-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
jestem na zaproszenie Olgi7. Mam mini hotelik domowy (faktura z VATem) lub dt, jednak ma pewne ograniczenia. Piesek musi być mały, tak, żebym mogła dźwignąć go w przypadku, konieczności. Trzeba wejść na 9 schodów, potem jest już winda. Mam 5 kotów, w tym Vita (z avatara), ciężko chorego, praktycznie umierającego, jednak nie umrze tak od razu przy wielkiej dbałości. Może jeszcze pół roku, może troszkę dłużej. Mam 2 psy, w tym Tośkę z nowotworami i innymi przypadłościami. Tak więc nie może być to piesek nieprzyjazny kotom i nie może mieć chorób typu grzybica czy świerzb. Czytałam wątek bardzo pobieżnie, ale chyba wobec psów nie przejawia agresji? No i jeszcze jedno ograniczenie - pracuję, więc jeśli opieka miałaby być stała, to nie będę mogła podjąć się jej. Czy mogłabym poprosić o przesłanie na pw skumulowanych informacji o pieseczku?
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[URL="http://smajliki.ru/smilie-884331687.html"][IMG]http://s15.rimg.info/ea2ba8bc68744482cf8aec1d1e1b8bee.gif[/IMG][/URL] A ja zapraszam na bazar między innymi dla Kajtuna, autorstwa [B]Kory[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209630-Nr.1-Trzy-cele-cos-na-siebie-dla-faceta-i-kobietki[/URL] - prosimy o licytowanie, podrzucanie i reklamowanie :)[/QUOTE] popodrzucam, tylko Kora musi rozgęścić zdjęcia, żeby jej bazarku nie zamknęli dziekuję za piekny bukiet. Ciekawa jestem, kiedy wirtualne kwiaty będa pachniały niewirtualnie? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ha, widzę, że moja deklaracja finansowa nie zrobiła żadnego wrażenia. A tak sie starałam na tym bazarku....:placz: -
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
inga.mm replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tylko pamiętajcie o utajeniu danych Nie mozna upubliczniać nazwisk, adresów i numerów, bo to samobój może być -
[quote name='ludwa']kurcze...a mi się zdawało, że ten samochód się dobrze trzyma;)[/QUOTE] umie się maskować....
-
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
inga.mm replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy moge mieć takie życzenie? -
[quote name='ludwa']a dzisiaj Rudość wyglądała tak:) I Rudość poznała dzisiaj osobiście jedną Ciotkę, która go wspierała:) [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3930/dsc0274l.jpg[/IMG][/QUOTE] i jeszcze wesprze, jako i on wspierał jej samochód, żeby się nie przewrócił (tak chyba kombinował?)
-
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
inga.mm replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='merrickmayfair']Mam prośbę, może mogłbyście czasami podnieść bazarek, może akurat ktoś coś kupi, tylko tak na razie moge pomóc małemu skarbowi. moge podwiesić w sygnaturze i zrobic bazarek wspólny najprawdopodobniej z Leosiem szok.....szok - PSI KOŚCIORTUP - poszukiwany płatny DT Jednak chciałabym wiedzieć kto będzie potwierdzał wpływ kasy na wskazane konto (mam niefajne doświadczenie za sobą) -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia'][url]http://www.dogomania.pl/threads/2095...aga-o-wsparcie[/url]!!! żywcem zapakowany szczeniak w torbie foliowej ...!!!!!!!!!!!![/QUOTE] nie ma takiej strony -
[quote name='sajlana']Może na próbę niech pomieszka u nich pare dni...np. weekend? Bo może na dłuższą metę byłoby to dla niego męczące....choć z drugiej strony pozowliłoby mu to wyrzucić z główki wspomnienia...praca zmianowa ma tez tutaj diamentralne znaczenie....i potworki wcale nie takie małe (z jednym wyjątkiem :p) to i spacerkli może by były w dużej ilości :lol: Patrząc obiektywnie on potrzebuje DS, a jest baaardzo duże prawdopodobieństwo, że jesli z nszego szkraba złe nie wyjdzie, to ten DT stanie sie DS.... ja bym dała im szansę....a gdzie jest ten dom? Musi być ich zgoda na monitorowanie stanu sierściucha...to ma byc dom płatny czy nie?[/QUOTE] Napisałaś to co pisałam juz od paru minut, tylko ciągle mi jakieś służbowe natręty przeszkadzały. Oferte brać, ale monitorować, szczególnie, ze jest o rzut beretem.
