Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Kama202']Zrobione, czekamy na efekt.[/QUOTE] Znaczy: jest szansa na finansowy prezent od Kazia dla Leosia????? Toż to rewelacyjnie podnosi na duchu
  2. [quote name='Kinia1984']wygląda na to że ja...........:)[/QUOTE] Może głupio zapytam, ale dlaczego Ty? Watek założyła SBD i zniknęła. Już Abrakadabra się też dziwiła, że coś na nią spada. Mam wrażenie, że ktoś tu kogoś w maliny wpuścił. Jeśli się mylę, przepraszam.
  3. jest prześliczna! Starość nie musi być straszna w kochającym domku
  4. [quote name='Kama202']Oczywiście, jestem za, Kazio zebrał 15 tys.i to wystarczy. Ten Leoś jest w takim strasznym stanie. Napiszę zaraz pod wydarzeniem Kazia na fb propozycję, żeby podzielili się pieniędzmi Kazia z tym psiakiem. Może się uda.[/QUOTE] oooo, byłoby wspaniale, dziękuję
  5. Propozycja Fiery jest lepsza od mojej. Nie wiem tylko co to za lecznica i czy da radę wyprowadzić Malinkę. Może Fiera coś napisze o swoich wetach? Jakie ma doświadczenia, co to za lecznica?
  6. Hej, przecież jeszcze nie wyjechała!!!! Na razie w ogóle nigdzie nie pojedzie i to są tylko takie rozważania przed siebie. Trzeba brać pod uwagę wariant zagraniczny. Zakładałam wątek dla share-peiki Zary. Przejęła go jaanna. Zara pojechała do Niemiec i ma tam dobry domek, chociaż też się obawiałam czy to dobry pomysł. Ochłońmy wszyscy. I tak trzeba ze wszystkimi ruchami zaczekać przynajmniej do wstępnej diagnozy lekarskiej. Nie wyobrażam sobie, żeby miało być inaczej.
  7. [quote name='santino']Dokladnie. na spokojnie. jakby cos to jest miejsce u ingi, jak nie bedzie mogla podjac sie opieki ze wzgledu na ograniczenia wynikajace z pracy, to poki co jest nadal miejsce dla sunki w tym hotelu o ktorym pisalam. wiem ze to kojec ale opieka nad psami jest 24/7.[/QUOTE] Jeszcze Fiera się oferuje. Z tego co pamiętam z jej wpisu u Leosia, ma "praktykę pielęgniarską" Pamiętam, że pisała o wprawie w kroplówkach i coś jeszcze, ale nie będę teraz szukała. I chyba jest dyspozycyjna. Coś mi się tłucze o kłopocie z mobilnością, ale nie wiem czy czegoś nie pokręciłam.
  8. Prosiłam tylko, żeby nie wywlekać tu i to dość niemiło starych spraw. Wolny Pies - prawdopodobnie jesteś na bieżąco z wyjazdami zwierząt do Niemiec. Zechciej może (tylko tak proponuję) wypunktować kolejne kroki, jakie trzeba zrobić, żeby sprawdzić potencjalny dom, przygotować psa do wyjazdu, skompletować papiery. Może powinien pojawić się taki wątek informacyjny, jeśli go jeszcze nie ma?
  9. Przepraszam, że zabulgoczę mimo, że nie jestem założycielką tego wątku: mam wrażenie, że pomyje wylewanie z innej kuchni nie powinny lądować na tym podwórku. Nie bronię malibo, bo nie znam tamtej sprawy, ale na pewno atakowanie się na wzajem na tym wątku, nie sprzyja twórczemu myśleniu na temat pomocy Malince. Prosiłabym (we własnym imieniu to piszę) o skupienie sie na Malince, jej leczeniu, zdobywaniu pieniędzy i szukaniu/sprawdzaniu propozycji.
