-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Elza22 replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Super trzymam kciuki oby domki znalazło jak najwięcej psiaków. -
wieści super oby teraz tylko domek się znalazł
-
kciuki zaciśnięte oby to nie było nic poważnego
-
I jak podróż się udała ?????
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='karusiap']Biedne sa tez psy meczone przez dzieci i co w zwiazku z tym?[/QUOT Ale to winna tylko i wyłącznie rodziców albo opiekunów wiem z własnego doświadczenia że 2 letnie dziecko w krótkim czasie da sie nauczyć szacunku do zwierząt wystarczy chcieć no ale niestety znam bardzo mało ludzi zwracających na to uwagę ludzie myślą że jak dziecko męczy psa ciągnie go szarpie itd. to nie robić nic złego bo to tylko pies dla mnie to nigdy nie był tylko pies tylko członek rodziny ale jak starłam się zwrócić uwagę kuzynce cioci itd. jak mogą na coś takiego pozwolić to zawsze było to odebrane wybuchem śmiechu z takim zacofaniem bo inaczej nie mogę tego nazwać spotkam się każdego dnia ale ludzi nie da się zmienić. -
W takim razie trzymam kciuki za powodzenie akcji:-)
-
[quote name='Mysia_']Hadar szykuje się powoli do drogi, w piątek jest jego wielki dzień :) Jeśli dogada się z sunią, która mieszka już w tym domku to jest duża szansa, że zostanie na zawsze ;)[/QUOTE] No to Fantastyczne wieści trzymam kciuki aby się z panieneczką dogadał:-)
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedne to są dzieci pogryzione właśnie przez takie psy!!!! Widzę że wszyscy tu maja zupełnie inne zdanie niż ja każdy ma prawo do własnego zdania wiec będę śledziła wątek bez obaw nie będę się udzielać zobaczymy jak skończy się ta historia na końcu okaże się kto miał racje. -
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
Elza22 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Podnosimy panieneczki:-) -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ratowałam normalnego biednego pieska którego właściciele chcieli uśpić bez powodu. Oferowałam mu nawet dt jednak wtedy właśnie pojechał do nowych właścicieli miałam kiedyś u siebie na tymczasie dobermana w kiepskim stanie jago pani wyjechała został u jej rodziny która nienawidziła psa pan który się nim zajmował groził nawet że odetnie mu łeb i zakopie w lesie.Kiedy go do mnie przywieźli aż z rzeczowa pies był bardzo dziwny dla mnie był obojętny patrzył tempo w jeden punkt nie cieszył się nie merdał ogonem ani nie wykazywał agresji tylko tak stał jednak kiedy pan który go przywiózł podszedł niby chciał sie pożegnać z nim czy coś to pies rzucił się na niego widocznie musiał wycierpieć wiele złego z jego strony był strasznie agresywny do psów miałam problemy z utrzymaniem go ale kolczatka i kaganiec i duzo miłości załatwiło sprawę po kilku dosłownie dniach to był inny pies szalał z radości na mój widok był bardzo agresywny do psów ale dawał nad sobą panować nie rzucał sie na mnie z zębami.Po jakimś czasie znalazł bardzo dobry dom stały.Opisałam ten trudny przypadek żeby porównać go z bruna sytuacją on pogryzł człowieka żaden specjalista na całym świecie nie da nam gwarancji że to się nie powtórzy.I przede wszystkim kto zechce adoptować psa wiedząc o jego przeszłości???? I najważniejsze czy jesteście gotowe na to że jak kiedyś w przyszłości pogryzie kogoś będziecie potrafiły żyć z wyrzutami że to przez was bo chciałyście ratować psa dla którego jest za późno to oczywiście moje zdanie wasze zapewne jest zupełnie inne.Dla mnie każdy pies który pogryzł człowieka powinien być uśpiony chodzi mi o przypadki kiedy pies ugryzł bez przyczyny. -
No to super czekamy na szczegóły
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bruno w sumie dostał odemnie 420 zł a teraz nawet swojego zdania nie mogę wypowiedzieć naprawdę super już kilka razy słyszałam że nie warto tu pomagać i teraz muszę się zgodzić z Tą osobą. -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejna mądra osoba która nawet nie pofatygowała się przeczytać całego wątku tylko wpada pod koniec i udaje mądrą a jakie masz do tego prawo nie masz żadnego!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie tego nigdy nie zrozumiem do pomocy ogłoszeń wsparcia nigdy nie ma chętnych ale do wymądrzania się zawsze ktoś się znajdzie. Nie będę tego w inny sposób komentowała bo nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu. -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak naprawdę super wieści ciekawe tylko jak w przyszłości kogoś pogryzie kto będzie za to odpowiadał a później cały czas się wszyscy dziwią się skąd tyle pogryzionych dzieci bo w tym roku to już był rekord co chwile jakieś pogryzione dziecko. -
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Elza22 replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
no to nie pomyliłam się pamiętam tą suczkę sama ją dokarmiałam i pamiętam że ktoś zadzwonił do schroniska i za jakiś czas ją zabrali.Faktycznie nigdy wcześniej jej nikt tam nie widział wiec pewnie ktoś ją tam wywiózł żeby wyrzucić.Super że aż dwa pieski w nowych domach ja nawet nie mam pojęcia gdzie mieści się to schronisko może mi napisać dokładny adres. -
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
Elza22 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
też tego nie rozumiem dlaczego tu wciąż takie pustki -
Mały, szczuplutki Puszek ma dom!!!!!!!!!!!!
Elza22 replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
Super wieści ale to było pewne że szybko znajdzie dom takie pieski jak puszek szybko znajdują nowe domki. -
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
Elza22 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Podnosimy:-) -
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Elza22 replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Ja mam pytanie odnośnie rzepki jak ona trafiła do schroniska??? I nie była przypadkiem w ciąży bo bardzo przypomina mi pewnego psa ale nie jestem pewna czy to ona