-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
inga.mm replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
wmeldowuję się po spotkaniu zapoznawczym na naszym okolicznym sralniku -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z Aksonkowego Sklepiku Karenka dostanie 255 zetów, tylko muszę dostać jeszcze 3 wpłaty. Mam nadzieję, że po niedzieli będę mogła zrealizować przelew -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Z Aksonkowego Sklepiku Perełka dostanie 255 zetów, tylko muszę dostać jeszcze 3 wpłaty. Mam nadzieję, że po niedzieli będę mogła zrealizować przelew -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='plastelina']Dla mnie zachowanie p. Teresy jest kompletnie nieodpowiedzialne, rozumiem sytuacje życiowe itd.ale po pierwsze to nie miejsce czeka na Perełkę tylko Perełka na to miejsce i to już od miesiąca. Po drugie Madi od poniedziałku czeka na informację a potencjalny DT nawet nie raczył poinformowac o decyzji. Mam nadzieję, że mimo wszystko Perełka nie będzie musiała wracac do schronu. A w jakie miejsce konkretnie ma byc ten transport?[/QUOTE] weź pod uwagę, że Teresa miała miejsce dla Perełki, ale zmieniły się plany co do suni. O ile pamiętam, była to kwestia przedłużonego leczenia. W tym czasie do Teresy dojechał sparaliżowany Drops. Nie zgodzę się z Tobą, że jest nieodpowiedzialna. Biorąc pod uwagę, ze marnowało się miejsce w dobrym dt, ktoś inny wykorzystał tę sytuację. Niestety - normalne, bo o dobry dt bardzo trudno. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Z Aksonkowego Sklepiku Kajtun dostanie 340 zetów, tylko muszę dostać jeszcze 3 wpłaty. Mam nadzieję, że po niedzieli będę mogła zrealizować przelew -
Z Aksonkowego Sklepiku Rudek dostanie 340 zetów, tylko muszę dostać jeszcze 3 wpłaty. Mam nadzieję, że po niedzieli będę mogła zrealizować przelew
-
[quote name='DORA1020']Jest potwierdzenie z Vivy,ze pieniazki z bazarku w wys.150zl. wplynely na konto Werki:lol: Rozliczenie ile jest,ile ubylo--w najblizszym czasie.[/QUOTE] zechciej wpisać tę informację na watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-Rozliczamy-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-do-21.04-%2821.00%29/page20"]TULINKOWY SKLEPIK[/URL]
-
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
inga.mm replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
No to miał dzieciak farta. Az człowiek śmieje sie radośnie, widząc psie szczęście. Pozdrawiam Rodzinę Lolusia -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rany kota! pewnie tęgoryjec. Skoro dojrzałaś, że ma gębę plaskatą, to wielachne musiało być. Biedna mała. Może tez dlatego taka niedotykalska. Teraz odrobaczenie i za dwa tygodnie, żeby cyst pozbyc się -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
inga.mm replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to niestety dla mnie za ciężki, ale widzę, że Czarodziejka coś załatwia. -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
inga.mm replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hotelik szpitalno-geriatryczny dla malizn to u mnie, tyle, że trzeba wiedzieć jak do innych psów, do kotów, no i schody u mnie sa, więc to może byc problem, no i czy on jest malizną? Wyjaśnię dlaczego malizny: ponieważ jest to mieszkanie w bloku, pieska niesprawnego być może trzeba będzie wspomagać noszeniem, więc muszę móc go udźwignąć. -
[quote name='lolka']okazało się, że Leoś ubóstwia wręcz dzieci......poszedł w gości i okazało się, że jak są przy nim "potworki" to mordka mu się cieszy bezustannie i lata z radości jak szalony :) bo tak u "kawalera" nie ma zbyt wiele rozrywki....rodzinka u której był w gościach jakoś tak nieśmiało przebąkiwała, że może on u nich miałby lepiej i weselej niż u zagorzałego samotnika, no nie wiem .......[/QUOTE] jakie stare te dzieci?
-
Simba, akita inu po wypadku - bezpieczny w swoim super domku
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
cudowny pies! -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
inga.mm replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Ma hotelowy kojec. Zaćma nie problem, jasne. Problem to padaczka. Szukany jest dom, który zapewni mu opiekę i w miarę stałość kontroli jego stanu, szybki dojazd do weta w razie... sama wiesz. Koty oglądał z daleka, niezbyt reagował. Nie wiem, co by było, gdyby na stałe przebywał z kotem. Psy - samce odpadają. W grę wchodzą jedynie uległe sunie. Nakaz weta/ sugestia (3 niezależnych od siebie) - dom w miarę możliwości bez psów, suń, bo ich obecność nakręca Bingo, a nakręcenie go oznacza zwiększenie szans na wystąpienie ataku.[/QUOTE] No to ze wzgledu na obecność Pana Pudelka - uległego i Pani Suni - małej terrorystki oraz Państwa Kociarstwa odpadam. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
inga.mm replied to leni356's topic in Już w nowym domu
czy Bingus ma dt? z tytułu wynika, ze szukacie. Może mogłabym pomóc, jeśli dostane wiecej informacji. Zaćma nie jest problemem. Czy do psów i kotów można by było go dołączyć? -
a ja nadal czekam na potwierdzenie wpływu na konto ViVY.
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
inga.mm replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
no re-we-la-cja!!!!!!