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Zastanawiałam się o co chodzi z Rozi, więc teraz już wiem;) Rozi dotarła (zapomniałam spisać kwoty bo nie wiedziałam o co chodzi) Inga.mm dotarła 25zł[/QUOTE] To moje zakupy, bo z mojego bazarro dopiero po niedzieli, tak jak wczoraj informowalam -
proszę o linkę na pw
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
czy sunie można wozic środkami lokomocyjnymi? Czy to nie zniszczy efektów pracy socjalizacyjnej? -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Merys']Tak tylko, ze Madi dwa tygodnie temu napisala, ze Perelka jest juz gotowa, zeby pojechac do domu tymczasowego. Od tego czasu, czeka na jakies informacje w tej sprawie.[/QUOTE] Fakt, nie napisałas tak jak plastelina. Nie była to ocena, ale po jej wpisie Twój w ten sposob zrozumiałam. Jesli intencje miałas inne - przepraszam. -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
wpisałam prosbe o transpor na miau. Jesli ktos sie odezwie,czy moge podać Twój tel, MaDi? -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Merys']Jakie uwagi sa nie na miejscu? Przeciez napisalam prawde, ze Madi czekala dwa tygodnie na informacje. Nie bylo tak? Efekty sa i to duze, porownaj sobie zdjecia, kiedy przebywala w Rachowie, ze zdjeciami terazniejszymi. Dlaczego nikt sie nie zaoferowal? A skad my mamy, to wiedziec? Przeciez nie wymusimy na ludziach, zeby wzieli ja do dt. Dla Nany I Gacusia rowniez nie znalazl sie dom tymczasowy, a o stalym nawet nie wspomne. I sa plakaty i sa ogloszenia i co? Ano nic pieski pojechaly do hotelu. Jesli ktos nie ma warunkow, to po prostu nie jest wstanie wziac psa. Inga nie Tobie oceniac kto ile robi, bo Plastelina robi dla psiakow, lsozu bardzo duzo. Kto niby spedzil cala niedziele w Rachowie na karmieniu i sprzataniu psiakom, Kiedy P. Renata pojechala na pogrzeb? Teraz zabrala dwa psy zdziczala do siebie, zeby je socjalizowac. Bo bez tego nie maja szansy na dom. I moge tak jeszcze wymieniac...[/QUOTE] To skoro tak dużo robicie, to powinnyście wiedzieć, ze czlowiek nie jest z gumy, nie posiadł umiejetnosci dualizmu i bilokacji. I powinnyście wiedzieć, że Teresa jest osobą odpowiedzialną i poważną z dużymi sukcesami na koncie. Skoro poczułas/poczułyście sie urażona/urażone moją oceną, to jakim prawem oceniałyście Teresę? Jej nie uraziłyście? Co wiesz o dniu Teresy? CAŁY jest podporzadkowany psom. Zasuwają z siostrą przy skatowanych, sparaliżowanych i dysfunkcyjnych psach jak przy swoich. Na dodatek na wiele wydatków nie dostaje pokrycia. Nie czeka na mannę z nieba jak niektóre hotele czy dt, że "sponsor" pozałatwia transport, leki i nie wiadomo co jeszcze. Jesli nie ma mozliwości grzecznościowego przewiezienia psa samochodem, o co wielokrotnie sama zabiega, zasuwa komunikacją i nie kwili na wątkach jak ja kręgosłup boli albo, ze nie załatwiła własnej sprawy, bo dłużej była u weta czy na rehabilitacji. Niczego dobrego tamtymi wpisami nie osiągnęłyście. -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']ja wiecie na dogo są ludzie którzy ograniczają się do podrzucania wątków, albo oceny innych, bo to jest najłatwiejsze, ciekawi mnie dlaczego w LUBLINIE nie znalazł się nikt kto zaoferował by miejsce dla Perełkii dlaczego tak długo trzeba było takiego miejsca szukać, proszę ocenić czy uwag plasteliny i Merys są na miejscu/ Zaproponowałam miejsce z metodą leczenia jaka zazwyczaj przynosi efekty i czekałam na dowiezienie suni, zupełnie niepotrzebnie została wtedy na klinicznym