Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. Przepięknie wygląda widać że dobrze trafił:-)
  2. super że nuka znalazła domem oby jej się wszystko ułożyło:-)
  3. Jaka ona śliczna super fotki nie rozumiem czemu domek się jeszcze nie znalazł
  4. Dla mnie uśpienie było od samego początku jedynym rozsądnym rozwiązaniem i naprawdę staram się zrozumieć nad czym się jeszcze dziewczyny zastanawiacie jak już pisałam wcześniej gdyby to był mój pies to tego samego dnia którego by mnie ugryzł bym go uśpiła.
  5. to prawda bardzo dobra robota to co zaczynamy ogłaszać chłopaków???
  6. jaka słodka bida jest młodziutki wiec problemu ze znalezieniem domu nie powinno być
  7. postaram się dziewczyną jeszcze trochę ogłoszeń porobić i będę edytowała tamten post z ogłoszeniami dodałam je na [url]www.nadzieja-dobermana.pl[/url] tylko linka nie mogę wstawić nie wiem czemu dużo bardzo dużo ogłoszeń to jedyna szansa bo dom sam się nie znajdzie a jak był może chociaż jakiś telefon w sprawie adopcji????
  8. Śliczny chłopaczek i taki bardzo w typie yorka lada dzień pewnie pojedzie do domu:-)
  9. a może przewieść je w miejsce gdzie trafiły by do schroniska kiedyś znalazłam na wiosce psa i koleżanka doradziła żeby zabrać go do miasta i tam poinformować odpowiednie służby że błąka się duży pies i tak też zrobiłam przyjechali po niego za 5 dni pies w tym czasie był u mnie a jak przyjechali to go wypuściłam nie mogłam powiedzieć że jest u mnie bo by go nie zabrali to była śliczna suczka owczarka niemieckiego w kiepskim stanie i ciąży młode usuneli a suczka za miesiac pojechała do nowego domu może i w tym przypadku udałoby się coś takiego zrobić.
  10. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/17745289_dobermanki_szukaja_domu.html[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=86622[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/doberman-sliczne-sunie-szukaja-domu-IDnUdl.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/doberman-sliczne-sunie-szukaja-domu-IDnUdl.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=76522[/url] [url]http://www.kupie-sprzedam.info.pl/index.php4?siteid=296609[/url]
  11. co tu taka cisza wątek jeszcze aktualny???
  12. jestem na zaproszenie BERKANO niestety również mogę tylko w ogłoszeniach pomóc ale razem może coś wymyślimy
  13. co tam u dziewczynki słychać jak się czuje?
  14. Biedny staruszek oby jak najszybciej znalazł się domek
  15. Domy tymaczasowe w których przebywają rozumiem są tylko na chwile jedynie co mogę to porobić ogłoszenia
  16. chyba czas na zmianę tytułu?
  17. Biedne psiaczki dobrze ze mają dom tymczasowy a mają jakieś ogłoszenia???
  18. Super że suczka tak dobrze wygląda:-) no bo juz zaczynałam się martwić że taka cisza całe szczęście wszystko dobrze.
  19. A tu cały czas cisza mam nadzieje że u dziewczynki wszystko dobrze.
  20. 1192 wejścia na allegro a domku dalej nie widać czegoś tu nie rozumiem.
  21. Przykro mi ale totalnie nie rozumiem nad czym tu się zastanawiać to ludzie są odpowiedzialni za zwierzęta i to przez podejmowanie złych decyzji jest tyle pogryzień i w ostatnim czasie ile dzieci przepłaciło życiem spotkaniem z niezrównoważonym psem i właśnie takim psem jest bruno o czym pisze osoba która wie o nim przecież najwięcej. Naprawdę uważacie że znajdzie się ktoś kto zechce bruna wiedząc o nim wszystko.Jestem z brunem od samego początku i bardzo chciałam żeby mu sie udało pomagałam jak mogłam żeby trafił do wymarzonego domu no ale dla niego nie ma już szans i wszyscy to wiemy tylko nie wszyscy chcą się z tym pogodzić to naprawdę przykre ale takie jest życie i proszę tylko aby spojrzeć prawdzie w oczy i nie dopuścić do tragedii.
  22. super wieści nie myślałam ze uda im się trafić do wspólnego domku a jednak się udało wszystkiego dobrego pieseczki.
  23. Coś wiadomo bo nie wiem czy ogłoszenia robić???
  24. Przykra sprawa ja bym się nie zastanawiała nawet jak by chodziło o mojego psa mojej ciotki owczarek niemiecki kiedyś ją ugryzł udała się z nim do specjalisty który niby pomógł ale nie dawał gwarancji że to się nie powtórzy no i rok później skończyło się szyciem.
×
×
  • Create New...