-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Tibor - doberman - uniknął śmierci - ma już DOM
Elza22 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Przepięknie wygląda widać że dobrze trafił:-) -
super że nuka znalazła domem oby jej się wszystko ułożyło:-)
-
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Jaka ona śliczna super fotki nie rozumiem czemu domek się jeszcze nie znalazł -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla mnie uśpienie było od samego początku jedynym rozsądnym rozwiązaniem i naprawdę staram się zrozumieć nad czym się jeszcze dziewczyny zastanawiacie jak już pisałam wcześniej gdyby to był mój pies to tego samego dnia którego by mnie ugryzł bym go uśpiła. -
to prawda bardzo dobra robota to co zaczynamy ogłaszać chłopaków???
-
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
Elza22 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
postaram się dziewczyną jeszcze trochę ogłoszeń porobić i będę edytowała tamten post z ogłoszeniami dodałam je na [url]www.nadzieja-dobermana.pl[/url] tylko linka nie mogę wstawić nie wiem czemu dużo bardzo dużo ogłoszeń to jedyna szansa bo dom sam się nie znajdzie a jak był może chociaż jakiś telefon w sprawie adopcji???? -
Mały, szczuplutki Puszek ma dom!!!!!!!!!!!!
Elza22 replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
Śliczny chłopaczek i taki bardzo w typie yorka lada dzień pewnie pojedzie do domu:-) -
a może przewieść je w miejsce gdzie trafiły by do schroniska kiedyś znalazłam na wiosce psa i koleżanka doradziła żeby zabrać go do miasta i tam poinformować odpowiednie służby że błąka się duży pies i tak też zrobiłam przyjechali po niego za 5 dni pies w tym czasie był u mnie a jak przyjechali to go wypuściłam nie mogłam powiedzieć że jest u mnie bo by go nie zabrali to była śliczna suczka owczarka niemieckiego w kiepskim stanie i ciąży młode usuneli a suczka za miesiac pojechała do nowego domu może i w tym przypadku udałoby się coś takiego zrobić.
-
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
Elza22 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/17745289_dobermanki_szukaja_domu.html[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=86622[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/doberman-sliczne-sunie-szukaja-domu-IDnUdl.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/doberman-sliczne-sunie-szukaja-domu-IDnUdl.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=76522[/url] [url]http://www.kupie-sprzedam.info.pl/index.php4?siteid=296609[/url] -
Potrzebna pomoc w transporcie i DT dla dużego psiaka!
Elza22 replied to Prince's topic in Już w nowym domu
co tu taka cisza wątek jeszcze aktualny??? -
jestem na zaproszenie BERKANO niestety również mogę tylko w ogłoszeniach pomóc ale razem może coś wymyślimy
-
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
co tam u dziewczynki słychać jak się czuje? -
Biedny staruszek oby jak najszybciej znalazł się domek
-
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
Elza22 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Domy tymaczasowe w których przebywają rozumiem są tylko na chwile jedynie co mogę to porobić ogłoszenia -
Piękna Dakotta już w DOMU STAŁYM! :D;D;D;D;D
Elza22 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
chyba czas na zmianę tytułu? -
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
Elza22 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Biedne psiaczki dobrze ze mają dom tymczasowy a mają jakieś ogłoszenia??? -
Piękna Dakotta już w DOMU STAŁYM! :D;D;D;D;D
Elza22 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Super wieści:-) -
Niespełna 2 letnia,brazaowa dobermanka-księżniczka ma dom:)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Super że suczka tak dobrze wygląda:-) no bo juz zaczynałam się martwić że taka cisza całe szczęście wszystko dobrze. -
Niespełna 2 letnia,brazaowa dobermanka-księżniczka ma dom:)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
A tu cały czas cisza mam nadzieje że u dziewczynki wszystko dobrze. -
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
1192 wejścia na allegro a domku dalej nie widać czegoś tu nie rozumiem. -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przykro mi ale totalnie nie rozumiem nad czym tu się zastanawiać to ludzie są odpowiedzialni za zwierzęta i to przez podejmowanie złych decyzji jest tyle pogryzień i w ostatnim czasie ile dzieci przepłaciło życiem spotkaniem z niezrównoważonym psem i właśnie takim psem jest bruno o czym pisze osoba która wie o nim przecież najwięcej. Naprawdę uważacie że znajdzie się ktoś kto zechce bruna wiedząc o nim wszystko.Jestem z brunem od samego początku i bardzo chciałam żeby mu sie udało pomagałam jak mogłam żeby trafił do wymarzonego domu no ale dla niego nie ma już szans i wszyscy to wiemy tylko nie wszyscy chcą się z tym pogodzić to naprawdę przykre ale takie jest życie i proszę tylko aby spojrzeć prawdzie w oczy i nie dopuścić do tragedii. -
Piękna Dakotta już w DOMU STAŁYM! :D;D;D;D;D
Elza22 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Coś wiadomo bo nie wiem czy ogłoszenia robić??? -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przykra sprawa ja bym się nie zastanawiała nawet jak by chodziło o mojego psa mojej ciotki owczarek niemiecki kiedyś ją ugryzł udała się z nim do specjalisty który niby pomógł ale nie dawał gwarancji że to się nie powtórzy no i rok później skończyło się szyciem.