-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
To przekaż, proszę, pieniądze bazarkowe na ratowanie oczu Duni [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-mo%C5%BCe-widzie%C4%87%21...zbieramy-na-operacj%C4%99-oczu-u-dr.-Garncarza%21%21"]Maleńka, ślepa DUNIA - może widzieć!...zbieramy na operację oczu u dr. Garncarza!![/URL][/B]
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Jak mozna wyrzucic jakiegokolwiek psa.!Nigdy nie zrozumiem takich'' ludzi''.[/QUOTE] masz zupełna rację, jednak w tamtym momencie byłam pod wrażeniem urody Lorda. Jest przepiękny -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
powiedzcie Ciapulowi, ze czekamy na niego. Kochany psiuneczek. -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Ciapulku, dobranoc -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
cudowny. Jak można wyrzucić takiego pięknego psa -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Ciapusiu, pokazuj się. Pieniążki potrzebne, może ktoś cos dorzuci? -
[quote name='lolka']Leoś ma tak dużo pieniędzy, że naprawdę można się spokojnie podzielić bez obawy o jego przyszłość[/QUOTE] To jeśli taka decyzja zapada, żeby podzielić się z innym piesem, to czy ułatwieniem będzie przekazanie dochodu z Tulinkowego Sklepiku np. na Diunę, która potrzebuje kasy na leczenie oczu? Ponieważ na bazarku wyrażono zgodę na przekazanie dochodu Kazia na dowolnego pieska w potrzebie ratowania zdrowia, dochód Kazia był przekazany na Leosia, który wtedy, w mojej ocenie, był najbardziej potrzebującym pieskiem. Może teraz skorzysta Dunia? Może znajdziecie pieska w większej potrzebie ratowania zdrowia?
-
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
inga.mm replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Budrysku, a na miau nikt nie deklaruje tej trasy? -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulina02']Wczoraj przez tą burze siadł mi komputer , inga.mm a z kont ty tego pieska miałaś i fajnie że tak szybko mu znalazłaś domek , nieraz cuda się jednak zdarzają .Pamiętam że mnie namawiałaś żebym staruszkowi założyła wątek i dobrze się stało ze tu jesteśmy .Dziś Lordzik wystraszony po burzy widać że się musiał bać , wczoraj mu dałam drugi raz suchego czapi i ma problem z kupą , zatwardzenie .Jak mu ten suchy by podawać bo ja nie moczę ...[/QUOTE] Pies błąkał się blisko mojego osiedla. Na razie jest na bdt, tak jak "Twój" Lord. I nie rozumiem, dlaczego temat jest w forum "mają dom, ale potrzebuja pomocy"? Przecież to nie jest Wasz pies. Temat powinien znaleźć się w forum "psy w potrzebie" "znalezione". Powinnaś napisac do moda o przeniesienie wątku. Również większe szanse na znalezienie pomocy. Chapi nie dawaj, bo to jest g.... Chyba, że nie masz nic innego. Psiun pewnie ma kłopoty z jelitami albo z powodu błąkania się, albo z powodu starości. Lepiej ugotowac mu piersi kurczaka z ryżem, jeśli macie takie mozliwości finansowe. Kaszy psy na ogół nie trawią. -
[quote name='Asiaczek']A może jednak warto chociaz parę złotych przekazać na jakąs inną biedę? Może niekoniecznie 1000 zł, ale chociaż 400-500? Ja bym była "za" takim rozwiązaniem... Pzdr.[/QUOTE] Asiu, nie uważam, że to rozsądne. Poczytaj wątek Dina. Deklaracje były, a teraz ich nie ma i co będzie z psem? Poniewierka? Schron?
-
[quote name='lolka']są wpisane w pierwszym poście w całkowitym rozliczeniu (07.06) ....tu wpisuje tylko nowo zaksięgowane wpłaty a na pierwszej jest wszystko[/QUOTE] aaaa, to przepraszam, nie zorientowałam się. Obawiałam się, że potwierdziłyście wpływ pieniędzy na "słowo honoru", a pieniądze nadal pływają po łączach bankowych
-
zadzwoniłam na tę stację. Oni nie chca oddać tego pieska! Rozmawiałam z jakąś panią i powiedziała, że będzie miał budę i że zadbają o niego. A w ogóle wcześniej ktoś zadzwonił ze schroniska, żeby go zabrać. Nie wiem jakie schronisko, ale generalnie zdaje mi się, że ta osoba wywarła bardzo złe wrażenie, bo rozmowa z panią ze stacji nie była nadmiernie miła. Zostałam potraktowana jak wróg. Ewka, zechciej przynajmniej zrobić zdjęcie tej psiny i wstawić. A może ktoś z tamtej okolicy podjechałby?
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
o rany, ja też chcę na tymczas do Teresy!!! -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
hej, wreszcie wpisuję się na watku. Pytałam kolegę, który jest teraz w Cieszynie czy nie zabrałby Ciapunia, niestety, jedzie wyładowany po dach. Ma zorientowac się, czy może ktoś inny nie wybiera się w te okolice. Gdzieś, gdzie mogłabym przechwycić dzieciaczka. Czekam na informacje. Wpisze się dzis na miau. Może tam ktoś pomoże. Udało mi się znaleźć dom w ciągu kilku godzin dla dużego psa, którego dziś w nocy znalazłam. Jestem dumna do pęknięcia. -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']i ja mam od 2 godzin psiego pana starszego. na razie założyłam mu wątek. Widzisz paulina, jak to jest. Ciebie przygnałam z miau po pomoc, a teraz sama potrzebuję tej pomocy.[/QUOTE] pies ma juz dom. Takiego tempa jeszcze nie miałam -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
i ja mam od 2 godzin psiego pana starszego. na razie założyłam mu wątek. Widzisz paulina, jak to jest. Ciebie przygnałam z miau po pomoc, a teraz sama potrzebuję tej pomocy. -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
inga.mm replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
wpisuje do kajetu, jutro sie objawię -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Hej, co tu taka cisza????? Gdzie dziewczyny są???? -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Wiecie, tak sobie dumam, że mi bliżej do starości niż większości z dogo. I tak co raz bardziej utożsamiam sie ze starymi biedami.