Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Zofija']zrobimy, ale moim zdaniem to ma na tle psychicznym moja Sambunia, którą też wyrzucili -też tak miała:( to jest straszne[/QUOTE] Też tak sądzę, ale nie chciałabym przegapić czegoś, a kolejne kłucie nie będzie sprzyjało stabilizacji psychiki psiunka. Czy on nazywa się Ciapek czy Figu. Gdzieś mignęło mi to imię.
  2. Bardzo chciałbym, żeby maluszek otworzył się na życie. Zofijo, niech w schronie zrobią badania krwi na wszystkie profile (wątroba, nerki, tarczyca - raczej nie), bio i jono. Niech nie wydziwiają, bo nie chciałabym stresować Ciapulka kłuciem u weta. Mam nadzieję, że uda się to załatwić. Niejedzenie może być to problem psychiczny, ale niekoniecznie.
  3. [quote name='si_bcw']to coś mi umknęło - było ustalone, że pieniądze bezpośrednio do TERESY BORCZ?[/QUOTE] właśnie nie wiem. Być może dotyczyło innego piesa. Jeśli do Ciebie, to proszę o dane na pw.
  4. a może zmienić tytuł wątku na np. "Przytulisko Pauliny - ok. 30 kotów i psów prosi o każdą pomoc"?
  5. [quote name='Asiaczek']Oj, juz poprawiłam... Pzdr.[/QUOTE] Było ciekawie. Takiej ksywki jeszcze nie miałam.
  6. może ponegocjować z Fierą? Ona tanio liczy, od niedawna ma hotel. Ale może da sie na krechę coś załatwić?
  7. [quote name='Asiaczek']Omga, widzę, że jak zawsze niezawodna:) Pzdr.[/QUOTE] Widzę, że mnie przechrzciłaś.
  8. [quote name='faith35']Anja już się nie wycofa, musimy działać ;) Myślę, że za 2 psiaki nie zapłacimy mniej jak 400zł/mc.[/QUOTE] u Fiery chyba mniej
  9. płacą 150 zetów, jesli stawka się nie zmienila
  10. No pewnie! Piszę do Czarodziejki, że proszę o sprawdzenie poprawności rozliczeń i zamknięcie bazarku Masz z głowy również rozliczenia.
  11. mój Tulinkowy Sklepik został usunięty tydzień po zgłoszeniu. Czarodziejka działa nader sprawnie. Poza tym nie lubię, gdy coś "wisi". Może ktoś inny mógłby rozliczyć Kajtuna?
  12. i koleżankę Tośkę i 5 kotów.
  13. o rany, to zatrzyma mi rozliczenie bazarku....
  14. największą zasługę w terapii psów ma mój pudelek Fido. Oaza spokoju i ukojenia
  15. Zofija coś ustala z transportem. Mam nadzieję, że uda sie pomóc dziecku otworzyć sie na świat. Na razie mam takie dwa sukcesy, oby był i trzeci.
  16. ja też jestem... przez Martikę. Teraz nie mam możliwości wziąć ich na dt, ale może po 15-tym sierpnia. Mam nadzieję, że do tego czasu znajdzie sie dla nich miejsce. Gdzieś widziałam zajawkę hotelu lub dt od połowy czerwca. Nie wiem czy aktualne?
  17. 340 zł czeka na poniedziałkowy transfer. Proszę o potwierdzenie wpływu zarówno tu, na wątku Kajtuna, jak i w [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-Aksonkowy-Sklepik-dla-%C5%BCycia-i-zdrowia-do-15.05-%2821.00%29"]Aksonkowym Sklepiku [/URL][/B]
  18. o ile wiem, nie na jakiś, tylko do mnie. Chyba, że od czwartku coś się zmieniło.
  19. poproszę o wskazanie konta, na które przelać pieniądze z Aksonkowego Sklepiku - 255 zł Może na MikroBank?
  20. poproszę o wskazanie konta, na które przelać pieniądze z Aksonkowego Sklepiku - 255 zł
  21. poproszę o wskazanie konta, na które przelać pieniądze z Aksonkowego Sklepiku - 340 zł
  22. poproszę o wskazanie konta, na które przelać pieniądze z Aksonkowego Sklepiku - 340 zł
×
×
  • Create New...