-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
czyli domek nie do końca niestety sprawdzony... Ja też kiedyś adoptowałam zdrowego dobermana a po jakiś czasie na samą karmę ogromne sumy wydawałam uważam że jeżeli człowiek decyduje się na psa to powinien liczyć się tez z tym że mogą wiązać się z tym wydatki no nic trudno. To co teraz zbieramy pieniądze na leczenie? -
Ja też to miałam kiedyś na FB piękne i prawdziwe. Byłyśmy dzisiaj u weterynarza temperatura w porządku ranka ładnie wygląda nawet przeciwbólowego nie dostawała bo już szalała w lecznicy;-) Bez łez się nie obejdzie no ale takie życie rozglądam się za jakąś nową bidą tylko wybór nie jest taki prosty bo musi lubić dzieci i akceptować małe suczki.
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Fotki boskie;-) malutka jest taka śliczna że nie mogę się napatrzeć;-) tylko nie rozumiem dlaczego dom się wycofał ??? -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
biedna mała trzeba jej porządny przegląd zrobić -
[quote name='Poker']To fajnie ,ze już po i zjadła kolację. Kiedy DS po nią przyjedzie? Ladymonia, mam nadzieję ,ze nie puszczasz luzem ludzi dzwoniących z pytaniem o Dorkę tylko odsyłasz do malawaszki ?[/QUOTE] Jak nic się nie zmieni i mała będzie się tak dobrze czuła to w czwartek wieczorem:-(:-(:-(
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Elza22 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabi79']Też jestem tego zdania!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] jak tak o niej pisałaś to jakoś zupełnie inaczej sobie ją wyobrażałam domek znajdzie szybciutko -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Elza22 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
dziewczynka jest Śliczna;-) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Monia jestem cały czas podczytuje nic nie piszę bo mam strasznego doła ciężko będzie mi się z Dorą rozstać... a maluch uroczy;-) -
wolałabym paczkę przesłać
-
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Wczoraj się bała...a dzisiaj jaka zmiana:)Piękna sunia!!!Mam nadzieje że szybko znajdzie dom.[/QUOTE] Monia co do Twojego pytania o dt to nie wiem rozglądam się za jakąś bidą. Niestety nie każdy piesek może do mnie trafić ze względu na malucha i yorka no i koniecznie musiałby być zaszczepiony i odrobaczony. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Elza22 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Cioteczki jak nie możecie się zalogować to przez Opere i dajcie zapamiętaj mnie ja już tak długo korzystam i moje problemy z dogo się skończyły. -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
coś wiadomo o tych suczkach które zostały zabrane konkretnie chodzi mi o charakter one teraz w jakimś DT przebywają? -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Ja mam Operę i mam ostatnio problemy. Wczoraj mogłam się zalogować tylko z telefonu. Edek nie może wejśc na dogo....[/QUOTE] ale musi być to logowanie na kluczyk to zapamiętaj mnie -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Ja również miałam ciągłe problemy z dogo ale to wina przeglądarki moim zdaniem bo od czasu jak korzystam z Opery to nie mam żadnych problemów. Najważniejsze żeby mała była bezpieczna;-) -
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
Elza22 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
jestem ale nie pomogę mam małe dziecko i yorka