Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
  • Posts

    35750
  • Joined

  • Days Won

    144

Everything posted by Tyśka)

  1. Tak, tabletki, odkąd psa (kundelka) na obroży i tak dorwała pokleszczówka i ledwo uszedł z życiem, a później przy drugiej obroży dostał silnego uczulenia. Nie mam więc dobrych doświadczeń z obrożami Terrier od szczeniaka ma wprowadzona Simparicę, ostatnio dermatolożka za to pochwaliła, powiedziała że przy takiej alergii jaką on ma dobrze jest dawać psu Nexgard albo Simparicę. Regularnie. I tego się trzymam. I tak robimy regularnie kontrolne badania krwi ;). Jemu i tak nie sprawdzałyby się krople ani obroża, bo na każdym spacerze znajdzie bajoro, w którym można się wytaplać :D. Aha Tak, znam nagonkę na tabletki. Duuużo czytałam zanim podałam je kundelkowi.
  2. Mysle, że jak najbardziej trzeba wesprzeć Sabinkę i Lolę.
  3. Kwestia szczęścia, a nie mnie:). Na razie oba zapytania okazały się takie luźne. Pan niekoniecznie chciał Groszka, ale jakiegoś psa, pani nie zadzwoniła... Ale ważne, że coś tam ruszyło z zapytaniami.
  4. Dziękuję za szybką odpowiedź. Pan w takim razie odpada, bo więcej wątpliwości niż pewności. A Pani Natalia z Krakowa napisała smsa, zobaczymy czy zadzwoni...
  5. Pani z Krakowa nie zostawiła do siebie namiarów ani nie zadzwoniła. Zadzwonił za to Pan z Rybnika. Czy mamy tam wizytatora?
  6. Widzę, że właśnie dziewczyny wrzuciły nowy post z psiakiem: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02oDnnobARmx9fExC1h7KfpRv6XETrXxYBpXpJteqkJKtQTdLQAxDVJkVhNmWMFn1Yl&id=100066919728995
  7. Trzymam kciuki za Milusia...
  8. Nikt niestety nie dzwonił Nawet o szczeniaki, które dziewczyny ogłaszają zapytania jak były to z propozycją budy... jaka miernota ;( Staruszek znowu będzie pokazywany, jakoś na dniach na stronie. Właśnie z myślą o szukanie mu dt, on jest totalnie bezproblemowy, a też niewidzialny... Trafił tam w tym samym czasie, co Artur, już wtedy miał z 10 lat.
  9. Przeraża mnie to, że tam jest jeszcze tyle psów. Stowarzyszenie ma tam jeszcze dwa psiaki, jednego totalnego staruszka mix długowłosego owczarka Ale nie mają finansów, aby na razie przenieść psy gdzie indziej. Oby Artur szybko pozbył się paskudztwa i znalazł dom.
  10. Ogłoszę. Powiedz tylko na jakie miasto i podaj nr telefonu.
  11. Właśnie napisała do mnie pierwsza Pani zainteresowana adopcją Groszka. Poprosiła o filmiki z nim, podesłałam. Zobaczymy...
  12. Może wybierzesz jeszcze z tych, co teraz dodałam:) Jeżeli możecie to dodajcie informację, żeby wysłać sms. Kasia (opiekunka Groszka) oddzwoni, ona pracuje na granicy i nie zawsze ma zasięg...
  13. "Benek wciąż nie ma szczęścia i nadal czeka na dom. Psiak jest proludzki i otwarty, uwielbia się przytulać , jest wesoły, energiczny, lubi zabawę z innymi psami. W domu zachowuje czystość ,jest grzeczny, niczego nie niszczy. Benek ma 2 lata , waży 13 kg, zaszczepiony,po kastracji. Pomożemy z transportem."
  14. Wszystkie terrierowate roztrzepańce
  15. Swego czasu mialam pod opieką bezdomnego terriera. Nazwałam go Szogun i wszyscy mówili, że to bardzo trafne imię Wlasciciele, których znalazł po 4 latach bezdomności (3 był pod moją opieką) nie zmieniali, choć mieli taki zamiar. Stwierdzili, że to faktycznie szogun
×
×
  • Create New...