Jump to content
Dogomania

MikAga

Members
  • Posts

    672
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by MikAga

  1. Aneczko, w biegu pozdrawiam,kibicuję,podziwiam i trzymam kciuki za dalsze-do przodu ku lepszemu... pa,kochana Aga z Miką.
  2. Dobry wieczór, Azalia pewnie jutro napisze,ja od siebie tylko ,że Mati cudnie trafił pod skrzydła Ali i jej rodzinki-na początku trochę zdezorientowany,ale wiedział co to legowisko,poleżał troszkę na kocyku przygotowanym dla niego na sofie,ogonek nieśmiało w ruchu i zwiedzanie mieszkanka,oczywiście pierwsze kroki do kuchni i miseczki.Ma zapowiedziane,że szybko waga będzie ok.Resztę napisze Ala.Cieszę się że mogłam poznać w realu Alunię i Sonię . Trzymam kciuki za chłopaka,pozdrawiam. Agnieszka i Mika.
  3. Odwiedzamy i podziwiamy, Aneczko, trzymamy kciukasy za Ciebie i Moriska,za TZ i resztę chłopaków:)Tinusiu-bądż dzielny i wspomagaj mamuśkę. Pozdrawiamy,Agnieszka z Miką,pa.
  4. Reniu, te dwie dychy zapisz ode mnie i Mikusi dla chłopaka-podaj nr konta. Pozdrawiam cieplutko,pa.
  5. Dziękujemy Mariola za zaproszenie, wpłacimy grosik dla chłopaka-nr konta. Pozdrawiam z Mikuśką,Agnieszka.
  6. Anusiu, dobrej drogi do domku dla Was i....zapomniałam imienia-och dla dawnego Rudego. Buziaki,papaa. Agnieszka z Miką.Jesteśmy z Wami.
  7. Dobry wieczór, Tola mnie i Mikuśkę zaprosiła,dziękujemy, będziemy wspierać dziewusię-Miodusię-prosimy o nr konta. Pozdrawiamy, Agnieszka i Mika,pa.
  8. Bogusiu, cudne wieści,ja odpowiedziałam na apel,ale cieszę się,że wizytę przeprowadziła Ala,bardziej doświadczona w tym temacie-ja przeżyłam tylko dwie wizyty-jedną dla mnie dla Mikusi,a druga była ode mnie dla Tofika od Marysi. Czikusiu,wszystkiego naj...naj...z rodzinką w Twoim domku. Zostawiam serdeczności i pozdrawiam. Agnieszka z Mikuśką.
  9. Cudny Duszek-Okruszek,a jak jego skarpeta-kaska na leki? Pozdrawiamy,Agnieszka i Mika.
  10. Aneczko, dziękujemy za życzenia Duszkowe! Noworocznie się witamy z Duszkową rodzinką,cieplutko podrawiając Ciebie i rodzinkę,i czterołapki. Czekam na bazarek pamiętając o Duszku,i...całus dla Tinka. Agnieszka z Mikusią,pa.
  11. To ja jestem trąba;-) ale i tak bardzo sie cieszę z Duszkowego szczęścia! Pozdrawiamy.
  12. Duszku-Okruszku, szczęśliwości w swoim domku!Będzie dobrze!
  13. Puk!Puk! Aneczko,Duszku-Okruszku!Odwiedzamy!Co u Was? Pozdrawiamy,pa.
  14. Meldujemy się na zaproszenie Lili8522 z jednorazowym grosikiem dla dziewczynki, Agnieszka z Miką.
  15. hop!, i co z Lulczaczkiem? Miziaki dla Twoich-Lu,Jo i Ki,pamiętam też o Maślakach;-) pozdrawiam,pa
  16. Duszeczku-zdrówka dla Ciebie! Aneczko,i dla Ciebie zdróweczka-nie martw się skarpeteczką Okruszka,jest już na plusie. Kochani,kurujcie się...bo pachnie wiosennie-u nas kwitnie juz oczar i mimo,iz popruszy śnieg,cieszą żółte kwiaty:-) Pozdrawiam z Mikuśką,Agnieszka,papa
  17. Jak się miewa Duszek-Okruszek?Jakie wieści po wizycie u weta? Pozdrawiamy.
  18. .Aneczko, bardzo martwię się Duszeczkiem-Okruszeczkiem-może i troszkę wrażliwego charcika w nim...,a może te łapinki tak wygryza,bo nie założyłaś mu bucików,a przecież Amiś i Tinuś w butkach chodził,a Dusio?-to tak,jak ze spacerkami;-) Zdrówka dla Duszka,a w szczególności dla Ciebie Anusiu, pozdrawiamy cieplutko, Agnieszka z Mikuśką i chłopakami,pa
  19. Tineczku, brawo,brawo...jestem pełna podziwu dla Mistrzunia,nieważne w co ubiorą-troszkę pomaszeruje,ale naj...jest piłeczka i problem znika. Świątecznie pozdrawiamy wszystkich domowników, Agnieszka z Miką.
  20. odwiedzamy i pozdrawiamy''Okruszka'' ;-) hahaha 9,70kg
  21. Tinuśku, widziałam-czy Ty wiesz,co dzieje się na wątku Duszka-Okruszka? Achy,ochy...itp-podebrał Ci głównodowodzącego do miziakowania,nawet Amiczek nie podskakiwał ;-) Chłopaki trzymajcie się,bawcie się,rozrabiajcie-Aneczce dawajcie radość! Czochraczki dla chłopców trzech! Pozdrawiam,pa
  22. Duszek-Okruszek,całuśny! Zobaczę,co na to Tinusiek?
×
×
  • Create New...