Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. wmeldowuję się po spotkaniu zapoznawczym na naszym okolicznym sralniku
  2. Z Aksonkowego Sklepiku Karenka dostanie 255 zetów, tylko muszę dostać jeszcze 3 wpłaty. Mam nadzieję, że po niedzieli będę mogła zrealizować przelew
  3. Z Aksonkowego Sklepiku Perełka dostanie 255 zetów, tylko muszę dostać jeszcze 3 wpłaty. Mam nadzieję, że po niedzieli będę mogła zrealizować przelew
  4. [quote name='plastelina']Dla mnie zachowanie p. Teresy jest kompletnie nieodpowiedzialne, rozumiem sytuacje życiowe itd.ale po pierwsze to nie miejsce czeka na Perełkę tylko Perełka na to miejsce i to już od miesiąca. Po drugie Madi od poniedziałku czeka na informację a potencjalny DT nawet nie raczył poinformowac o decyzji. Mam nadzieję, że mimo wszystko Perełka nie będzie musiała wracac do schronu. A w jakie miejsce konkretnie ma byc ten transport?[/QUOTE] weź pod uwagę, że Teresa miała miejsce dla Perełki, ale zmieniły się plany co do suni. O ile pamiętam, była to kwestia przedłużonego leczenia. W tym czasie do Teresy dojechał sparaliżowany Drops. Nie zgodzę się z Tobą, że jest nieodpowiedzialna. Biorąc pod uwagę, ze marnowało się miejsce w dobrym dt, ktoś inny wykorzystał tę sytuację. Niestety - normalne, bo o dobry dt bardzo trudno.
  5. Z Aksonkowego Sklepiku Kajtun dostanie 340 zetów, tylko muszę dostać jeszcze 3 wpłaty. Mam nadzieję, że po niedzieli będę mogła zrealizować przelew
  6. Z Aksonkowego Sklepiku Rudek dostanie 340 zetów, tylko muszę dostać jeszcze 3 wpłaty. Mam nadzieję, że po niedzieli będę mogła zrealizować przelew
  7. Z Aksonkowego Sklepiku Dropsik dostanie 340 zetów, tylko muszę dostać jeszcze 3 wpłaty. Mam nadzieję, że po niedzieli będę mogła zrealizować przelew
  8. [quote name='DORA1020']Jest potwierdzenie z Vivy,ze pieniazki z bazarku w wys.150zl. wplynely na konto Werki:lol: Rozliczenie ile jest,ile ubylo--w najblizszym czasie.[/QUOTE] zechciej wpisać tę informację na watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-Rozliczamy-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-do-21.04-%2821.00%29/page20"]TULINKOWY SKLEPIK[/URL]
  9. No to miał dzieciak farta. Az człowiek śmieje sie radośnie, widząc psie szczęście. Pozdrawiam Rodzinę Lolusia
  10. rany kota! pewnie tęgoryjec. Skoro dojrzałaś, że ma gębę plaskatą, to wielachne musiało być. Biedna mała. Może tez dlatego taka niedotykalska. Teraz odrobaczenie i za dwa tygodnie, żeby cyst pozbyc się
  11. no to niestety dla mnie za ciężki, ale widzę, że Czarodziejka coś załatwia.
  12. Hotelik szpitalno-geriatryczny dla malizn to u mnie, tyle, że trzeba wiedzieć jak do innych psów, do kotów, no i schody u mnie sa, więc to może byc problem, no i czy on jest malizną? Wyjaśnię dlaczego malizny: ponieważ jest to mieszkanie w bloku, pieska niesprawnego być może trzeba będzie wspomagać noszeniem, więc muszę móc go udźwignąć.
  13. [quote name='lolka']okazało się, że Leoś ubóstwia wręcz dzieci......poszedł w gości i okazało się, że jak są przy nim "potworki" to mordka mu się cieszy bezustannie i lata z radości jak szalony :) bo tak u "kawalera" nie ma zbyt wiele rozrywki....rodzinka u której był w gościach jakoś tak nieśmiało przebąkiwała, że może on u nich miałby lepiej i weselej niż u zagorzałego samotnika, no nie wiem .......[/QUOTE] jakie stare te dzieci?
  14. [quote name='evalla']okazało się że był mierzony na potrzeby ogłoszeń. Ma 42 cm[/QUOTE] 42 w tzw. kłębie? czy z głowinką? Czy możecie porównac do pudelka? Rzecz w tym, że ja moge wziąc tylko małe stworzenie i czy 9 schodów niezbędnych do pokonania byłoby przeszkoda?
  15. [quote name='majqa']Ma hotelowy kojec. Zaćma nie problem, jasne. Problem to padaczka. Szukany jest dom, który zapewni mu opiekę i w miarę stałość kontroli jego stanu, szybki dojazd do weta w razie... sama wiesz. Koty oglądał z daleka, niezbyt reagował. Nie wiem, co by było, gdyby na stałe przebywał z kotem. Psy - samce odpadają. W grę wchodzą jedynie uległe sunie. Nakaz weta/ sugestia (3 niezależnych od siebie) - dom w miarę możliwości bez psów, suń, bo ich obecność nakręca Bingo, a nakręcenie go oznacza zwiększenie szans na wystąpienie ataku.[/QUOTE] No to ze wzgledu na obecność Pana Pudelka - uległego i Pani Suni - małej terrorystki oraz Państwa Kociarstwa odpadam.
  16. czy Bingus ma dt? z tytułu wynika, ze szukacie. Może mogłabym pomóc, jeśli dostane wiecej informacji. Zaćma nie jest problemem. Czy do psów i kotów można by było go dołączyć?
  17. a ja nadal czekam na potwierdzenie wpływu na konto ViVY.
  18. fantastycznie wygląda! Ale buziak jeszcze smutnawy.
  19. ja widziałam od początku, ale wtedy nie to było ważne.
  20. Może trzeba zmienić tytuł? Bez zaznaczania, ze płatny dt, bo każdy jest do rozważenia. i nie kościoRTup tylko kościoTRup.
×
×
  • Create New...