Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Aksonkowy Sklepik przeleje się tylko proszę o wskazania aktualnego konta, bo gdzieś mignęło mi, ze teraz pieniądze powinny być wysłane do Teresy. Chyba, że źle zrozumiałam.
  2. To przekaż, proszę, pieniądze bazarkowe na ratowanie oczu Duni [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-mo%C5%BCe-widzie%C4%87%21...zbieramy-na-operacj%C4%99-oczu-u-dr.-Garncarza%21%21"]Maleńka, ślepa DUNIA - może widzieć!...zbieramy na operację oczu u dr. Garncarza!![/URL][/B]
  3. [quote name='pikola']Jak mozna wyrzucic jakiegokolwiek psa.!Nigdy nie zrozumiem takich'' ludzi''.[/QUOTE] masz zupełna rację, jednak w tamtym momencie byłam pod wrażeniem urody Lorda. Jest przepiękny
  4. powiedzcie Ciapulowi, ze czekamy na niego. Kochany psiuneczek.
  5. może weź ją przynajmniej na dt? Mnie czasami nie ma cały dzień w domu, a i tak psy są szczęśliwe. Zapewniam Cię, że lepszy będzie kochający dom niż stacja benzynowa. Jeśli tylko Twój mąż będzie miał chwilę słabości i zgodzi się, zabieraj psinę w minutę.
  6. cudowny. Jak można wyrzucić takiego pięknego psa
  7. Ciapusiu, pokazuj się. Pieniążki potrzebne, może ktoś cos dorzuci?
  8. Do licha, nie ma nikogo z tamtych okolic, kto mógłby podjechać i zobaczyć malutką? przecież stacja benz. to nie jest miejsce dla psa!
  9. [quote name='lolka']Leoś ma tak dużo pieniędzy, że naprawdę można się spokojnie podzielić bez obawy o jego przyszłość[/QUOTE] To jeśli taka decyzja zapada, żeby podzielić się z innym piesem, to czy ułatwieniem będzie przekazanie dochodu z Tulinkowego Sklepiku np. na Diunę, która potrzebuje kasy na leczenie oczu? Ponieważ na bazarku wyrażono zgodę na przekazanie dochodu Kazia na dowolnego pieska w potrzebie ratowania zdrowia, dochód Kazia był przekazany na Leosia, który wtedy, w mojej ocenie, był najbardziej potrzebującym pieskiem. Może teraz skorzysta Dunia? Może znajdziecie pieska w większej potrzebie ratowania zdrowia?
  10. Moja Tośka jest po mastektomii jednej listwy od lutego ub. r. Wprawdzie pojawiły sie dwa niewielkie guzki na drugiej listwie, ale to jeszcze nie tragedia.
  11. Budrysku, a na miau nikt nie deklaruje tej trasy?
  12. [quote name='paulina02']Wczoraj przez tą burze siadł mi komputer , inga.mm a z kont ty tego pieska miałaś i fajnie że tak szybko mu znalazłaś domek , nieraz cuda się jednak zdarzają .Pamiętam że mnie namawiałaś żebym staruszkowi założyła wątek i dobrze się stało ze tu jesteśmy .Dziś Lordzik wystraszony po burzy widać że się musiał bać , wczoraj mu dałam drugi raz suchego czapi i ma problem z kupą , zatwardzenie .Jak mu ten suchy by podawać bo ja nie moczę ...[/QUOTE] Pies błąkał się blisko mojego osiedla. Na razie jest na bdt, tak jak "Twój" Lord. I nie rozumiem, dlaczego temat jest w forum "mają dom, ale potrzebuja pomocy"? Przecież to nie jest Wasz pies. Temat powinien znaleźć się w forum "psy w potrzebie" "znalezione". Powinnaś napisac do moda o przeniesienie wątku. Również większe szanse na znalezienie pomocy. Chapi nie dawaj, bo to jest g.... Chyba, że nie masz nic innego. Psiun pewnie ma kłopoty z jelitami albo z powodu błąkania się, albo z powodu starości. Lepiej ugotowac mu piersi kurczaka z ryżem, jeśli macie takie mozliwości finansowe. Kaszy psy na ogół nie trawią.
  13. [quote name='Asiaczek']A może jednak warto chociaz parę złotych przekazać na jakąs inną biedę? Może niekoniecznie 1000 zł, ale chociaż 400-500? Ja bym była "za" takim rozwiązaniem... Pzdr.[/QUOTE] Asiu, nie uważam, że to rozsądne. Poczytaj wątek Dina. Deklaracje były, a teraz ich nie ma i co będzie z psem? Poniewierka? Schron?
  14. [quote name='lolka']są wpisane w pierwszym poście w całkowitym rozliczeniu (07.06) ....tu wpisuje tylko nowo zaksięgowane wpłaty a na pierwszej jest wszystko[/QUOTE] aaaa, to przepraszam, nie zorientowałam się. Obawiałam się, że potwierdziłyście wpływ pieniędzy na "słowo honoru", a pieniądze nadal pływają po łączach bankowych
  15. wcale nie pierwszą. Natomiast tak jak napisałam poniżej, prawdopodobnie pracownicy stacji nie oddadzą jej bez walki
  16. zadzwoniłam na tę stację. Oni nie chca oddać tego pieska! Rozmawiałam z jakąś panią i powiedziała, że będzie miał budę i że zadbają o niego. A w ogóle wcześniej ktoś zadzwonił ze schroniska, żeby go zabrać. Nie wiem jakie schronisko, ale generalnie zdaje mi się, że ta osoba wywarła bardzo złe wrażenie, bo rozmowa z panią ze stacji nie była nadmiernie miła. Zostałam potraktowana jak wróg. Ewka, zechciej przynajmniej zrobić zdjęcie tej psiny i wstawić. A może ktoś z tamtej okolicy podjechałby?
  17. o rany, ja też chcę na tymczas do Teresy!!!
  18. hej, wreszcie wpisuję się na watku. Pytałam kolegę, który jest teraz w Cieszynie czy nie zabrałby Ciapunia, niestety, jedzie wyładowany po dach. Ma zorientowac się, czy może ktoś inny nie wybiera się w te okolice. Gdzieś, gdzie mogłabym przechwycić dzieciaczka. Czekam na informacje. Wpisze się dzis na miau. Może tam ktoś pomoże. Udało mi się znaleźć dom w ciągu kilku godzin dla dużego psa, którego dziś w nocy znalazłam. Jestem dumna do pęknięcia.
  19. [quote name='inga.mm']i ja mam od 2 godzin psiego pana starszego. na razie założyłam mu wątek. Widzisz paulina, jak to jest. Ciebie przygnałam z miau po pomoc, a teraz sama potrzebuję tej pomocy.[/QUOTE] pies ma juz dom. Takiego tempa jeszcze nie miałam
  20. i ja mam od 2 godzin psiego pana starszego. na razie założyłam mu wątek. Widzisz paulina, jak to jest. Ciebie przygnałam z miau po pomoc, a teraz sama potrzebuję tej pomocy.
  21. Hej, co tu taka cisza????? Gdzie dziewczyny są????
  22. Wiecie, tak sobie dumam, że mi bliżej do starości niż większości z dogo. I tak co raz bardziej utożsamiam sie ze starymi biedami.
  23. Loluś, który miał być u mnie na tymczasie, pojechał ode mnie do yuki do Breslau i tam w ciągu 2-3 tygodni znalazł domek i to jaki!!! Może imie przyniesie szczęście?
×
×
  • Create New...