Tyśka)
Members-
Posts
35750 -
Joined
-
Days Won
144
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tyśka)
-
Tak, tabletki, odkąd psa (kundelka) na obroży i tak dorwała pokleszczówka i ledwo uszedł z życiem, a później przy drugiej obroży dostał silnego uczulenia. Nie mam więc dobrych doświadczeń z obrożami Terrier od szczeniaka ma wprowadzona Simparicę, ostatnio dermatolożka za to pochwaliła, powiedziała że przy takiej alergii jaką on ma dobrze jest dawać psu Nexgard albo Simparicę. Regularnie. I tego się trzymam. I tak robimy regularnie kontrolne badania krwi ;). Jemu i tak nie sprawdzałyby się krople ani obroża, bo na każdym spacerze znajdzie bajoro, w którym można się wytaplać :D. Aha Tak, znam nagonkę na tabletki. Duuużo czytałam zanim podałam je kundelkowi.
-
Mysle, że jak najbardziej trzeba wesprzeć Sabinkę i Lolę.
-
.
-
Trzymam kciuki za Milusia...
-
Nikt niestety nie dzwonił Nawet o szczeniaki, które dziewczyny ogłaszają zapytania jak były to z propozycją budy... jaka miernota ;( Staruszek znowu będzie pokazywany, jakoś na dniach na stronie. Właśnie z myślą o szukanie mu dt, on jest totalnie bezproblemowy, a też niewidzialny... Trafił tam w tym samym czasie, co Artur, już wtedy miał z 10 lat.
-
Ogłoszę. Powiedz tylko na jakie miasto i podaj nr telefonu.
-
"Benek wciąż nie ma szczęścia i nadal czeka na dom. Psiak jest proludzki i otwarty, uwielbia się przytulać , jest wesoły, energiczny, lubi zabawę z innymi psami. W domu zachowuje czystość ,jest grzeczny, niczego nie niszczy. Benek ma 2 lata , waży 13 kg, zaszczepiony,po kastracji. Pomożemy z transportem."
-
Wszystkie terrierowate roztrzepańce