Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Drzagodha']To ja mogę mu zrobić wydarzenie na fb, ale musicie pomóc je rozreklamować - moi znajomi mają już dosyć wysyłanych przeze mnie psich zaproszeń :eviltong:[/QUOTE] oooo! fajnie, tylko niech założycielka tematu pobłogosławi. Supergoga pewnie zaloguje sie po południu.
  2. no to kicha. Myślałam, ze ogłoszenia i fb zawiodły. Kto może pomóc? Ja nie ogarniam fb.
  3. czy to znaczy, że u Teresy Borcz nie ma juz miejsca?
  4. [quote name='azalia']Inga.mm serdecznie Ci dziękuję.Ja Cię doskonale rozumiem,bo ja mając tylko pensję męża ciągle wysyłałam pieniądze pieskom.Teraz mi będzie ciężko bez możliwości pomocy,ale wierzę,że mąż coś znajdzie,jest dobrym specjalistą w swojej dziedzinie i uczciwym człowiekiem.[/QUOTE] Wiele i wielu z nas dotyka plaga demokracji i wolnego rynku jaką jest bezrobocie. Ten socjalizm mial swoje duże zalety. Mam nadzieję, że szybko znajdzie choćby "coś" na początek.
  5. [quote name='azalia']Bardzo mi smutni i przykro,ale niestety muszę wstrzymać wszystkie stałe deklaracje,w tym też na Wercię.Ja nie pracuję,a teraz zlikwidowano firmę męża.Jak tylko sytuacja zmieni się na lepsze,a mam taką nadzieję to z wielką radością ponownie będę pomagać skrzywdzonym pieskom.[/QUOTE] o ranyyy!!!! strasznie Ci współczuję. Mój tz tez na bezrobiu. Syn łapie pojedyncze fuchy, a ja jestem walnięta i pieniądze pcham w zwierzaki. Ale i to może sie skończyć. Życzę powodzenia
  6. [quote name='Agucha']Inguś, wpływ może potwierdzić tylko Kudlataja, a Ona z tego co widzę - rzadko wchodzi na dogo... Kto ma z Nią kontakt???[/QUOTE] No to mam nauczkę. Gdyby przyszło mi do głowy robic kiedykolwiek bazarek, najpierw musze mieć zadeklarowane w temacie kto potwierdzi mi pieniądze. Bez tego nie kiwnę palcem. Wera to jedyny pies, dla którego nie miałam personalnie wskazanego potwierdzacza.
  7. [quote name='inga.mm']czy moge prosic o potwierdzenie wpływu pieniędzy na watku bazarkowym. Chciałabym zgłosic go do zamkniecia.[/QUOTE] [quote name='inga.mm']właśnie poleciało obiecane 150 zł. Proszę o potwierdzenie wpływu 150 zł na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-Rozliczamy-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-do-21.04-%2821.00%29/page20"]TULINKOWY SKLEPIK[/URL][/QUOTE] Widzę aktywność w temacie Wery, a nie mogę doczekać się informacji o wpływie pieniędzy na bazarku. Dziewczyny, proszę Was!!!!!!!!!!!!!!
  8. [quote name='Livka']Już to zrobiłam czyli prosiłam lolkę o rozliczenie wpłaty tak jak pisałaś, nawet pozwoliłam sobie przesłać jej Twoje pw skierowane do mnie żeby było wszystko tak jak powinno - pozostało nam czekać na lolkę - ja byłam tu tylko "przekaźnikiem" nr konta.[/QUOTE] znakomicie. Tu trochę zaszantażuję. Mam coś dla Leosia i Dainy do wystawienia na bazarku, ale dopóki nie zakończę tamtego, nie wystawię. A może być znów ze 200 zetów
  9. livka, musisz tez to wpisac na bazarku, jesli taka propozycja juz tam padła a poza tym kontaktowałas się ze mna w sprawie dofinansowania Leonka, to zechciej teraz dokończyc sprawę lub poprosić lolkę o potwierdzenie wpływu
  10. [quote name='Javena']Ja nadal nie mam nr konta. Kochani mam prosbe. Na moim bazarku uzbierała sie dosć duza kwota -70zł. Takiej się nie spodziewałam.Czy mogłabym podzielic te pieniażki na Leosia i Dunie ,która potrzebuje na operacje oczu. [url]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-z-katarakt%C4%85-mo%C5%BCe-widzie%C4%87!-NIE-MAMY-PIENI%C4%98DZY-NA-BADANIE[/url]! Powiedzmy 40 zł na Leosia i 30 zł na Dunie. Nie wiem tylko ,czy to zgodne z regulaminem?[/QUOTE] Jeśli osoby biorace udział bazarku i tutejsi opiekunowie pobłogosławią, to jak najbardziej.
  11. [quote name='sajlana']A propos bazarku....będziesz jakiś robiła...? :cool3:[/QUOTE] na razie wymeldowuje sie z aktywności na dogo
  12. Teresa wpisuje sie na watku sparaliżowanego Dropsa
  13. [quote name='inga.mm']właśnie poleciało obiecane 150 zł. Proszę o potwierdzenie wpływu 150 zł na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-Rozliczamy-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-do-21.04-%2821.00%29/page20"]TULINKOWY SKLEPIK[/URL][/QUOTE] czy moge prosic o potwierdzenie wpływu pieniędzy na watku bazarkowym. Chciałabym zgłosic go do zamkniecia.
  14. [quote name='inga.mm']no właśnie, chciałbym dowiedzieć się co u Leosia i czy wsparcie finansowe doszło?[/QUOTE] słuchajcie, pieniądze podochodziły do innych obdarowanych, a tu cisza. Nie moge zamknąć bazarku. Prosze o potwierdzenie, że te 200 zł wpłynęło
  15. też jestem ciekawa, ale założycielka jakoś zamilkła
  16. no właśnie, chciałbym dowiedzieć się co u Leosia i czy wsparcie finansowe doszło?
  17. czy pieniążki jeszcze nie doszły? Tak pytam, bo chętnie pozbyłabym się tego bazarku
  18. Teresa, jesteś wielka!!!! Całusy w dropsikowy nochalek
  19. dziękuję za wiadomość, bo cisza wzbudzała niepokój. Pozdrawiam dziewczynkę. Jeszcze pytanie: którego gronkowca ma? Moja Tośka miała spp, tyle, że nie pamiętam teraz jakie leki na to dostawała, ale zadziałały błyskawicznie.
  20. To jest właśnie owa zabawa w łapki, o której wcześniej pisałam. Tylko tu jeszcze nie widziałam "łapkowania" Awuni. Zapewne za parę dni sama będzie zaczepiać do zabawy. Wystarczyło poklepać w podłogę, tak ja na filmie. Pan Awuniowy robi dokładnie to co Awunia lubi. Czy mi wydaje się, czy troszke przytyła?
  21. na zdrowie i szczęście dla Rudego
  22. [quote name='malibo57']I słusznie, przepraszam - wrzuciłam Cię do folderu "W nowym domu":)[/QUOTE] mam nowy dom? I nic o tym nie wiem? Czy w nowym domu jest miejsce dla kotów i psów? I jeszcze: gdzie ten nowy dom? Ech, pomarzyć fajna rzecz....
×
×
  • Create New...