leczeniu antybiotykami, na czas wyrażnie nieokreślony, i widać efekty nie są piorunujące, choć MaDi zadała sobie trud w dobrej wierze, no i poświęciła jej swój czas/ Miejsca u mnie szukają zawsze psiaki w najcięższym stanie , potrzebujące pomocy na już i w okresie leczenia PEREŁKI w LUBLINIE miejsce nie było puste, totalnym bezsensem byłoby czekanie na przyjazd w nieokreslonym terminie Perełki, wyleczyłam w tym czasie trzy psiaki w stanie tragicznym, kompletnie a następny jest poddany bardzo inetnsywnej terapii , najbardziej "nieodpowiedzialnie "na świecie opiekuję się kilkoma psiakami rekonwalescentami i codziennie oprócz domowych zabiegów jadę na rehabilitację DROPSA do KATOWIC i spowrotem kombinowanymi transportami miejskimi co zajmują mi ok 5 godzin dziennie , w międzyczasie załatwiam bardzo poważne sprawy własne, urzędami o których efektywności można pisać opasłe tomy, a nie jadę na wakacje, kursując z psiakiem pod pachą miedzy Gliwicami a KRAKOWEM,tak by nie zawalić ani jednego dnia zabiegów, robię to po drodze/ Nie siedzę jak widać stale przy komputerze, bo raczej czas mam ograniczony i napisałam wyrażnie że miejsce jest, i z jakich powodów trzeba poczekać, ale jak widać nie każdy się tego doczytał, można się ze mna zawsze skontaktować jeśli to co napisałam niejednokrotnie nie wystarcza, mam zwyczaj dotrzymywać słowa i potwierdziłam po raz kolejny IWONCE, która się jednak bez najmniejszego problemu dodzwoniła i to z KANADY, nie było też mowy o transporcie do KRAKOWA, ale do Gliwic, ' Mam mało czasu na to by jeszcze raz obejrzeć wszystkie wpisy i ocenić realną pomoc tych "odpowiedzialnych" cioteczek dla PEREŁKI, niemniej jednak zobaczę jak pomoc zostanie zaoferowana psiakowi po ewentualnym wyleczeniu w znalezieniu jej miejsca stałego, bo rzecz jasna sunia może u mnie być nie na stale ale na określony czas leczenia/[/QUOTE] Świetne, tylko bardzo smutne jest to, że bronią się Ci, którzy robią dużo i jeszcze więcej, a nie Ci, którzy nie robia nic lub niewiele. -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Tereniu, adres poproszę. Paczuszka czeka - zdobyłam papier pakowy. Nie wiem czy adres jest aktualny -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']aha .No to działamy z tym transportem . A wiecie jak to wrzucić na transportowy ?Jak to się szuka ,?[/QUOTE] Wchodzisz w forum akcje -> transport. Przeszukujesz niestety recznie, chyba, że uda ci sie wrzucić Lublin-Kraków. Mnie jeszcze nie udało sie tak wyszukać. Albo zakładasz temat i linkujesz u siebie w sygnaturze. Inne osoby też. Może jakiś banerek o potrzebie Perełki. Zobacze na miau czy tam cos sie nie kluje -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Teresa ma wiecznie zapchaną skrzynkę. Może skasowała list przy czyszczeniu? Nie wiem. Ale na tyle, na ile udało mi sie poznac ja na forum, jest bardzo solidną osobą. Chciałam też powiedzieć, że Teresę "przygoniłam" do Perełki i była bardzo zainteresowana opieką nad nią. Wiem, że przede mną MaDi też pisała. Tyle, że trzeba pisać więcej niz jeden raz do osób tak zapracowanych jak Teresa. Wiele się dzieje w życiu psa jednego czy drugiego i zabiegając o jakieś dt lub hotelik trzeba to robić intensywnie. MaDi jest urobiona po pachy. Nie wiem kiedy żyje prywatnie. Czy w ogóle żyje prywatnie. Może trzeba było jej pomóc? Teksty o nieodpowiedzialności Teresy są obraźliwe i trzeba najpierw zastanowić się czy wykorzystało się wszystkie swoje możliwości zabiegania o kontakt. -
ale pięęęęęknyyyyy