-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[quote name='inga.mm']07.06 200 zł - Inga.mm to właśnie ten bazarek, na którym trzeba poświadczyć wpływ pieniędzy. Zaraz wkleje link juz mam TULINKOWY SKLEPIK trzeba napisac coś w tym rodzaju "potwierdzam otrzymanie 200 zł dla Leosia z tematu szok.....szok - PSI KOŚCIORTUP - poszukiwany płatny DT"[/QUOTE] bardzo dziękuje za poświadczenie wpływu. W tym tygodniu wystawię darowizny od Pani Bożenki.
-
Młodziutka Negra, niedawno jadła ze śmietników - szuka DOMU!!!
inga.mm replied to Kulkerson's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']a tam postarałam :) 3 min i gotowe :) to jak? Mam komuś wytłumaczyć te banerki? Jak co to opiszę to ładnie jutro, dobrze? ;)[/QUOTE] ja, ja, ja poproszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
bo nie ma ładniastego banerka -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czekam na wieści niecierpliwie -
[quote name='supergoga']Nie wiem czy coś wyszło z tej adopcji, bo powiem szczerze jakoś nic nie rizumiem. Dostałam wiadomośc, że kot znalazł dom - tylko nie popzrze dogo - więc nie ogarniam... W każdym razie znalazł dom i tyle. Inga - sorry nie kojarzyłam.[/QUOTE] nie szkodzi, nie możesz pamiętac o wszystkim. Ale jeśli znalazł ds, to dobrze, bo u mnie miałby tylko dt. W każdym razie, koty orientalne w potrzebie - to do mnie
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a co z ewentualnym usuwaniem guza? -
no i dlaczego ja o tym nie wiem? ja od orientów jestem!
-
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co u Karen i Sylci? nie odzywaja sie -
sprawa częściowo wyjaśniona Agnieszka_K podała mi konto Vivy, na które wysłałam pieniądze. Kudłataja niewinna. Prosze w takim razie osobę fundacyjna o potwierdzenie
-
szczegóły transakcji wysłałam na pw
-
Młodziutka Negra, niedawno jadła ze śmietników - szuka DOMU!!!
inga.mm replied to Kulkerson's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Jakby co to polecam się na przyszłość :)[/QUOTE] czy możesz mnie, tępa istotę, oswiecić jak rozbi sie banerki? bardzo bym chciała nauczyc się, zeby pomagac w ogłaszaniu -
[quote name='azalia']Sajlana,inga.mm,dzięki serdeczne za wsparcie.[/QUOTE] czy to Ty potwierdzasz bazarkowe wpływy?
-
Młodziutka Negra, niedawno jadła ze śmietników - szuka DOMU!!!
inga.mm replied to Kulkerson's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']To plakat raczej Kulkerson, bo ja to jestem beznadziejny grafik i artysta, hehe :)[/QUOTE] Kulkerson, jeśli masz zdolności plastyczne, zrób z tego plakat propagandowy. Serio mówię, Zdjęcie jest porywajace -
Młodziutka Negra, niedawno jadła ze śmietników - szuka DOMU!!!
inga.mm replied to Kulkerson's topic in Już w nowym domu
zaje....super. podbieram -
wiecie, ze [B]dochodzę do wniosku, że dobrze zrobiłam, ze nie dałam się wmanewrować w kolejny bazarek dla Werki. Od 6 czerwca nie mogę doprosić się potwierdzenia otrzymania kasy i mam zablokowane zamknięcie bazarku. To nie po koleżeńsku.[/B]
-
[B][SIZE=3][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=blue]07.06[/COLOR] 200 zł - Inga.mm [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]to[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black] właśnie ten bazarek, [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]na którym trzeba poświadczyć wpływ pieniędzy. Zaraz wkleje link juz mam [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-Rozliczamy-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-do-21.04-%2821.00%29/page20"]TULINKOWY SKLEPIK[/URL] trzeba napisac coś w tym rodzaju "potwierdzam otrzymanie 200 zł dla Leosia z tematu[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KO%C5%9ACIORTUP-poszukiwany-p%C5%82atny-DT"] szok.....szok - PSI KOŚCIORTUP - poszukiwany płatny DT"[/URL]
-
Młodziutka Negra, niedawno jadła ze śmietników - szuka DOMU!!!
inga.mm replied to Kulkerson's topic in Już w nowym domu
[quote name='rotek_']Negra-zdjęcie lepsze pod względem technicznym(od poprzedniego) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/dsc0805a.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8649/dsc0805a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] to jest zdjęcie konkursowe!!! absolutnie przepiękne i wiele mówiace. Spróbujcie zrobic z tego plakat. -
Młoda kotka PERSKA - ma dom (Poznań) !!!
inga.mm replied to Nano's topic in Kotki już w nowych domach
oby kocinka miała dobry dom kochający DO KOŃCA -
Młoda kotka PERSKA - ma dom (Poznań) !!!
inga.mm replied to Nano's topic in Kotki już w nowych domach
na miau pojawiła się pani chetna do adopcji, ale ja nie dałabym jej tego kota. -
Młoda kotka PERSKA - ma dom (Poznań) !!!
inga.mm replied to Nano's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Avian']Nie ma co przekonywać właścicieli o zmianie zdania - skoro raz o tym pomyśleli, kotka nie będzie tam bezpieczna. Postaram się ja wyciągnąć.[/QUOTE] zgadzam się, chociaż znam przypadki 2, że umoralnienie zadziałało w sposób absolutnie cudowny i teraz nie mogą zrozumieć co im do łba strzeliło, zeby oddawać zwierzę. Jeden był tu na dogo we Wrocku, drugi poza forumami. -
Młoda kotka PERSKA - ma dom (Poznań) !!!
inga.mm replied to Nano's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nano']ale to nie wykładowca chce go uśpić tylko jego (w sumie jej - bo to kobieta) znajomi mają tego kota. Wykładowczyni ma swoje 3 czy 4 koty i juz nie moze wiecej przygarnąc :( dlatego pytała mnie czy nie miałabym kogoś. Zdobyłam maila do wykładowczyni (Ani), mam nadzieje, że się odezwie w miarę szybko i przekaże istotne informacje :)[/QUOTE] aaaa, to przepraszam wykładowcę. ale i tak tych ludzi do pionu prawno-moralnego należałoby ustawić. -
Młoda kotka PERSKA - ma dom (Poznań) !!!
inga.mm replied to Nano's topic in Kotki już w nowych domach
przyszłam tu z miau. Zastanawiam się, dlaczego nie moga normalnie powiedzieć: nie dajemy rady z dwoma kotami, prosze o pomoc, tylko od razu - uśpią. Należałoby wytłumaczyć temu tzw. wykładowcy, że zabijanie zdrowych zwierząt jest karane. Czasem to działa -
Mówiłam, że Awunia to cudowny, prześliczny i w ogóle piesio? Nie sposób jej nie kochać. Jest wyjątkowa. Madi, tak ślicznie napisałaś o Awuni, że wzruszyłam się. Zupełnie serio piszę. Ja wierzę, że ona czekała na ten jeden jedyny domek, który zobaczy w niej to piękno, które ma w sobie i na tę rodzinę, która będzie dla niej Rodziną przez duuuuże R.