-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']zrobimy, ale moim zdaniem to ma na tle psychicznym moja Sambunia, którą też wyrzucili -też tak miała:( to jest straszne[/QUOTE] Też tak sądzę, ale nie chciałabym przegapić czegoś, a kolejne kłucie nie będzie sprzyjało stabilizacji psychiki psiunka. Czy on nazywa się Ciapek czy Figu. Gdzieś mignęło mi to imię. -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Bardzo chciałbym, żeby maluszek otworzył się na życie. Zofijo, niech w schronie zrobią badania krwi na wszystkie profile (wątroba, nerki, tarczyca - raczej nie), bio i jono. Niech nie wydziwiają, bo nie chciałabym stresować Ciapulka kłuciem u weta. Mam nadzieję, że uda się to załatwić. Niejedzenie może być to problem psychiczny, ale niekoniecznie. -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
a może zmienić tytuł wątku na np. "Przytulisko Pauliny - ok. 30 kotów i psów prosi o każdą pomoc"? -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
inga.mm replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Oj, juz poprawiłam... Pzdr.[/QUOTE] Było ciekawie. Takiej ksywki jeszcze nie miałam. -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
inga.mm replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Omga, widzę, że jak zawsze niezawodna:) Pzdr.[/QUOTE] Widzę, że mnie przechrzciłaś. -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
inga.mm replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='faith35']Anja już się nie wycofa, musimy działać ;) Myślę, że za 2 psiaki nie zapłacimy mniej jak 400zł/mc.[/QUOTE] u Fiery chyba mniej -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
inga.mm replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
płacą 150 zetów, jesli stawka się nie zmienila -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
No pewnie! Piszę do Czarodziejki, że proszę o sprawdzenie poprawności rozliczeń i zamknięcie bazarku Masz z głowy również rozliczenia. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
mój Tulinkowy Sklepik został usunięty tydzień po zgłoszeniu. Czarodziejka działa nader sprawnie. Poza tym nie lubię, gdy coś "wisi". Może ktoś inny mógłby rozliczyć Kajtuna? -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
i koleżankę Tośkę i 5 kotów. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
o rany, to zatrzyma mi rozliczenie bazarku.... -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
największą zasługę w terapii psów ma mój pudelek Fido. Oaza spokoju i ukojenia -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Zofija coś ustala z transportem. Mam nadzieję, że uda sie pomóc dziecku otworzyć sie na świat. Na razie mam takie dwa sukcesy, oby był i trzeci. -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
inga.mm replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ja też jestem... przez Martikę. Teraz nie mam możliwości wziąć ich na dt, ale może po 15-tym sierpnia. Mam nadzieję, że do tego czasu znajdzie sie dla nich miejsce. Gdzieś widziałam zajawkę hotelu lub dt od połowy czerwca. Nie wiem czy aktualne? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
kiedy może wrócić? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
340 zł czeka na poniedziałkowy transfer. Proszę o potwierdzenie wpływu zarówno tu, na wątku Kajtuna, jak i w [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-Aksonkowy-Sklepik-dla-%C5%BCycia-i-zdrowia-do-15.05-%2821.00%29"]Aksonkowym Sklepiku [/URL][/B] -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
o ile wiem, nie na jakiś, tylko do mnie. Chyba, że od czwartku coś się zmieniło. -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poproszę o wskazanie konta, na które przelać pieniądze z Aksonkowego Sklepiku - 255 zł Może na MikroBank? -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
poproszę o wskazanie konta, na które przelać pieniądze z Aksonkowego Sklepiku - 255 zł -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
poproszę o wskazanie konta, na które przelać pieniądze z Aksonkowego Sklepiku - 340 zł -
poproszę o wskazanie konta, na które przelać pieniądze z Aksonkowego Sklepiku - 340 zł