym trzeba poświadczyć wpływ pieniędzy. Zaraz wkleje link juz mam TULINKOWY SKLEPIK trzeba napisac coś w tym rodzaju "potwierdzam otrzymanie 200 zł dla Leosia z tematu szok.....szok - PSI KOŚCIORTUP - poszukiwany płatny DT"[/QUOTE] bardzo dziękuje za poświadczenie wpływu. W tym tygodniu wystawię darowizny od Pani Bożenki.
  2. [quote name='necianeta89']a tam postarałam :) 3 min i gotowe :) to jak? Mam komuś wytłumaczyć te banerki? Jak co to opiszę to ładnie jutro, dobrze? ;)[/QUOTE] ja, ja, ja poproszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę
  3. bo nie ma ładniastego banerka
  4. czekam na wieści niecierpliwie
  5. [quote name='supergoga']Nie wiem czy coś wyszło z tej adopcji, bo powiem szczerze jakoś nic nie rizumiem. Dostałam wiadomośc, że kot znalazł dom - tylko nie popzrze dogo - więc nie ogarniam... W każdym razie znalazł dom i tyle. Inga - sorry nie kojarzyłam.[/QUOTE] nie szkodzi, nie możesz pamiętac o wszystkim. Ale jeśli znalazł ds, to dobrze, bo u mnie miałby tylko dt. W każdym razie, koty orientalne w potrzebie - to do mnie
  6. a co z ewentualnym usuwaniem guza?
  7. no i dlaczego ja o tym nie wiem? ja od orientów jestem!
  8. co u Karen i Sylci? nie odzywaja sie
  9. wpisuję się tu i prosze o kontynuacje tematu, bo na miau wyczytałam, że piesek nadal jest w schronie.
  10. sprawa częściowo wyjaśniona Agnieszka_K podała mi konto Vivy, na które wysłałam pieniądze. Kudłataja niewinna. Prosze w takim razie osobę fundacyjna o potwierdzenie
  11. szczegóły transakcji wysłałam na pw
  12. [quote name='necianeta89']Jakby co to polecam się na przyszłość :)[/QUOTE] czy możesz mnie, tępa istotę, oswiecić jak rozbi sie banerki? bardzo bym chciała nauczyc się, zeby pomagac w ogłaszaniu
  13. [quote name='azalia']Sajlana,inga.mm,dzięki serdeczne za wsparcie.[/QUOTE] czy to Ty potwierdzasz bazarkowe wpływy?
  14. [quote name='_ogonek_']To plakat raczej Kulkerson, bo ja to jestem beznadziejny grafik i artysta, hehe :)[/QUOTE] Kulkerson, jeśli masz zdolności plastyczne, zrób z tego plakat propagandowy. Serio mówię, Zdjęcie jest porywajace
  15. wiecie, ze [B]dochodzę do wniosku, że dobrze zrobiłam, ze nie dałam się wmanewrować w kolejny bazarek dla Werki. Od 6 czerwca nie mogę doprosić się potwierdzenia otrzymania kasy i mam zablokowane zamknięcie bazarku. To nie po koleżeńsku.[/B]
  16. [B][SIZE=3][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=blue]07.06[/COLOR] 200 zł - Inga.mm [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]to[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black] właśnie ten bazarek, [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]na którym trzeba poświadczyć wpływ pieniędzy. Zaraz wkleje link juz mam [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-Rozliczamy-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-do-21.04-%2821.00%29/page20"]TULINKOWY SKLEPIK[/URL] trzeba napisac coś w tym rodzaju "potwierdzam otrzymanie 200 zł dla Leosia z tematu[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KO%C5%9ACIORTUP-poszukiwany-p%C5%82atny-DT"] szok.....szok - PSI KOŚCIORTUP - poszukiwany płatny DT"[/URL]
  17. [quote name='rotek_']Negra-zdjęcie lepsze pod względem technicznym(od poprzedniego) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/dsc0805a.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8649/dsc0805a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] to jest zdjęcie konkursowe!!! absolutnie przepiękne i wiele mówiace. Spróbujcie zrobic z tego plakat.
  18. oby kocinka miała dobry dom kochający DO KOŃCA
  19. na miau pojawiła się pani chetna do adopcji, ale ja nie dałabym jej tego kota.
  20. [quote name='Avian']Nie ma co przekonywać właścicieli o zmianie zdania - skoro raz o tym pomyśleli, kotka nie będzie tam bezpieczna. Postaram się ja wyciągnąć.[/QUOTE] zgadzam się, chociaż znam przypadki 2, że umoralnienie zadziałało w sposób absolutnie cudowny i teraz nie mogą zrozumieć co im do łba strzeliło, zeby oddawać zwierzę. Jeden był tu na dogo we Wrocku, drugi poza forumami.
  21. [quote name='Nano']ale to nie wykładowca chce go uśpić tylko jego (w sumie jej - bo to kobieta) znajomi mają tego kota. Wykładowczyni ma swoje 3 czy 4 koty i juz nie moze wiecej przygarnąc :( dlatego pytała mnie czy nie miałabym kogoś. Zdobyłam maila do wykładowczyni (Ani), mam nadzieje, że się odezwie w miarę szybko i przekaże istotne informacje :)[/QUOTE] aaaa, to przepraszam wykładowcę. ale i tak tych ludzi do pionu prawno-moralnego należałoby ustawić.
  22. przyszłam tu z miau. Zastanawiam się, dlaczego nie moga normalnie powiedzieć: nie dajemy rady z dwoma kotami, prosze o pomoc, tylko od razu - uśpią. Należałoby wytłumaczyć temu tzw. wykładowcy, że zabijanie zdrowych zwierząt jest karane. Czasem to działa
  23. [quote name='supergoga']Prosze na razie się wstrzymac z ogłoszeniami Mundziaka. Coc powoli się klaruje i choc jeszcze troszkę czasu minie, może się uda.[/QUOTE] czyżby znalazła się dobra duszyczka?
  24. Mówiłam, że Awunia to cudowny, prześliczny i w ogóle piesio? Nie sposób jej nie kochać. Jest wyjątkowa. Madi, tak ślicznie napisałaś o Awuni, że wzruszyłam się. Zupełnie serio piszę. Ja wierzę, że ona czekała na ten jeden jedyny domek, który zobaczy w niej to piękno, które ma w sobie i na tę rodzinę, która będzie dla niej Rodziną przez duuuuże R.
×
×
  • Create New...