  10. proponuję podzielić role: - jakaś grupa osób ogarniająca sprawy adopcji do Niemiec powinna sprawdzić propozycję domu, z pewnością nie jest to łatwe zadanie - inna grupa powinna skupić się na bieżącej diagnostyce i leczeniu oczek Malince oraz zdobywaniu funduszy, trzeba zorganizować poniedziałkową wizytę u dr Ł. Jeśli sprawdzenie domu będzie pozytywne to by było piękne. Ja też chciałabym wiedzieć czy mam rezerwować dla suni miejsce czy zająć się innym psiunem? Oczywiście przy braniu pod uwagę mojej oferty, proszę kalkulować moje ograniczenia, a więc należy to skonsultować z lekarzem
  11. nie znając dokładnie zakresu prac, wielkości psa, mogę powiedzieć, że między 7 a 10 zł za dzień + koszty Ja właściwie prawie nic nie wiem o niej. Na razie. Bedę spóźniona do pracy, jeśli już nie wyjdę
  12. wpadam w biegu na zaproszenie ludwy. Mam miejsce w hoteliku domowym (w zeszłym tygodniu poszły do domów dwie dziewczynki od malibo57-mam nadzieję, że referencje wystawi) Wprawdzie zamierzałam pauzować, ale w takiej sytuacji proszę rozważyć mój dom. Mieszkanie w bloku na górnym Mokotowie. Teren zamknięty. 5 kotów i dwa moje psy (pudelek i ratlerzyczka z 4 nowotworami i 6 innymi chorobami). Mankamentem jest praca. W domu nie ma mnie przez ok. 8 godzin, czasem więcej. Mam czas pracy tylko teoretycznie normowany. Nie jestem pewna czy to jest dobre miejsce ze względu na nieobecność w domu kolidującą z koniecznością podawania kropli. Na wątku[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KO%C5%9ACIORTUP-poszukiwany-p%C5%82atny-DT"][B] [/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KO%C5%9ACIORTUP-poszukiwany-p%C5%82atny-DT"]szok.....szok - PSI KOŚCIORTUP - poszukiwany płatny DT[/URL] wpisywała się Fiera, że mogłaby pomóc. Może pomogłaby Eyes'i (takie imię dla malutkiej przyszło mi do głowy)?
  13. myła, ale nie tak intensywnie. Zawsze jakoś tak delikatnie, podpatrywała Fida i Tośkę. Teraz myje się za wszystkie czasy.
  14. [quote name='Kama202']Ja tego psa właśnie udostępniam na fb. Bardzo bym chciała, żeby Kazio się podzielił z tą kupką nieszczęścia swoją kasą, ale niestety obieg jego pieniędzy pozostaje poza naszym wpływem.[/QUOTE] W takim razie przekażę "utarg" kaziowy z mojego bazarku "Tulinkowy Sklepik" na Leosia. To chyba będzie dobre rozwiązanie? Nie jest to szokująca kwota, bo raptem coś około 250 zł, ale jest, a nie nie ma.
  15. ja na prawdę chciałam odejść z dogo! Tylko nie wiem jak zostawić te dzieciaki, skoro każdy grosz i każde słowo może być na wagę życia?
  16. Moja ślicznota byczy się po całości na rafałowym wyrku
  17. [quote name='Fiera']Ja ewentualnie mogłabym dać domowy DT ( umiem robić kroplówki itp, bo miałam w domku mały szpital jak mi sunia na babejszę prawie odeszła), ale mieszkam pod Warszawą, więc to chyba odpada???????/ W każdym razie jakby nie było innego wyjścia, to polecam się pamięci./ Będę zaglądała na pewno, żeby zobaczyć co u psiaka.:loveu:[/QUOTE] dorzucę do transportu jakby co. Widzę, że u mnie na dt nie ma szansy dzieciak, póki jest pod kroplówką i na częstym niamusianku. Mimo, że miałam się wycofać z dogo, to chyba jakiś szybki bazarek zrobię, bo trzeba dzieciaka wspomóc. Tylko proszę o pomoc w reklamie. Czekam na informację czy robic bazarek. w kwestii transportu (płatnego po kosztach) też można do mnie dzwonić. Sajlana, zamorduję Cię, gdy wpadniesz po fanty. Wiedziałaś, że mnie ściągniesz tu.
  18. w przelewie napisałam, że na Baldurka. Mam nadzieję, że to nie problem. Jakos mi ten Baldurek utkwił w głowie
  19. no to "zaproszę" Was na równie szokujący wątek [SIZE=4] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208342-szok.....szok-PSI-KO%C5%9ACIORTUP-ogromny-apel-o-pomoc"]szok.....szok - PSI KOŚCIORTUP - ogromny apel o pomoc[/URL][/B][/SIZE]
  20. czy tymczas już się znalazł? jaka opieka jest wymagana? Czy osoba pracująca może podjąć się opieki nad Leosiem, czy konieczna jest stała obecność opiekuna?
  21. ode mnie poleci jednorazowo 10 zł. Na razie wiecej nie mogę dać
  22. nie, dziękuję za uprzejmość. Nie musiałam się przedzierać, a widzę, że jest co czytać. Już się przelałam
  23. prosze konto na pw, dorzuce 10 zł jednorazowo, może jeszcze coś wyskrobię, ale na razie tyle mogę
  24. ooooo!!!!! Zdjęcia są zaje-super. dzielna dziewczynka
×
×
  • Create New...