Tyśka)
Members-
Posts
35750 -
Joined
-
Days Won
144
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tyśka)
-
Pani Marzenka z Tomaszowa L. szuka transportu dla swojej tymczaski do nowej rodziny. Zabrze/Katowice. Sunia się zasiedziała, dom czeka na sunię od kilkunastu dni i nikt akurat nje znalazł się n fb, kto by jechał... sunia jest średniej wielkości (40 cm w klebie, 10-12kg). Może ktoś z Was kojarzy, że będzie taki transport z okolic Zamościa na Śląsk to będę wdzięczna za namiary.
-
Coś kiedyś słyszałam, były to niepochlebne opinie ale nie mogę sobie przypomniec od kogo i co tam padło. Tylko nazwę zapamiętałam, żeby unikać.
-
Jaaga, to nie są aktualne zdjęcia. Tzn. najaktualniejsze... sprzed roku. Obawiam się, że staruszek wygląda teraz gorzej. Ciężko jest doprosić się o zdjęcia. Artur był tam tyle lat, a zdjęcia miał robione może z 4 razy... a z resztą, co ja będę znowu się denerwować. Jedna pani chciała adoptować tego starego Misia po ostatnim poście, ale dzień po zaoferowaniu mu domu zdołała sobie przemyśleć, że w sumie starego psiaka nie chce, ze bardzo cierpi jak pies odchodzi... szkoda ;( A Artur jest prześliczny, uśmiech ma rozbrajający. Uwielbiam go!
-
A że bazarek na fb dal na podopiecznych Marty bilgorajskiej około 5 tys. to Mela na jakiś czas też zabezpieczona, jest z czego dokładać na ten minus (chociaz Marta ma pare psiakow w hotelach, bez kompletu deklaracji, wiec to też nie jest nie wiadomo jak długie zabezpieczenie). Dziękuję. Mam nadzieję, że kiedyś Marta znajdzie czas zarejestrować się na dogomanii i samej prowadzić wątek. Mnie jest trudno pośredniczyć, bardzo ten wątek zaniedbuję. Przepraszam.
-
Lira, u mnie Lara na Katowice: https://www.olx.pl/d/oferta/prawie-labradorka-mloda-wysterylizowana-sunia-CID103-IDTXeFd.html
-
Pimpuś, u mnie Morusek na Opole: https://www.olx.pl/d/oferta/piesek-o-cudownym-usmiechu-wspanialy-dobry-3-letni-nieduzy-kundelek-CID103-IDTVT6U.html Imię robocze dostał takie, jakie ma mój staruszek... Pimpek ma tak samo dobry, sympatyczny uśmiech jak mój staruszek, nam już niewiele czasu zostalo razem to teraz niech imie mojego cudownego przyniesie szczęście Pimpkowi.
-
Świetny psiul z niego. Jutro powinien pokazać się znowu na stronie stowarzyszenia Miał być wcześniej, ale... Dziewczyny stowarzyszeniowe mają co robić, uratowały 3 mioty szczeniąt z matkami w ostatnim czasie, prawie na raz, które urodziły się pod gołym niebem i ludzie zgłosili jak psiaki podrosły (w jednym miocie 7 maluchów, w drugim 4, w trzecim na szczęście tylko jeden), muszą pilnie je wyadoptować, bo maluchy bardzo awaryjnie zabezpieczone. A chętni wciąż proponują masowo dla miotu po najmniejszej mamie (7-8 kg) warunki podwórkowe i nie uznają kastracji, bo to krzywda dla psiaków. Koszmar. Tak czy siak mam nadzieję, że Artura ktoś wypatrzy i jak post się pojawi to tutaj wrzucę link.
-
Mogą być Katowice. Mnie bez różnicy.
-
Ktoś chciał zabłysnąć dobrodusznością... eh... Koszmar. Jesteście szalone, ale kochane. I nie zgodzę się, ze uroda czasem równa się adopcyjnosci... czasem uroda to przekleństwo. A zresztą, wiecie same że pomagać warto każdej psiej istocie. Finansowo kompletnie nie pomogę, nie mam jak. Ale będę tu. Jak trzeba to napiszę tekst na zrzutkę.
-
Ok. To może Opole.
-
Dziekuje. Jutro ogłoszę na Bielsko-Biala.