-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Elza22 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
a tu nadal nic konkretnego nie wiadomo... -
tylko nie wiem jak pomóc...
-
zapisuje...
-
dajcie znać czy ktoś da rade bo jak nie to na innego pieska przeznaczę
-
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='sybisia']Ja myślę, że ona u tych popaprańców była eksploatowana, a jak zaczęła chorować to postanowili pozbyć się i jeszcze na koniec wyciągnąć kasę. To może być jakaś pseudo, sunia mogła być trzymana w klatce króliczej i "produkować". Żeby tylko nie mieli kolejnej biedy do tej króliczej klatki :shake::-(. Szkoda, że nie ma nr rej. samochodu, może udało by się ustalić kto to taki. Biedna kruszynka, teraz tylko musi wyzdrowieć:kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] niestety ja również uważam że to było pseudo... teraz już wszystko będzie dobrze tylko jeszcze musi wyzdrowieć -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Kakadu będzie rozmawiała na ten temat :razz:[/QUOTE] to dobrze domek wtedy bardziej pewny;-) oczywiście liczę na zdjęcia i wieści z DT;-) i później z nowego domu;-) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Nikt chętny się nie zgłosił niestety. Mała wyrusza wponiedziałek 10-11, będzie w Warszawie na 15 i zostanie odebrana przez kakadu :). Jeśli ktoś miałby możliwość dorzucić grosik do transportu, to będę przeogromnie wdzięczna.[/QUOTE] uważam że domek powinien się dołożyć albo do transportu albo do sterylki -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Mam transport dla małej za 205,65 zl, czy ktoś z Was mógłbysię dołożyć ? Jechałaby Guciek.[/QUOTE] to strasznie dużo nikt nie móze jechać z nia pociągiem? -
[quote name='Awit']A pekineczka zostanie.... Samiuteńka starsza sunia..... http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1255&Itemid=7 w sprawie pekinki dowiedziałam się ze Pan nie może się dodzwonić do fundacji zajmującej się płaskimi mordkami i może oni ją wezmą i już kilka razy zabierali pekińczyki.
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238476-Pilnie-szukamy-transportu-Busko-Zdrój-woj-Świętokrzyski_Warszawy-dla-maluszka[/url] -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']A mogłabyś to zrobić ? ja nie umiem wstawiać zdjęć.....[/QUOTE] jasne zraz założę ;-) -
bazarków nie potrafię robić ale jeśli ktoś się tego podejmie to mogę przesłać ubranka dla maluszka
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
może założyć wątek na transportowym z zdjęciem suni żeby ludzie wiedzieli o jakiego wielkiego psa chodzi co myślicie? -
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
mała zostaje w tym pdt czy próbujemy z transportem do mnie? -
[quote name='andegawenka']Dzwoń bo mało czasu zostało... Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach 37-712 Orzechowce 3 tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00) e-mail: [email protected] ja jadę dopiero za dwa miesiące
-
Przerażona sznaucerka już bezpieczna W DS Dziękujemy!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
więcej niż pewne... -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
ja również nie mogę się już doczekać dobrych wiadomości;-) -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
Elza22 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
faktycznie tam są koty ja myślałam że to ciuchy ale jak się przyjrzałam są uszy ja bazarków nie umiem robić ale poszukam czegoś na bazar