Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. czyli domek nie do końca niestety sprawdzony... Ja też kiedyś adoptowałam zdrowego dobermana a po jakiś czasie na samą karmę ogromne sumy wydawałam uważam że jeżeli człowiek decyduje się na psa to powinien liczyć się tez z tym że mogą wiązać się z tym wydatki no nic trudno. To co teraz zbieramy pieniądze na leczenie?
  2. trzeba napisać do kogoś kto ma taką klatkę ja się nie orientuję
  3. dawno mnie tu nie było oczywiście trzymam kciuki mała jest już ogłaszana?
  4. Ja też to miałam kiedyś na FB piękne i prawdziwe. Byłyśmy dzisiaj u weterynarza temperatura w porządku ranka ładnie wygląda nawet przeciwbólowego nie dostawała bo już szalała w lecznicy;-) Bez łez się nie obejdzie no ale takie życie rozglądam się za jakąś nową bidą tylko wybór nie jest taki prosty bo musi lubić dzieci i akceptować małe suczki.
  5. Fotki boskie;-) malutka jest taka śliczna że nie mogę się napatrzeć;-) tylko nie rozumiem dlaczego dom się wycofał ???
  6. biedna mała trzeba jej porządny przegląd zrobić
  7. [quote name='Poker']To fajnie ,ze już po i zjadła kolację. Kiedy DS po nią przyjedzie? Ladymonia, mam nadzieję ,ze nie puszczasz luzem ludzi dzwoniących z pytaniem o Dorkę tylko odsyłasz do malawaszki ?[/QUOTE] Jak nic się nie zmieni i mała będzie się tak dobrze czuła to w czwartek wieczorem:-(:-(:-(
  8. [quote name='Gabi79']Też jestem tego zdania!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] jak tak o niej pisałaś to jakoś zupełnie inaczej sobie ją wyobrażałam domek znajdzie szybciutko
  9. Monia jestem cały czas podczytuje nic nie piszę bo mam strasznego doła ciężko będzie mi się z Dorą rozstać... a maluch uroczy;-)
  10. Jutro jedziemy do weterynarza żeby dostała jeszcze przeciwbólowy no a później no to już jej Pan się tym zajmie dla pewności jednak jak będę we Wrocławiu to odwiedzę Dorkę.
  11. [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/3650/dorka.jpg[/IMG] Dorka ma szwy rozpuszczalne ale kupiłam jej ubranko dla pewności;-)
  12. [quote name='Poker']Dzisiaj chyba była czy też ma być sterylka Dorci.Trzymam kciuki za małą.[/QUOTE] tak była o 7:30 Dorka zniosła ją bardzo dobrze już zjadła kolacje;-) Cioteczka Poker pamiętała a reszta cioteczek zapomniała o dziewczynce...
  13. wolałabym paczkę przesłać
  14. [quote name='Ladymonia0610']Wczoraj się bała...a dzisiaj jaka zmiana:)Piękna sunia!!!Mam nadzieje że szybko znajdzie dom.[/QUOTE] Monia co do Twojego pytania o dt to nie wiem rozglądam się za jakąś bidą. Niestety nie każdy piesek może do mnie trafić ze względu na malucha i yorka no i koniecznie musiałby być zaszczepiony i odrobaczony.
  15. Cioteczki jak nie możecie się zalogować to przez Opere i dajcie zapamiętaj mnie ja już tak długo korzystam i moje problemy z dogo się skończyły.
  16. Cioteczki jak nie możecie się zalogować to spróbujcie przez Opere tylko koniecznie dajcie zapamiętaj mnie. Poradziłam to na innym wątku cioteczką i też im się udało ja miałam cały czas problemy z dogo od kiedy tak się loguje problemy się skończyły;-)
  17. coś wiadomo o tych suczkach które zostały zabrane konkretnie chodzi mi o charakter one teraz w jakimś DT przebywają?
  18. [quote name='Poker']no tak, w następną już będzie u siebie w stęsknionym DSie. Za to DT będzie tęsknił.[/QUOTE] DT będzie tęsknił i to bardzo...
  19. [quote name='ania shirley']Ja mam Operę i mam ostatnio problemy. Wczoraj mogłam się zalogować tylko z telefonu. Edek nie może wejśc na dogo....[/QUOTE] ale musi być to logowanie na kluczyk to zapamiętaj mnie
  20. Ja również miałam ciągłe problemy z dogo ale to wina przeglądarki moim zdaniem bo od czasu jak korzystam z Opery to nie mam żadnych problemów. Najważniejsze żeby mała była bezpieczna;-)
  21. jestem ale nie pomogę mam małe dziecko i yorka
  22. przelew od cioteczki Poker dotarł;-) Z Dorą dzisiaj szalałyśmy w zaspach nasza ostatnia niedziela...
×
×
  • Create New...