Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
  • Posts

    35750
  • Joined

  • Days Won

    144

Everything posted by Tyśka)

  1. Dziękuję. Dopiero przeczytałam. Odnośnie wyróżnienia to muszę konsultować z opiekunką Groszka, ale myślę że jak będziesz mieć znowu promocję 50-60% ro spokojnie możesz wyróżnić. Oddamy:) Zgadzam się. @mgog, dziękuję że i Ty zaglądasz i zostawiasz ślad
  2. Trzymam kciuki za to, aby Lilu podjęła się opieki nad Sabinka
  3. nie sądzę. Kiedy szukałam dla siebie psiaka nie było takiego, który spełniłby moje wymagania i jeszcze ujął mnie wyglądem. Choć uważam, że dużo psów jest ładnych:) Lukier do nich należy wyjątkowo, ale ja mam słabość do małych terrierów.
  4. Piękne zdjęcia. Podmienię w ogloszeniu, tamte może się opatrzyły...
  5. Ok, to kikou odpada. A pani Kasia z okolic Krosna, potocznie określana na dogo jako pani Kasia w Bieszczadach?
  6. To ile ma w końcu? 5-6 lat to dorosły, 8 to niestety poczatki starości:(. Jeśli 8 lat to może zarezerwować miejsce u kikou?
  7. Mysle, ze to dobra decyzja. Moi znajomi raczej zabierają stamtąd psy niż teraz oddają. O miejsca w hotelach teraz ciezko, sama szukam dla małej nieśmiałej suni, bezskutecznie.
×
×
  • Create New...