Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. a tu nadal nic konkretnego nie wiadomo...
  2. tylko nie wiem jak pomóc...
  3. dajcie znać czy ktoś da rade bo jak nie to na innego pieska przeznaczę
  4. [quote name='sybisia']Ja myślę, że ona u tych popaprańców była eksploatowana, a jak zaczęła chorować to postanowili pozbyć się i jeszcze na koniec wyciągnąć kasę. To może być jakaś pseudo, sunia mogła być trzymana w klatce króliczej i "produkować". Żeby tylko nie mieli kolejnej biedy do tej króliczej klatki :shake::-(. Szkoda, że nie ma nr rej. samochodu, może udało by się ustalić kto to taki. Biedna kruszynka, teraz tylko musi wyzdrowieć:kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] niestety ja również uważam że to było pseudo... teraz już wszystko będzie dobrze tylko jeszcze musi wyzdrowieć
  5. [quote name='edek']Kakadu będzie rozmawiała na ten temat :razz:[/QUOTE] to dobrze domek wtedy bardziej pewny;-) oczywiście liczę na zdjęcia i wieści z DT;-) i później z nowego domu;-)
  6. [quote name='edek']Nikt chętny się nie zgłosił niestety. Mała wyrusza wponiedziałek 10-11, będzie w Warszawie na 15 i zostanie odebrana przez kakadu :). Jeśli ktoś miałby możliwość dorzucić grosik do transportu, to będę przeogromnie wdzięczna.[/QUOTE] uważam że domek powinien się dołożyć albo do transportu albo do sterylki
  7. [quote name='Gosiapk']Czy wiadomo co się dzieje z tym wychudzonym biedakiem?[/QUOTE] są jakieś namiary na tą sunie?
  8. [quote name='edek']Mam transport dla małej za 205,65 zl, czy ktoś z Was mógłbysię dołożyć ? Jechałaby Guciek.[/QUOTE] to strasznie dużo nikt nie móze jechać z nia pociągiem?
  9. [quote name='Awit']A pekineczka zostanie.... Samiuteńka starsza sunia..... http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1255&Itemid=7 w sprawie pekinki dowiedziałam się ze Pan nie może się dodzwonić do fundacji zajmującej się płaskimi mordkami i może oni ją wezmą i już kilka razy zabierali pekińczyki.
  10. [quote name='andegawenka']O! rezerwacja?[/QUOTE] tak dzwoniłam do schroniska ale tam nic nie wiedzieli wiec dostałam numer do kierownika i dowiedziałam się że małą czeka jeszcze jakiś zabieg a później ma jechać do Warszawy do kogoś kto ma już kilka taki piesków jak ona ze schroniska
  11. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238476-Pilnie-szukamy-transportu-Busko-Zdrój-woj-Świętokrzyski_Warszawy-dla-maluszka[/url]
  12. [quote name='edek']A mogłabyś to zrobić ? ja nie umiem wstawiać zdjęć.....[/QUOTE] jasne zraz założę ;-)
  13. bazarków nie potrafię robić ale jeśli ktoś się tego podejmie to mogę przesłać ubranka dla maluszka
  14. może założyć wątek na transportowym z zdjęciem suni żeby ludzie wiedzieli o jakiego wielkiego psa chodzi co myślicie?
  15. dzwoniłam jest zarezerwowana ma jechać do warszawy
  16. mała zostaje w tym pdt czy próbujemy z transportem do mnie?
  17. [quote name='andegawenka']Dzwoń bo mało czasu zostało... Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach 37-712 Orzechowce 3 tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00) e-mail: [email protected] ja jadę dopiero za dwa miesiące
  18. no i teraz będą mnie prześladować te smutne oczka...
  19. ja również nie mogę się już doczekać dobrych wiadomości;-)
  20. [quote name='andegawenka']weźmie?:loveu:[/QUOTE] no babcia nie;-) ale malucha spokojnie mogę zabrać do siebie i domek pewnie szybko się znajdzie.
  21. mam babcię w Przemyślu za dwa miesiące się tam wybieram
  22. faktycznie tam są koty ja myślałam że to ciuchy ale jak się przyjrzałam są uszy ja bazarków nie umiem robić ale poszukam czegoś na bazar
×
×
  • Create New...